готовите сокчета на Хип

  • 781
  • 10
днес си взех едно такова сокче от сливи, че малката се е нещо запекла, и пише че се добавя в млякото или се разрежда с вода
това добре, но може ли да се дават всеки ден или не е желателно? newsm78
Виж целия пост
# 1
Не мисля че ще има проблем,но е хубаво да има разнообразие-крушата също помага.Но ми е интересно за колко време трябва да се консумира след като е отворено.И аз днес гледах едни сокове,но пише до 24 часа да се консумира а ми идва много.Не че не мога аз да го изпия,но идеята е за детето все пак.
Виж целия пост
# 2
ами на сокчето на Хип пишеше да се консумира в рамките на 3 дни, което е малко по-добре от 24 часа
Виж целия пост
# 3
Да сокчетата на ХИП може да се използват до 48ч след отварянето им, като междувременно се съхраняват в хладилник.
Аз никога не съм ги разреждала с вода, а си ги давах натурални.
Добре е да даваш различни видове, за да има разнообразие. Освен крушата и сливата на ябълката също пише, че има ръзхлабващо действие.
Виж целия пост
# 4
и аз не съм разреждала сокчетата.според мен няма смисъл-ще стане като степчетата Mr. Green
давала съм всеки ден,но различни
Виж целия пост
# 5
Тукашните лекари обясняват, че соковете се разреждат за да се предотврятят кариесите................... Shocked.Е аз пък до ден днешен никакъв сок не съм разреждала.То все едно му давам компот.
Виж целия пост
# 6
Да сокчетата на ХИП може да се използват до 48ч след отварянето им, като междувременно се съхраняват в хладилник.
Аз никога не съм ги разреждала с вода, а си ги давах натурални.



 Peace


Аз само Ганчевите съм разреждала, Хипските не съм
Виж целия пост
# 7
и аз не съм разреждала сокчетата.според мен няма смисъл-ще стане като степчетата Mr. Green
давала съм всеки ден,но различни
Peace Peace
Виж целия пост
# 8
Не съм разреждала досега никакви сокове- така ги давам. Хип-ските най-много се харчат вкъщи Laughing
но по-добре да разнообразяваш - всеки ден едно и също и на теб ще ти омръзне, нали Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Не съм ги разреждала, а и не знам някоя мама от познатите ми да го е правила. Няма проблем да даваш всеки ден, но гледай да разнообразяваш - разхлабващо действат и тези, които са комбинация от много плодове. Peace
Виж целия пост
# 10
Не съм ги разреждала, а и не знам някоя мама от познатите ми да го е правила. Няма проблем да даваш всеки ден, но гледай да разнообразяваш - разхлабващо действат и тези, които са комбинация от много плодове. Peace

 newsm10
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия