Доволни ли сте от дражетата "Мерц"?

  • 4 474
  • 55
Мили мами, адресирам въпросите си към тези, които са ползвали дражетата "Мерц", за да споделят своя опит и впечатления от тях. Искам да ги пробвам, но все пак предпочитам да сондирам мнения, за да видя кои впечатления преобладават - добрите или отрицателните. Ако сте доволни повече от някакъв друг продукт, ще се радвам да го споделите с мен. Благодаря на всички, които ще се включат в анкетата!
Виж целия пост
# 1
Какви са тези дражета ? Blush
Виж целия пост
# 2
Аз лично не съм ползвала такива дражета, но в Красива мама скоро четох тема за тях - виж там Peace
Виж целия пост
# 3
Не са лоши, ползвала съм ги на няколко курса. Трябва да се ползват минимум 3 м. После можеш да починеш и отново.
Виж целия пост
# 4
Пила съм ги веднъж,при мен лично имаше ефект главно върху косата,но моята фризьорка ми каза ,че за да ти действат трябва да се приемат две шишенца едно след друго,без почивка,така че ако искаш пробвай Wink
Виж целия пост
# 5
имаха ефект за косопада,но като че ли и напълнях , не че съм била много слаба докато ги пиех,но се предполагаше ,че трябва да започна да свалям все пак

това 5 м след като родих и после пак пих есента - 10 м след раждането
Виж целия пост
# 6
две шишенца едно след друго,без почивка,така че ако искаш пробвай Wink
Не 2 ,ами 3 изпих - ефект 0
Не съм доволна!
После пих и ползвах други продукти от серията "Ревалид".
Виж целия пост
# 7
аз съм доволна
Виж целия пост
# 8
пила съм и Мерц и Ревалид
от двете препоръчвам Ревалид особено за косата ефекта е супер Laughing
Виж целия пост
# 9
Пфууу, хубава тема, в момента ги пия, т.е. от 2-3 седмици, но не виждам някакъв ефект...  newsm78 Преди да започна да ги пия, много жени ми ги препоръчаха, които ги бяха пили, но минимум 2 месеца и ми казаха, че имало ефект, но се напълнявало малко.   Wink
Виж целия пост
# 10
Пия ги в момента,но е рано за резултат защото са минали само 5 дни.Според мен всичко е субективно защото съм пила Ревалид с месеци,но резултат не забелязах.Прсто трябва да се пробва.
Виж целия пост
# 11
Аз изпих две опаковки една след друга, с 10 дни почивка между двете, както ми беше казала една лекарка. Но не забелязах абсолютно никакъв ефект.
Ноктите ми се оправиха от масло за заздравяване, а с косата още се боря Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Оправиха ми косата, т. е. спря да пада, че 3-4 месеца след раждането мъжо се изплаши, че ще оплешивея. Изпих 1 опаковка с 10 дена почивка по средата. Пиех по една таблетка на ден, че ме беше страх да не напълнея още.
Виж целия пост
# 13
бе пих преди години няколко курса направих, но не съм забелязала особен ефект, освен че апетитът ми се обостри. За това не ги пия вече
Виж целия пост
# 14
Като ги пиех по схема 2 на ден - според указанието на опаковката- започнаха да ми бучат ушите и да усещам стягане в областта на врата. Затова ги намалих - едно на ден. Тонизираха ме, чувствах се бодра и имаха ефект най-вече върху ноктите ми. Увеличиха ми и апетита, определено. Според мен трябва да се приемат след консултация с личния лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия