Уред за готвене на пара

  • 1 670
  • 22
.
Виж целия пост
# 1
Аз не съм.....ще приложиш ли снимка.......Досега се въздържах да си купя, защото всичките, които съм виждала са от пластмаса.................  не мисля, че е полезно да се консумира храна от гореща пластмаса........Но незнам.......иначе си мечтая за такъв уред
Виж целия пост
# 2
.
Виж целия пост
# 3
Аз го ползвам и съм адски доволна.Става за яйца, ориз, сърми на пара.Но аз го ползвам за задушаване на зеленчуци.Особенни детето ги обожава.След това ги пасирам, добавям мляко и става супер крем супа.Още повече задушените зеленчуци са много по-полезни от сварените.Аз се храня разделно и такива зеленчуци с ориз са ми любими.Слагам всичко в преградите(имам три нива), нагласям таймера колко време да се задушават и си излизам.
Разбра, че бих ти го препоръчала Simple Smile Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
Аз не съм.....ще приложиш ли снимка.......Досега се въздържах да си купя, защото всичките, които съм виждала са от пластмаса.................  не мисля, че е полезно да се консумира храна от гореща пластмаса........Но незнам.......иначе си мечтая за такъв уред
Ами хората правят тези уреди от специална пластмаса Simple Smile
Виж целия пост
# 5



Ей този с металните кошници бих си го взела
Виж целия пост
# 6
Отдавна се чудя за такъв уред, но вече нямам място...
Засега замествам уреда с метална приставка, която се слага в по-голяма тенджера и пак готвя на пара. Всичко става много вкусно.
Виж целия пост
# 7
Имам една телена мрежичка с крачета, слага се в тенджерата и се налива вода под нея. Тенджерата се захлупва.
Струва 7-8 лева, но едното краче се счупи и сега трябва да си купя нов такъв уред.
Виж целия пост
# 8
Имам една телена мрежичка с крачета, слага се в тенджерата и се налива вода под нея. Тенджерата се захлупва.
Струва 7-8 лева, но едното краче се счупи и сега трябва да си купя нов такъв уред.

И аз имах, но ми се счупи........Но и преди това не бях доволна от мрежичката, защото има много къси крачета и трябва непрекъснато да доливам вода.......А аз съм такава загори-тенджера   chef
Виж целия пост
# 9
Мда, успявала съм да загоря моркови на пара.... смяаааатай.
Виж целия пост
# 10
.
Виж целия пост
# 11
Ей, значи, мъжо ще ми забрани да влизам във форума вече. Сега пак ми влезе мухата за уреда и ще искам да го взема. Вярно, че не знам къде ще го сложа и него, но ще измисля нещо  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
danisport , внимавай, защото заема доста място GrinningПонякога ми идва да го изхвърля, толкова ми пречи.
Виж целия пост
# 13
абе ще го сложа в спалнята накрая  Mr. Green , но ще му намеря място. вече съм зарибена, та ще го набавя скоро
поздрави   bouquet
Виж целия пост
# 14
Ние скоро си поръчахме това чудо тук http://www.atrakcion.com/catalog/product_info.php/cPath/22_40/products_id/270
Снощи го "сефтосахме" правих ориз със зеленчуци и стана направо невероятно. Оризът стана крехък като по китайските ресторанти, просто винаги сме мечтали с мойто мъжле за такъв ориз домашно приготвен и сега вече се уредихме. Уредът има и приставка за варене на пара на зеленчуци, направо сме много доволни от инвестицията, която направихме.  chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия