Операция на очите

  • 2 497
  • 15
Здравейте, имам питане, може да сте се сблъсквали...... На дъщеря ми и предстои операция на едното око /има мързеливо око, роди се недоносена и това са последствията/. Тя е на 6.5 г., чудя се между 1-ва градска, д-р Русева, при която ходя вече 2 години и съм страшно доволна от отношението и вниманвието, и доц. Алексива, частната и клиника? На някое дете правили ли сте операция, как я понесе, след колко време се възстанови? Може и да ми пишете на личната поща, ако имате повече информация, ще бъда благодарна на всички отзовали се.
Виж целия пост
# 1
Май по - добре при Русева,  Алексиева също е мн.добра ама тя вече като че ли го е ударила бредимно на бизнес!
Нека и други да кажат, но щом си доволна от тази при която ходиш защо да я сменяш!
Виж целия пост
# 2
Да, за Алексиева е така, но всички казват, 4е е много добра, затова се чудя, а иначе от вратата те хваща и започва да ти обяснява кое колко струва. Другото което ме притеснява, че ако не дай боже стане усложнение, това е частна клиника, няма други лекари и т.н. Ако детето е алергично ти трябва да си направил кънсултация с алерголог, педиатър няма, а и за 1 ден /събота/ беше направила 8 операции, представяш ли си ако детето ми е 8-мото? Просто печатница за пари. Като ходихме в събота на консултация след всичките операции тя едвам гледаше. Това ме притеснява, а иначе явно е добра като лекар. За съжаление в МА каза, че е шеф и не оперира, независимо дали ще си платиш или не.
Виж целия пост
# 3
Сега прочетох в "Здравен справочник" за Русева не много добри отзиви.
Защо в крайна сметка не отидеш в Александровска болница - Детски очен кабинет.
Моето бебе го оперирака там преди 1 седмица, но от Катаракта - др. Топов - много е добър и свястен , но незнам дали се занимава с кривогледство, май не! Мисля че за това си има друг лекар там , но ми се струва , че почти всички си разбират от работата!
Успех !
Виж целия пост
# 4
Там ходех при проф. Янков, но е много стар вече. Това за Русева и аз го прочетох, незная вече, съвсем се обърках. Иначе лично познавам няколко деца, оперирани от Русева и са добре и операциите са сполучливи. А целия ми проблем е в това, че тя се роди в 8-ми месец, имаше страшно много проблеми и диагнози, излязохме от всичко, но детето е страшно травмирано от лекари и т.н и ми се иска да е максимално безобидно всичко. Благодаря за съдействието.
Виж целия пост
# 5
Аз бих ти препоръчала Частен лазарен център Вижън. Там работят и по здравна каса. Детето ми имаше друг проблем, пак можеше да се стигне до операция и ми препоръчаха д-р Кючуков. Наистина е много добър специалист.
Виж целия пост
# 6
Здравейте,на моето момиче преди 1м.направихме операция на очите .Тя имаше кривогледство и на двете очи.Също както при вас се роди осмаче.но при нас има и по наследство тъй като и аз съм оперирана от кривогледство.Още като се роди беше в неонатологията 1м.и тогава ми казаха че недоносените деца имат проблеми с очите.От първия месец съм я водила да и гледат очните дъна.Насочиха при доц.Алексиева ходихме при нея 2 пъти,но не съм доволна от нея.Децата ги преглежда толкова бързо-като на конвейр(колкото повечето толкова повече пари/.После личната ни лекарка ни носочи към очна клиника Ден при док.Контантинов и доц.Андреев .Операцията беше задължителна според мен няма кривогледство,което да се оправи по друг начин.Операцията мина успешно.Преди операциата се правят задължително всички изследвания ако детето има някакви алергии задължително на алерголог.Въобще не се притеснявайте че в частините клиники няма педиатри и анестезиолози.Безкрайни благодарности на целия екип на клиника ден там се работи на европийско ниво.Дъщеря ми ходи в клиниката с удоволствие и въобще няма лоши спомени от операцията.Единствено не и бяха приятни капките ,които се слагат често.Ако имате питания пишете ми.
Виж целия пост
# 7
Много благодаря за отговора, за съжаление вече няма алтернатива, док. Русева отказа да направи операцията, защото детето било "по-специално", имало нежда от специално обгрижване, а в 1-ва Градска болница това неможело да стане. Та с две думи ни изпрати при Алексиева и въпреки, че и аз не съм във възторг от дъжанието и ще се наложи тя да я прави. Това е, в понеделник ще се договаряме с нея и ще пиша после какво е станало.
Виж целия пост
# 8
а операция в чужбина? Или не сте мислили този вариант?
Виж целия пост
# 9
Едва ли ще се справим финансово с операция в чужбина, а и операцията не е толкова сложна, за да я правим в чужбина. Имаш ли нещо в предвид, проверявала ли си? При нас става въпрос за мързеливо око, сега вече вижда и трябва да се изправи, за да наслагва образите. Това е скъсяване и отпускане на няколко нерва, поне така ми обясниха и двете лекарки. Въпроса е да са добри хирурчи и да са правили много операции на деца. При доц. Алексиева това е рутина, лошото е отношението. Аз се притеснявам, 4е детето е доста крехко, тя е 15 кг. на 6.5 г. Много е чувствителна и колкото и да е, въпреки, 4е няма кръвозагуба си е операция, но дано Господ да е с нас и всичко да е наред.
Виж целия пост
# 10
Все пак нали доц.Алексиева оперира в частният си кабинет, което ще рече че взима сума за тази операция, отиди при нея и кажи че детето е по специално и я подготви....и лекарите са хора , би разбрала предполагам.Освен това щом като има вече две операции малко са лекарите на които можеш да ползваш услугите в София.Явно Алексиева е сред малкото.
Аз съм ходила в О.Б. при д-р Лолова, много е добра и съвременна лекарка, акоискаш се консултирай и с нея.Успех.
Виж целия пост
# 11
Да, със сигурност ще ги подготвя, защото е добре да знаят какво е положението. А иначе не сме правили друга операция, тази и е първата.
Виж целия пост
# 12
не съм разбрала че е първата..извинявам се.
Виж целия пост
# 13
Няма проблем, аз затова съм и толкова нашашкана, иначе сигурно щях да знам вече какво е, но това ми е за първи път. Иначе покрай това дете, почти съм завършила медицина, но с тази операция мислех, 4е ще се разминем без нея. Е не стана.....
Виж целия пост
# 14
не се притеснявай операцията е рутина на мен са ми я правили преди 25 год.Но не те съветвам да ходиш при Алексиева дали тя със сигурност ще я оперира.Вече има втора клиника /има ли възможност на всички места ще огрее.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия