Дали постъпвам правилно?

  • 2 325
  • 56
От няколко дни не мога да си намеря място от угризения Cry Задавам си въпроса,дали съм ужасна майка?Причината е,че трябва да дам дъщеря си на ясла на есен,а тя тогава ще е само на годинка и един месец.
Налага се да тръгна на работа,а нямам друг избор,осен да оставя малката си принцеса на ясла Sad Дали постъпвам правилно,не е ли много рано да я дам на ясла и как ще го възприеме детето.Не искам да нарушавам нейния малък свят,защото за нея това ще е нещо ново и непознато.Ще се налага да я взимам почти последна от яслата и незнам как това ще и се отразим,дали в нейните очи това няма да е като изоставяне Cry
Незнам дали от всичкото това объркано писание,можахте да разберете какво искам да споделя с вас мили мамчета newsm78
Моля ви кажете ми дали постъпвам правилно и има ли и други майки които са дали съкровищата си толкова малки на ясла?
Виж целия пост
# 1
Успокой се, тя ще се справи Wink
По същата причина, на същата възраст пуснах на ясла големия. Адаптира се бързо.
В началото обаче поне седмица детето е до обяд - ще имаш ли тази възможност с работата. Поне да свикне малко.
Виж целия пост
# 2
Успокой се, тя ще се справи Wink
По същата причина, на същата възраст пуснах на ясла големия. Адаптира се бързо.
В началото обаче поне седмица детето е до обяд - ще имаш ли тази възможност с работата. Поне да свикне малко.
Да,няма да имам проблем кой ден точно да започна работа.
Надявам се и моето съкровище да се адаптира бързо,че не спирам да мисля за това и в най-скоро време ще ме избие на рев Cry
Виж целия пост
# 3
напълно правилно. имаш подкрепата ми.
и на мен ми предстои подобна ситуация.
Виж целия пост
# 4
напълно правилно. имаш подкрепата ми.
и на мен ми предстои подобна ситуация.
Теб не те ли гризе същото?Може би пък аз съм нещо побъркана newsm78
Виж целия пост
# 5
Дадох Дари на година и 3 месеца и не съжалявам Няма нищо по-хубаво за детето от това да общува със себеподобни
Ти я обичаш значи си добра майка Трябва да работиш за да и осигуриш по-добър живот
Всичко което правиш е за нея не виждам защо се притесняваш
Успех
Виж целия пост
# 6
Дадох Дари на година и 3 месеца и не съжалявам Няма нищо по-хубаво за детето от това да общува със себеподобни
Ти я обичаш значи си добра майка Трябва да работиш за да и осигуриш по-добър живот
Всичко което правиш е за нея не виждам защо се притесняваш
Успех
newsm10
Виж целия пост
# 7
Задавам си въпроса,дали съм ужасна майка?Причината е,че трябва да дам дъщеря си на ясла на есен,а тя тогава ще е само на годинка и един месец.
                    Аз дадох моята на същата възраст и не съм мислила ,че съм"ужасна майка".Даже и през ум не ми е минало.Тя изобщо не свикна  и съм я водила пиштяща почти две години.Сега обаче си задавам въпроса защо съм я дала тогава  и не мога да намеря мотива.Ти просто си принудена и не изпитвай угризения и дано малката буба свикне бързо и те убеди,че мама си е винаги мама,а не ужасна майка.  bouquet
Виж целия пост
# 8
Сестра ми я дадохме н ясла на 1г. и 2 месеца. Не рева и ден. Джуджето сега е почти на 1г. и 3 месеца и вече съм закъсняла. Утре са и готови изследванията и от понеделник - вторник с бодра стъпка към яслата. Аз съм твърдо за яслата. Там децата се учат на толкова много неща, а и общуват със себеподобни дребосъци. Имам приятелка учителка в групите на детска градина и тя казва, че децата били на ясла са много по-напред от другите деца. Яслените бебовци можели да пеят и куп други неща, за разлика от домашно гледаните деца, които не можели почти нищо и им трябвали месеци, за да настигнат другите. Ами това е моето мнение. За протокола, аз не почвам работа, просто смятам за правилно детето да ходи на ясла. Сега е време да ни стискате палци и да успеем с адаптацията бързо  Praynig
Виж целия пост
# 9
Дадох Дари на година и 3 месеца и не съжалявам Няма нищо по-хубаво за детето от това да общува със себеподобни
Ти я обичаш значи си добра майка Трябва да работиш за да и осигуриш по-добър живот
Всичко което правиш е за нея не виждам защо се притесняваш
Успех
От една страна и аз разсъждават така,че там и е мястото и че ще вилнее по цял ден с малките сладури,но от друга,само като си помисля,че ще трябва да стои до по късно от другите деца и ми се свива душичката Cry
Благодаря ти за хубавите думи,а и на всички мами които ме подкрепят  bouquet
Дано да успея да свикна и аз с мисълта,преда да я дам Sad
Виж целия пост
# 10

Ти я обичаш значи си добра майка Трябва да работиш за да и осигуриш по-добър живот
Всичко което правиш е за нея не виждам защо се притесняваш
Успех
newsm10

А нямате ли вариант в който момиче/жена да взема детето по-рано? Ако не, може пък нататък да се запознаете със свястно майче, за което няма да е проблем да вземе например и двете деца да се занимават за час-два, докато ти си я вземеш Peace Аз не бих отказала нещо такова, но все пак Гери все още не е на ясла.
Виж целия пост
# 11

Ти я обичаш значи си добра майка Трябва да работиш за да и осигуриш по-добър живот
Всичко което правиш е за нея не виждам защо се притесняваш
Успех
newsm10

А нямате ли вариант в който момиче/жена да взема детето по-рано? Ако не, може пък нататък да се запознаете със свястно майче, за което няма да е проблем да вземе например и двете деца да се занимават за час-два, докато ти си я вземеш Peace Аз не бих отказала нещо такова, но все пак Гери все още не е на ясла.
Ами има още едно майче което ще си дава там дъщеря си,но аз не съм такъв човек че да ангажирвам хората с детето си Naughty Свекърва ми ще може да я взима по рано,но и тя ходи на работа и незнам дали ще смогва да стига до там на време newsm78
Виж целия пост
# 12
Ами има още едно майче което ще си дава там дъщеря си,но аз не съм такъв човек че да ангажирвам хората с детето си Naughty Свекърва ми ще може да я взима по рано,но и тя ходи на работа и незнам дали ще смогва да стига до там на време newsm78
Разбирам те, и аз мразя да занимавам хората с моите проблеми, но все пак може да се случи и тя да я вземе - няма нищо лошо в това, а пък си е един вариант все пак Peace
Виж целия пост
# 13
The Sun благодаяря ти за успокоението  bouquet
Дори и с прости думи ми даваш успокоение.Защо съм такова говедо и така се тормозя Sad
Виж целия пост
# 14
Щом намаш друг избор, недей се коси...........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия