Нова година 2018

  • 32 966
  • 101
# 75
няма скука, поне при нас, до сега вече няколко години ходим в чужбина, на различни места. Към основният пакет добавяме и допълнителни екскурзии през деня което си е ново изживяване, после се отпускаме в релакс зоната на хотелският комплекс. Така беше и в Дубай, Анталия, даже и в на пръв прочит Сърбия също беше интересно. Сега отново избрах Сърбия, не само заради хубавата храна и топло посрещане но и заради маршрута. Ще бъдем организирано с българска фирма, която няколко години вече прави тази програма за НГ. Даже местата вече се разпродадоха. Това е в Суботица, обещаващ град с интересна архитектура, наситена програма вкл. и посещения на ферма за коне с обяд и разходка с шейна или файтон съобразно времето. Когато се върна ще разкажа.Сърбия е сравнително нискобюджетен вариант пък и е близо, няма излишно чакане по натоварени летища въпреки , че на границата се получава едно струпване но то се преодолява когато сте група и има кой в автобуса да поддържа нивото, зависи и от екскурзовода. В България прави впечатление, че за празниците правят едни големи пакети в които включват и изпълнители обикновено чалгия, която с оглед тлъстите хонорари на изпълнителите излишно оскъпява пакета. Средно за двама възрастни с две деца е около 2000лв., а то и в чужбина излиза толкова, но поне ще видим малко различна култура, нови места и забележителности вкл. атракциони.
Виж целия пост
# 76
 2016 г посрещнахме в Солун и изкарахме страхотно. Тази година пак ще сме в Гърция, но този път Кавала. Пет звезден хотел за три дни със закуски и вечери за трима е под 1 000 лв. Не са малко, но цената е съизмерима с много бг хотели.
Виж целия пост
# 77
Аз се оглеждам за топла и сравнително близка дестинация за ученическата ваканция декември. Може да не е точно Нова година. Засега май само Дубай става, въпреки че там няма какво толкова да се гледа. Ако се сещате за нещо друго, ще съм благодарна да споделите.
В Дубай да няма какво да се гледа???????Какво говорите?на мен все не ми стига времето а искам още и още
Виж целия пост
# 78
Обмисляме Анталия – Спайса или IC santai . Каква е температурата та въздуха по това време на годината и вътрешните басейни в хотелите отоплени ли са?
Виж целия пост
# 79
Обмисляме Анталия – Спайса или IC santai . Каква е температурата та въздуха по това време на годината и вътрешните басейни в хотелите отоплени ли са?

за спайса преди две години дадоха добри отзиви хора от групата, иначе във всички 5 звездни хотели има вътрешни басейни, където вода става за къпане, във външните не. температурата на въздуха беше 25 градуса, някой по калени руснаци опитаха и тази в морето където по мое усещане беше около 15 градуса. ние бяхме в риксос премиум, добри отзиви има и за макс роял, но е по -скъпичко
Виж целия пост
# 80
няма скука, поне при нас, до сега вече няколко години ходим в чужбина, на различни места. Към основният пакет добавяме и допълнителни екскурзии през деня което си е ново изживяване, после се отпускаме в релакс зоната на хотелският комплекс. Така беше и в Дубай, Анталия, даже и в на пръв прочит Сърбия също беше интересно. Сега отново избрах Сърбия, не само заради хубавата храна и топло посрещане но и заради маршрута. Ще бъдем организирано с българска фирма, която няколко години вече прави тази програма за НГ. Даже местата вече се разпродадоха. Това е в Суботица, обещаващ град с интересна архитектура, наситена програма вкл. и посещения на ферма за коне с обяд и разходка с шейна или файтон съобразно времето. Когато се върна ще разкажа.Сърбия е сравнително нискобюджетен вариант пък и е близо, няма излишно чакане по натоварени летища въпреки , че на границата се получава едно струпване но то се преодолява когато сте група и има кой в автобуса да поддържа нивото, зависи и от екскурзовода. В България прави впечатление, че за празниците правят едни големи пакети в които включват и изпълнители обикновено чалгия, която с оглед тлъстите хонорари на изпълнителите излишно оскъпява пакета. Средно за двама възрастни с две деца е около 2000лв., а то и в чужбина излиза толкова, но поне ще видим малко различна култура, нови места и забележителности вкл. атракциони.
Миналата година бяхме за НГ в Суботица. Изкарахме страхотно, само пътят е дълъг, защото е при унгарската граница, но пък беше интересно и забавно.
Виж целия пост
# 81
Аз се оглеждам за топла и сравнително близка дестинация за ученическата ваканция декември. Може да не е точно Нова година. Засега май само Дубай става, въпреки че там няма какво толкова да се гледа. Ако се сещате за нещо друго, ще съм благодарна да споделите.
В Дубай да няма какво да се гледа???????Какво говорите?на мен все не ми стига времето а искам още и още
Е добре, какво интересно има там освен шопинг евентуално?
Виж целия пост
# 82
Някой може ли да сподели впечатления от Румъния?Ще съм много благодарна.Насочили сме се към ето тази оферта:
http://anatravel.net/%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BA%D1%83%D1%80%D0%B7% … %D1%80%D1%8F/1008
Виж целия пост
# 83
Здравейте, доста късно се сещам, но ми се ще да отпразнувамв Нова година на планина и ски. Гледам в България, Италия и Австрия. Моля, ако някой може да ме ориентира за някое бюджетно местенце със вътрешен басейн и ски писти за начинаещи?
Виж целия пост
# 84
А някой да е празнувал НГ в Атина? Ние натам сме се насочили тази година.
Виж целия пост
# 85
И аз да дам обратна връзка за нашето ходене в хотел Империал Палас Солун /Imperial Palace, Solun/ Хотелът е хубав и чист и стаите са ок, закуската е добра, но много се изложиха на празничната вечеря. За първи път виждам хотел, който няма ресторант. И тъй като нямат, ни настаниха в едната конферентна зала. Голяма тъга...Самата зала е малка и така бяха ни нагъчкали, че не можеше да минеш отникъде. Седнеш ли - край, но можеш да станеш, защото трябва да вдигнеш всички останали. А вечерята е на блок маса и ако не си вземеш всичко докато седнат хората не можеш да си вземеш нищо повече. Имаше някакви 3-ма музиканти, които свираха някакви гръцки песни, /абсолютно монотонни и еднакви/ и дори не ни дадоха шампанско в 12 часа.  Общо взето голямо разочарование.
Виж целия пост
# 86
И за какви пари тези екстри ? Ние в  Солун също сме били, беше Ок и хотела и ресторанта .
Виж целия пост
# 87
Ние като семейство от четирима - над 1000 лева.
Виж целия пост
# 88
Може ли отзиви от празнували в Румъния, каква музика пускат там на нова година и веселба става ли?
Мерси
Виж целия пост
# 89
Ние за НГ ще сме в Залцбург, от 21 декември стартираме 14 дневна обиколка по коледните базари.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия