л-карнитин

  • 43 988
  • 29
Здравейте ...Усилено търсих някаква тема за л-карнитина, но явно или не е писано ,или аз не търся като хората (по вероятно второто Wink ) -и реших да питам...Някоя от вас пила ли го е, и с какво го е съчетавала ...имало ли е ефект и изобщо има ли смисъл да го започвам след като не ми остава време за тренировки....На листовката пише ,че гори мазнини дори когато не трнирам....Странно ми се видя ,и за това искам някои да ме светне по въпроса....Ще съм страшно благодарна ако тези които имат инфо не подминат темата ми...поздрави от мен.... Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Аз съм го пила в съчетание с кардиотренировки 3 пъти в седмицата. Ами не мога да кача, че имаше голям ефект или поне аз не забелязох. Но имам доста доволни познати. Иначе е факт, че дава енергия.
Виж целия пост
# 2
Проблемът при мен е ,че нямам време за тренировки .  Sad ....И за това се чудя да го започвам ли изобщо......
Виж целия пост
# 3
Л-Карнитина се използва в съчетание с  аеробна тренировка.
Аеробната трябва да е най-малко 20 мин. След 15-та минута започват да се 'горят ' мазнините.
На мен Л-карнитина не ми действа. Тренирам 5 дни в седмицата. Освен всичко друго карам велоергометър 40 мин (3 пъти в седмицата)
Може би е индивидуално.
Казаха ми, че трябва да се вземат най-малко 2 гр., пила съм не повече от 1,5 гр. - без ефект.
От Фет-бърнарите пък наддавам.
Отслабвам като намаля храната (на 1/2)
Ако го пиеш ,без да спортуваш - няма да има ефект.

ПП. Чела съм,че е добре да се приема  с Вит.В (  но не помня точно кой - вит В5 или вит.В6)- затова може с В-комплекс
Виж целия пост
# 4
в момента пия Л-карнетин и за 7 дена съм свалила 5 килограма Mr. Green,но неям сладко ,пържено и тестяно и карам велоаргометъра всеки ден по 30 минути.Мога да гарантирам 4е свалям от карнетина,защото до сега съм била на зверски диети и напразно.Имам да свалям 15 килограма,които полу4их при усложнения преди и след раждането при което ми наляха 13 банки с глюкоза,които вярвай се разграждат адски трудно и баааааааавноооооооо Cry,но ако неспортуваш не го по4вай въобще.Той е полезен само при тренировка Naughty
Виж целия пост
# 5
ще мъча да правя нещо вкъщи...поне по 30 мин....но да се надявам че ще има някакъв ефект....иначе издържам без храна ,мога и да не ям цял ден....от колко време пиеш тези хапчета ,и по колко на ден.....купиш си го защото на кутийката пише че гори мазнини дори когато не тренираме.... Thinking
Виж целия пост
# 6
Без тренировки няма никакъв ефект, дори обратното, а дозата се изчислява според килограмите на човека. Ако не съчетаваш с тренировки по - добре го подари на някой Simple Smile
Освен тренировката много е важно и храненето, наблягай на бързите въглехидрати и протеините.
Като пример мога да ти дам картофите и ориза, както и БЕЛИЯ хляб, които са бързи въглехидрати.
Също няблягай и на плодовете, зеленчуците и всички витамини.
Ако имаш още въпроси - питай Simple Smile

П.С. освен L- карнитин можеш да пиеш и Хитозан или Ксеникал
Виж целия пост
# 7
Здравейте и от мен ,аз също съм се самонавила да почна да пия Л-акарнитин,защото мой познати ужасно много го хвалят а и аз с очите си виждам огромен ефект върху тях.Така че дано нее малко странно но ви моля ако някоя от вас знае цената му-понеже мойте познати са доста алчни и завистливи и ми се подиграват като казват че и милиграм нямала съм да сваля от него,и неискат нарочно за да ме дразнят да ми кажат цената му.Предварително ви благодаря  bouquet Heart Eyesи ще се радвам ужасно много ако някой ми я сподели тази прословута цена.- newsm51 newsm17 Weary
Виж целия пост
# 8
Цената е различна от 15-16 лева до 30-100 и повече, взависимост от фирмата и разфасовката.
На Мусаши е:
-50гр.- 45 лв
-100гр.- 80 лв.
На Nutrition Facts- 60 капс. по 500 мг - цена 17-18 лв.
Ади фарм, Биогейм - също имат Л-Карнитин и пак е на тия цени.
Ако искаш да отслабнеш без да правиш нищо (без спорт) ,може да пробваш с SLM Concentrate - билкова формула/Мусаши
23 дози - около 18 лв.
От това отслабрам и съм много довола.
Цените са ориентировъчни - може и да бъркам или вече да са променени, но в общи линии е това.
Виж целия пост
# 9
ако неспортуваш не го по4вай въобще.Той е полезен само при тренировка Naughty

  Точно така,баща ми го беше купил...ефект никакъв-като си лежеше по цял ден!  Wink
Виж целия пост
# 10
Аз го пия, но тренирам, има ефект, освен това зарежда и с енергия. Peace
Но, както са казали, ако не спортуваш няма да ти върши работа, избери друго лекарство.
Виж целия пост
# 11
Аз го пия 30мин. преди тренировка. А тренировката се състои в карането на велоаргометъра по 1 час. Стремя се да е 5 дена в седмицата. Храната също съм я ограничила.Ефект до сега - 0!  #2gunfire Много отчайващо ми действа това! #Cussing out
Пия по 500 милиграма (една таблетка) преди тренировка, но май е малко като чета предхордните мнения! newsm78
Аз се боря с 4-5кг. вече доста време, но доскоро пиех Диане35......предполагам, че липсата на ефект се дължи на този факт!
Къде греша...........?  Sick
Виж целия пост
# 12
Моят е на Адифарм - 60 капсули по 500мг - 23 лв. Аз го пия само преди тренировка, иначе не виждам смисъл. Дава енергия и потенето съответно се увеличава. Аз карам велоергометър всеки ден по 20км, т.е. около 40 мин. За резултат драстичен все още не мога да докладвам, защото имам мноооого голям проблем със сладкото - просто не мога да го спра! Нямам никаква воля и като видя я шоколадец, я нещо друго и цялата се разтрепервам.
Виж целия пост
# 13
П.С. освен L- карнитин можеш да пиеш и Хитозан или Ксеникал
Не бих пила нито едно от трите, дори за всичкото злато и шоколад на света!   bouquet
Виж целия пост
# 14
Моят е на Адифарм - 60 капсули по 500мг - 23 лв. Аз го пия само преди тренировка, иначе не виждам смисъл. Дава енергия и потенето съответно се увеличава. Аз карам велоергометър всеки ден по 20км, т.е. около 40 мин. За резултат драстичен все още не мога да докладвам, защото имам мноооого голям проблем със сладкото - просто не мога да го спра! Нямам никаква воля и като видя я шоколадец, я нещо друго и цялата се разтрепервам.

А по колко капсули и колко минути преди тренировка пиеш?    Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия