Хрема 10 дена .Нормално ли е?

  • 1 205
  • 8
Искам да ви питам моята бебка вече 10 ден е със запушен нос.Нормално ли е да продължава толкова време.Докторката ни изписа Виброцил капки слагах но те се слагат не повече от 2 седмици и ги спрях а хремата продължава.Секретите и не са жълти а са бистри и не текат някъде на горе е проблема.Аз съм такава паника че всичко ме притеснява ако вашите бебчета са имали подобни проблеми кажете ми какво сте правили
Виж целия пост
# 1
Ами мисля че трябва да се обърнеш към педито Ви ,защото е възможно хремата да е на алергична основа.  bouquet
Виж целия пост
# 2
Ами аз правих консултация и тя ми каза да слагам едни капки Гаразон това е Бетаметазон с Гентамицин самата съставка бетаметазон е против алергична хрема но и от тях нищо не става казаха ми да слагам мас свинска преварена и сега слагам от нея и има ефект но ме е страх че може и да не мине от нея.
Виж целия пост
# 3
А този гентамицин в състава малко ме притеснява.Защо не потърсиш и друго мнение.
Виж целия пост
# 4
И според мен потърси още едно мнение!!!!! Дано се оправи детенцето ти.Че е страшно неприятно! Hug
Виж целия пост
# 5
за бебе на 2 месеца/ако ти е вярна лентичката/ и двата вида капки ми се струват неподходящи - на Виброцила си пише, че са за над 6 месеца, а онези с Гентамицин, изобщо не бих ги давала. нашето педи до година даваше само Коларгол и то рядко...иначе Стеримар. ако се притесняваш, заведи детенцето на УНГ.
бързо оздравяване!  bouquet
Виж целия пост
# 6
Аз също мисля че е малка за Виброцил.Капи физиологичен разтвор и слагай бебчето за малко по коремче за да изтичат сополките на вън.Ако виждаш, че не се оправя посъветвай се и с УНГ специалист.
Виж целия пост
# 7
Случвало ми се е Калина като е била сополива да е продължамало 10, че и повече дни.
Виж целия пост
# 8
Ако е само 10 дни сте късметлии Simple Smile Замисли се ти по колко време си хремава. Обикновено поне 3 седмци подсмърчат моите. Ползвам само физиологичен разтвор за облекчаване. Стеримара е добър, но струята му е много силничка, не знам дали е подходящ за малко бебче.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия