Къде в София да намеря легълца на Мебел-джен?

  • 1 192
  • 11
Харесала съм си легълцата на шуменската фирма Мебел-джен, но не знам в кои магазини в София ги предлагат, освен в ДаНет. Бих предпочела да не е Интернет магазин. Ако някой има информация, нека ми пише. Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
виж тук  http://www.mebel-gen.bg/contacts.htm
Виж целия пост
# 2
Онзи ден видях в Айко!Също и в магазин БЕбе +( срещу хотел Диана)
Виж целия пост
# 3
миналата събота ги видях в мебелна къща Люлин - след пазара.
бях чела във форумите, че се продават и в Айко, но като отидохме там, нямаше нищо на Мебел-Джен.
Виж целия пост
# 4
Нашето е от магазинчето на Пиротска 58. Ей такова е http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=23_69&products_id=2080, но цвят натурален. Само тези предлагаха тогава, сега незнам как е  Hug
П.П. Взехме го за 350 лв.
Виж целия пост
# 5
Има- на 1-вия етаж ,там където са офисите и антретата.Малко са сбутани,но......има Laughing
Виж целия пост
# 6
Нашето е от магазинчето на Пиротска 58.
newsm10 магазинчето се казва "Бебебшка борса" или нещо от сорта и е от дясната страна, посока към пазара Димитър Петков, малко преди училището, преди Опълченска.
Виж целия пост
# 7
Благодаря на всички за информацията smile3525
Виж целия пост
# 8
Има един бебшки магазин срещу страничния вход на Южния парк към ж.к. Стрелбище, в който предлагат легълца на "Мебел Джен". Имат каталог, поръчваш си и до седмица ти го докарват. Аз от там поръчах нашето креватче.
Точният адрес на магазина е: бул. "П. Ю. Тодоров" бл. 5
Виж целия пост
# 9
В Лозенец, срещу Японския, на ул. Бигла 4, в бебешкия магазин до склада на Захитекс
Виж целия пост
# 10
Леглото е страхотно!
Ния е вече на 2 години и ще спи в него още дълго време. Побира всичките й дрехи.
Ние го поръчахме направо от фирмата и ни го докараха до  нас.
Виж целия пост
# 11
Леглото е страхотно!
Ния е вече на 2 години и ще спи в него още дълго време. Побира всичките й дрехи.
Ние го поръчахме направо от фирмата и ни го докараха до  нас.
 
 
Цвети, колко ти струваше транспортът? Има ли сметка да си го поръча човек от фирмата?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия