Къде бихте предпочели да раждате-в държавна болница или частна клиника?

  • 4 697
  • 100
Здравейте на всички бъдещи мами!
Реших да пусна тази анкета,продиктувана от собствената ми дилема къде да отида да раждам.При мен нещата са общо взето на кантар и смятам,че всеки от вариантите си има своите плюсове и минуси.Благодаря на всички,които ще вземете участие.
P.S.Отговорите може и да не удовлетворят всички пожелали да пуснат своя глас, но като ги формулирах изхождах най-вече от моите съображения.
Виж целия пост
# 1
Още съм на мнение, че добрите специалисти и животоспасяваща апаратура са в държавните болници. Ако всичко при раждането е ок, в частна болница е по- комфортно, но ако стане усложнение, определено предпочитам да съм в държавна болница.
Виж целия пост
# 2
Още съм на мнение, че добрите специалисти и животоспасяваща апаратура са в държавните болници. Ако всичко при раждането е ок, в частна болница е по- комфортно, но ако стане усложнение, определено предпочитам да съм в държавна болница.
Това е и моето мнение  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Частна клиника Peace
Виж целия пост
# 4
Аз имах възможност да избирам между частна и държавна.
Спрях се на държавна, но си платих.
Виж целия пост
# 5
Частна. Гласувах с точка 4  Peace
Виж целия пост
# 6
Гласувах с последния възможен отговор,защото се надявам да родя в частната клиника,която скоро ще отвори моя гинеколог,но честно казано,за мен е важно да родя при него и не е от значение къде ще е.Първия път съм раждала в държавен родилен дом и пак останах изключително доволна.
Виж целия пост
# 7
Аз предпочетох да се насоча към частна,щото като направих една равносметка колко ще ми излезе раждането се оказа ,че в държавните не е много по-евтино/говорим за неофициалните тарифи/,но условията и отношението нямат нищо общо....А и ще искам да ме оставят да родя максимално естествено-нещо което нямам шанс в държавната.
Първото ми раждане беше в държавна болница,така,че ще имам база за сравнение и най-много до две семици ще ти кажа какви  са разликите.
Виж целия пост
# 8
Предпочитам държавна,защото разполагат с повече апаратура и различни специалисти
Виж целия пост
# 9
Още съм на мнение, че добрите специалисти и животоспасяваща апаратура са в държавните болници. Ако всичко при раждането е ок, в частна болница е по- комфортно, но ако стане усложнение, определено предпочитам да съм в държавна болница.

Лекарката, която следи цялата ми бременност работи в частна болница и въпреки това избрах да раждам в държавна болница. Родих с планово секцио. Въпреки че нямах усложнения така бях по-спокойна.

Леко раждане!   bouquet
Виж целия пост
# 10
Колкото и пъти да раждам,все в държавна болница ще отида. Peace
И аз съм съгласна с Luluto.
Каквото и да избереш,желая ти леко и безпроблемно раждане!
Виж целия пост
# 11
Държавна болница - специалистите са там
Виж целия пост
# 12
Гласувах с първата опция, макар че на този етап мотивите ми са комбинация от първата и втората.
Виж целия пост
# 13
И аз засега съм се ориентирала към държавна живот и здраве всичко да е наред!! Peace
Виж целия пост
# 14
Гласувах с последна опция.
Стига ми едно раждане в държавна болница! Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия