дайте съвет ,МОЛЯ !!!!

  • 900
  • 9
ОТ 1 ГОДИНА ЖИВЕЯ В СОФИЯ ,НА 30 МАЙ  2006  ОЧАКВАМ ДА СТАНА МАМА НА СИН , НЕ ПОЗНАВАМ НИКОГО  ОСВЕН СЪПРУГА СИ ,НО ТОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ПОМОГНЕ . НЕЗНАМ КОЙ ДА Е ПЕДИАТЪР НА БЕБЕТО И КОГА СЕ ИЗБИРА ? МОЛЯ ПРЕДЛОЖЕТЕ АЗ СЪМ ОТ МЛАДОСТ 2 .ИМАМ СТРАХОВА НЕВРОЗА ОТ ЛЕКАРИ ,КАЖЕТЕ НЯКОЙ ДОБЪР СПЕЦИАЛИСТ ,
Виж целия пост
# 1
Ами към коя поликлиника си и има ли значение ако лекаря приема на частно?
Виж целия пост
# 2
Най-близко ти са 25 п-ка и 27 п-ка. Можеш да се разровиш в търсачката за педиатри там ще намериш и мнение по въпроса. Мои приятелки си водят децата при доктор Галев от 27 п-ка тя се намира в Младост 1 до пазара.
Виж целия пост
# 3
   И аз съм в Мл.2! Нашата лекарка обаче е в Студентска поликлиника, но живее в Мл.3 и когато се наложи е идвала и на домашни посещения! Много е добра и отзивчива! Казва се д - р Елена Иванова и работи в САНА ООД! Ако не ти е удобно там попитай майките в този форум:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84627.160
  
а също можеш да потърсиш в Белия списък на лекарите в Здравния форум тук или в другите здравни теми!
   Надявам се да съм била от полза! Ако искаш ми пиши на лични! Аз не трябва да ставам от леглото и по цял ден скучая в къщи / е малкия ме разсейва, но няма с кого да си поговоря като бял човек Mr. Green! Ще се радвам да се запознаем! Тук ще намериш приятелки, особено в темата на майките от Младост! Те честичко се срещат по градинките!
   Много целувки от мен!  bouquet
Виж целия пост
# 4
  ...Нашата лекарка обаче е в Студентска поликлиника, но живее в Мл.3 и когато се наложи е идвала и на домашни посещения! Много е добра и отзивчива! Казва се д - р Елена Иванова и работи в САНА ООД!...

Подкрепям!
д-р. Иванова е чудесен педиатър. Подкрепя кърменето и късното захранваване.
Виж целия пост
# 5
Здравей и аз съм като теб , никой не познавам Simple Smile)) Детето ми обаче съм го записала при д-р Иванова , пиши на лични ще ти дам мобилен Simple Smile)) Ужасно съм доволна от нея . Когато и да и се обадя винаги реагира, без проблем Simple Smile)))
Виж целия пост
# 6
Нашата е от 25-та поликлиника. Доволни сме! Много е мила, обаждала съм й се и в по-късните часове, когато сме имали проблеми с коликите и тя не е проявявала отрицателно отношение. Освен това си има часове за детска консултация и не се налага да чакаш пред кабинета й с разни болни деца, когато отиваш на рутинната месечна консултация Simple Smile

Пиши ми на лични и ще ти дам координати!  Peace
Виж целия пост
# 7
Пък ако имаш нужда от компания или съвет, ние привечер сме в градинката в Младост 3 срещу общината Simple Smile Ако искаш мога да ти пратя мобилния ми на ЛБ Wink

Леко раждане и здравичко бебче  Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Здравейте!
А някоя от вас може ли да ми помогне за педиатър в Люлин в 12-та поликлиника или пък в 26-та. Въобще не ги знам лекарите тук.
Благодаря ви предварително!
Виж целия пост
# 9
От 26та п-ка д-р Панкова, но тя вече е претоварена.Също така се носи славата на д-р Савов.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия