Детска градина в Драгалевци или Бояна

  • 781
  • 8
Тъй като скоро - надявам се - ще се местим под киноцентъра, моля за вашето съдействие Heart Eyes Мисля от сега да подам молба за детска градина, понеже знам че се чака и затова ме интересуват държавни - и частни евентуално - детски градини в този район...
Ако има такива и вашите деца ги посещават доволни ли сте и какви са условията?
Много ще съм благодарна за инфо  bouquet
Виж целия пост
# 1
Дъщеря ми е в Увекинд в Бояна /частна е/. Много съм доволна. Ако те интересуват подробности, пиши ми на ЛС.
Виж целия пост
# 2
И аз само за частна се сещам в Бояна. Двете деца на моя приятелка бяха там. Цени обаче не мога да кажа, защото най-верочтно вече не са актуални. Но пък бяха много доволни от градината.
Виж целия пост
# 3
Vesito,

Радвам се, че скоро ще станем съседки  Wink

Специално за Бояна мога да те уверя, че единствените детски градини и ясли са частни.
В Драгалевци и Симеоново има държавни детски градини, но доколкото знам базите им са доста стари и не ремонтирани. За драгалевци знам още, че не са много децата, но проблем според мен е, че сградата се намира близо до ул. Папрат, която може да се каже, че е доста натоварена с коли.
Виж целия пост
# 4
В Драгалевци има и две частни - ама за късмет - и двете са също на "Папрат"  Tired
Виж целия пост
# 5
Vadjra и аз ще се радвам да сме съседки   bouquet

Благодаря на всички, мисля да отидем с таткото до Увекинд и да видим после какво ще измислим.. Ще пиша когато се ориентираме Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Има една много добре изглеждаща градина (4астна) на ул.Глухар4е в Драгалевци- това е ако идваш от околовръстното, след площад4ето- втората пряка надясно- стръмна. Веднага в на4алото е вляво- с голям двор, отвън изглежда много добре..Но само това знам- нито как се казва, нито координати..
Виж целия пост
# 7
Сигурно е Ежко Бежко:
http://www.ezhko-bezhko.com/pages/conditions.html
Виж целия пост
# 8
Детската градина в Симеоново е прекрасна тази година се отвориха две нови групи а от догодина сигурно още една групите са малки и персонала е добър .Дъщеря ми е във втора група и не бих я преместила.Най добре отиди виж поговори с директорите и тогава сравни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия