Хотел Екселсиор - Златни пясъци

  • 1 656
  • 7
Някой има ли впечатления от този хотел?
Попаднах на изгодна оферта - пакет за 7 дни почивка, но се колебая  Rolling Eyes
А как е курорта като за семейство с малко дете?
Ще съм благодарна на каквато и да е информация  Hug
Виж целия пост
# 1
За хотела не знам, аз съм била само в бившата Морска звезда сега е Астория Бийч****, курорта е супер за почивка с деца, навсякъде е пълно с детски басейни, детски площадки и всякакви забавления, скъпичко е, но все пак става въпрос за луксозен курорт, всяка сутрин се почистват плажа и алеите, и няма никакви боклуци по пясъка  Grinning
Щом можеш да си го позволиш този курорт, хич не му мисли, ами резервирай, защото от чужденци, неможеш да се вредиш  Peace

Виж целия пост
# 2
Сега видях, че е доста отдалечен от плажната ивица  Rolling Eyes, ако това не ви пречи резервирай Hug, аз лично предпочитам тези хотели, които са на първа линия /30м./ от плажа  Grinning
Виж целия пост
# 3
Курорта  е луксозен, има детски басийни и съоражения, но аз не мисля че е подходящ за пребиваване с малко дете (ако става въпрос за детето на 1г и 1м.). Ще ти кажа и защо. Защото и плажа и курорта са ужасно пренаселени и едва се разминаваш. Миналата година бяхме на Варна с малката и няколко пъти ходихме и до Златните (апропо, аз съм им голям фен също). Не можех да я пусна изобщо от количката да ходи, защото непрекъснато минаваха файтони и каляски, коли на баровци и такива дето си наемаш, за  да обикаляш курорта с тях и да се снимаш. И това по Централната алея за разходки. на местата с детски забавления се извиваха километрични опашки и чакахме по 10 минути за да мога да я пусна веднъж по пързалката или да я полюлея 2 минути преди да се е разревало следващото дете, което чака на опашката. Това само я изнервяше, а не и носеше удоволствие. Не на последно масто шума, от който просто няма спасение. Или ще е някоя дискотека, която дъни до ранни зори, или ще е от смеха и виковете на народа, разхождаш се по всяко време на денонощието.
Ако е за по-голямото мисля че вече ще е ОК. Макар че пак бих се замислила .
Но това са си мои патила и разсъждения по въпроса.
Виж целия пост
# 4
Тъй като и аз попаднах на изгодна оферта за 7 дни в този хотел,а виждам,че темата е от миналата година се чудя дали все пак няма някой с по-пресни впечатления.

Поздрави
Виж целия пост
# 5
Не съм била в Екселсиор а в Сънрайз-в края на август 06г., той е срещу него през улицата. Мисля че и цените са еднакви  . Двата хотела работят ол инклузив като можеш да ходиш където поискаш да ядеш . лоби бар, басейн.Детския клуб е в Сънрайз. Не е далече от плажа-на около 300м и излизаш точно до Адмирал. Тази снимка съм я правила от терасата ни. Не е шумно
Ето ти сайта на хотелите http://www.sunlight-resort.net/id-6/welcome.html
Виж целия пост
# 6
ние бяхме там миналото лято.стаите са добри,чисто е.НО аз бях бременна и все ме мързеше да вървя по баира нагоре.иначе за тази година си мислим за същите пари да ходим до Анталия
Виж целия пост
# 7
хора...
На 26.05 се разходих стабилно в Златните... Ами потресох се..  Shocked ooooh! Tired това вече не е курорт за почивка, нито добро място за малки деца...
Язък, много го харесваХ курорта, но този, от детските ми години. Сега е ад.
В момента чадър, шезлонг и шалте за последния са 16лв.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия