Купували ли сте телефон от интернет магазин?

  • 623
  • 8
Коректни ли са? Има ли нещо особено? Цените са доста по-ниски отколкото по магазините, затова се чудя.
Виж целия пост
# 1
Моят мъж си беше купил миналата година и не е имал проблеми,доставиха му го в нас,имаше си гаранция.После го продаде поради друга причина(донесоха му друг  от чужбина),но си работеше безотказно до този момент.
Виж целия пост
# 2
ние се купихме стационарен телефон преди 2 седмици. Доставиха го в уреченото време, нямаше никакви проблеми. Всичко си беше ОК. Пожелавам ти успех!!!
Виж целия пост
# 3
КОлега на мъж ми си купи мобилен, от get.bg, мисля. Доставиха го навреме, нямаше проблем.
Виж целия пост
# 4
Моя е то get.bg.  Peace
Виж целия пост
# 5

Моят също, вече няколко! години го ползвам, много съм доволна и нямам никакво намерение да го сменям. Баща ми обаче си взе същия модел малко след мен - дойде в неоригинална кутия и имаше куп проблеми. Май е въпрос и на късмет...
Виж целия пост
# 6

Моят също, вече няколко! години го ползвам, много съм доволна и нямам никакво намерение да го сменям. Баща ми обаче си взе същия модел малко след мен - дойде в неоригинална кутия и имаше куп проблеми. Май е въпрос и на късмет...

Моят също. Не съм имала проблеми нито с доставката, нито с телефона.
Виж целия пост
# 7
Преди два месеца си купих тел. чрез интернет, намам никакви проблеми, единствената особеност е ,че са на цена без ДДС и затова са значително по -ефтини.
Виж целия пост
# 8
И моя предния си го взех от get.bg - доволна съм!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия