Чешки кухни Koryna?

  • 9 461
  • 14
Здравейте,
Някой използвал ли е услугите на фирма за кухненско обзавеждане KORYNA???
www.koryna-bg.com
Кухните са чешки, ако искам по-ниска цена ми предлагат и изработка в София?!
Доволни, недоволни има ли? Надеждни ли са, макар да са толкова години на пазара?
Може ли да се разчита на добро изпълнение?
Благодаря предварително за отговорите!
Поздрави,
Нем
 Hug
Виж целия пост
# 1
Здравей, аз също сега се ровя за разни фирми и фирмички за кухненски мебели и модели.
На тази фирма има доста добри моделчета, но аз за първи път чувам за нея
Разбра ли нещо повече за тях
Виж целия пост
# 2
Да, ходих при тях на бул. Левски.
Имат лепенка за най-добър магазин от сп."Наш дом" на входа.
Предлагат да ми направят проект за кухня за 50 лв. /петдесет лева/.
Имат много неща, вкл. осветление, мека мебел и др.
Шефката ми има от 10 години тяхна кухня, правена в Чехия и по нейни думи не е мръднала.
На мен ми казаха, че правят кухните в Чехия /по-скъпите/ и в София /по-евтините/ според възможностите ти.
Все се каня да ходя да ми направят проект и още не съм....
Засега те са ми фаворит, да видим.
Кухнята в къщата на Биг Брадър е тяхна изработка.
Виж целия пост
# 3
А само в София ли имат магазин.
Айде като отидеш да кажеш, аз ако попадна на нещо и се реша и аз ще пиша  Peace
Виж целия пост
# 4
Сега видях, че то си пише къде са офисите  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
моя приятелка е супердоволна, плотът й е издържал на какви ли не издевателствау шкафчетата не са мръднали.
Имаше дребва неразбория с монтажа с батерията, но напълно в рамките на допустимото.
Дайте някакви примерни цени към момента Praynig
Виж целия пост
# 6
Много добре изглеждат и кухните и спалните.
А какви са горе долу цените на кухните?
Виж целия пост
# 7
Много съм впечатлена от моделите на кухните - страхотно разнообразие от стилове! Не мога да съм полезна с информация за фирмата, но ще следя темата синтерес.
Виж целия пост
# 8
обаче сайтът много ме изнервя с това "разгръщане" на снимките. Някой знае ли как да го игнор-на
Виж целия пост
# 9
моя приятелка е супердоволна, плотът й е издържал на какви ли не издевателствау шкафчетата не са мръднали.
Имаше дребва неразбория с монтажа с батерията, но напълно в рамките на допустимото.
Дайте някакви примерни цени към момента Praynig
PeaceТова казва и моя приятелка с такава кухня от 9 години.Какви са им цените.Едно време бяха скъпи.
Виж целия пост
# 10
 Grinning Много добри неща имат, а за цените някой да сподели newsm78
Виж целия пост
# 11
Моята кухня е на Корина и съм страшнодоволна.Ще я снимам и ще я покажа.За сега нямам никакви оплаквания.Аи най - важното е че моделите им за страшно красиви и различни от моделите на доста сруги фирми.  Hug
Виж целия пост
# 12
Моята е такава. Фирмата е надеждна, кухните са страхотни, моята е с лаково покритие и се притеснявах от надраскване, удряне и т.н. но до момента не мръдва, макар, че далеч не я пазя като очите си. Моята струваше около 4300 (само шкафовете).
Виж целия пост
# 13
Наистина има страхотни модели и взаимствах идейки, ама дали някой тук ще може да ги осъществи е друг въпрос Tired

обаче сайтът много ме изнервя с това "разгръщане" на снимките. Някой знае ли как да го игнор-на

Аз нямам такова "разгръщане" newsm78
Всяка следваща картинка отварям като натисна отгоре номер... Wink
Виж целия пост
# 14
Ходих преди време при тях и ми направиха проект, който не ми хареса. Кухнята струваше 3700 лв. Много добра цена.
Още съм на етап бани, до кухнята има време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия