Шишето на Чико за венците

  • 434
  • 4
Мами,използвали ли сте това шише?Има едни пъпчици,които стимулирали растежа на зъбките.Ние пием сокчета с него,но дупчицата явно е много мъничка,защото бая се глезим докато го изпием.И тея пъпчици на биберона малко ме притесняват newsm78Дали наистина е добре за венците?
Виж целия пост
# 1
За пръв път чувам за такива шишета  newsm78.Дай снимчица да видя как изглежда и ще ми е интересно и на мен как действа .
Виж целия пост
# 2
И аз за пръв път чувам за такова шише, но пък имам биберон-залъгалка на Нуби, която също има пъпчици, но моята приема да я смуче само в определени моменти, явно само когато много я сърбят венчетата. Може би бебчето ти, също като моето не долюбва тия пъпчици, а не че се глези или дупчиците са малки. Това, че са полезни за никнене на зъбите не значи, че винаги им е приятно да са им в устата.
Но да - вярно е, че е помагат. Когато бях малка, носех шина на зъбите, която имаше подобна издатинка. Ортодонтката ми обясни, че тя служи за дразнене на мястото и стимулира растежа на зъбите (имах зъб който не искаше да израстне, заради определени проблеми). Издатинката помогна -  зъба израстна  Grinning
Виж целия пост
# 3
Вероятно не го харесва,мисля повече да не го използвам.Любимото и шише и биберон си остава това на Чико против колики,което имитира извивката на майчината гърда.Като и дам чайче с него и си умира от кеф:)
Виж целия пост
# 4
И аз за първи път чувам за такова шише. Моя позната ползваше Чико, това което ползваш ти и беше много доволна. Аз ползвах Авент и сега с второто бебе също смятам да ползвам тях, защото останах доволна от тях.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия