Ортопед във Варна?

  • 10 237
  • 7
 Знае ли някой добър ортопед във Варна, който да ми препоръча. Скъсах колянна връзка и вече почти пети месец изпитвам силна болка. Cry
Виж целия пост
# 1
Доктор Гаевски- Окръжна болница
Виж целия пост
# 2
Д-р Котоманов- Военна болница!!!!! Страхотен специалист. Peace
Виж целия пост
# 3
Знае ли някой добър ортопед във Варна, който да ми препоръча. Скъсах колянна връзка и вече почти пети месец изпитвам силна болка. Cry

Д-р Враняшки се занимава с такива проблеми точно, работи в Окръжна болница.
Виж целия пост
# 4
Знае ли някой добър ортопед във Варна, който да ми препоръча. Скъсах колянна връзка и вече почти пети месец изпитвам силна болка. Cry
Запалена скиорка съм. Бивша вече. Защото си скъсах връзките на дясното коляно. Sad
Имам богат опит /три операции/ за 8 години!!! ooooh!

Затова си позволявам да ти препоръчам д-р Тони Георгиев. Работи в травматологията в Пирогов и в частната "Свети Панталеймон".

От сърце ти желая успех и не отлагай дълго операцията! Hug
Виж целия пост
# 5
Запалена скиорка съм. Бивша вече. Защото си скъсах връзките на дясното коляно. Sad
Имам богат опит /три операции/ за 8 години!!! ooooh!

От сърце ти желая успех и не отлагай дълго операцията! Hug

Операция???Налага ли се операция?Незнам до колко да вярвам на ортопеда, който посетих, но той ми каза, че до една година ще се възстановя само с хапчета и разни мазила Rolling Eyes Нама проблеми при движението, ходя, но силните болки и спазмите си останаха. Не разбирам скъсана или разтегната е колянната ми връзка?! Мислех, че при скъсване се обездвижва крака? При теб как беше? Между другото и аз се контузих на ските Sad
Виж целия пост
# 6
Знае ли някой добър ортопед във Варна, който да ми препоръча. Скъсах колянна връзка и вече почти пети месец изпитвам силна болка. Cry
Запалена скиорка съм. Бивша вече. Защото си скъсах връзките на дясното коляно. Sad
Имам богат опит /три операции/ за 8 години!!! ooooh!

Затова си позволявам да ти препоръчам д-р Тони Георгиев. Работи в травматологията в Пирогов и в частната "Свети Панталеймон".

От сърце ти желая успех и не отлагай дълго операцията! Hug

О, съжалявам че толкова късно ти отговарям, но бях на "друга вълна" #Crazy

Не искам да те плаша, но при скъсана връзка в колянна става решението е само в оперативното й възстановяване. Виж, при разтегната такава проблема може да се реши и с временно обездвижване и рехабилитация след това, особенно ако имаш добре развита и силна мускулатура на крака - ще се възстановиш за няколко месеца.
Какъвто и да е случая при теб - искрено ти желая бързо и успешно възстановяване! Grinning  bouquet
Виж целия пост
# 7
Д-р Попстефанов - преглежда и оперира в ОРКБ и в частния мед. център в Младост.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия