В какво се влюбихте в половинката си? Или той във вас?

  • 13 202
  • 111
Вдъхнових се от това, което попитах мъжа ми: "В какво се влюби в мен (едва ли не) от пръв поглед, мило?". Той ми отговори: "В налудничавия ти поглед и в усмивката на Жокера". Бих се радвала на весели истории Simple Smile с край или без Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ех, че хубава тема Heart Eyes

Според него - влизайки в кабинета му и търсейки негов колега, съм била по-безстрашна и по-нахакана в сравнение с другите влизащи. А аз по онова време не бях джаста-праста, но като цяло се отличавах от масовката с поведение и визия (минути за реклама)  Mr. Green Иначе малко по-късно преди да имаме каквито и да е по-близки взаимоотношения...вървейки по коридора пред мен му изпаднаха 50 лв. от задния джоб и аз го догоних да му ги върна. Тогава минималната заплата беше 170 лв. Whistling

Но по случай темата отново му отперих въпроса - аджеба защо толкова е лапнал по мен едно време....to be continued Grinning При мен не беше любов от пръв поглед и не е имало ефекта "уау" + подкосяване на краката  Joy
Виж целия пост
# 2
При мен също не беше от пръв поглед, дори приятелка ме караше да излезнем на първа официална среща, защото след първата ни случайна и вица за хипопотамите дори и той не беше очарован. Но аз съм си такава:
- Защо хипопотамите се размножават във вода?
- А как си преставяш 100 ..... да се овлжни?!?
Виж целия пост
# 3
Не вярвам да се е влюбил в умението ми да чупя ребра, защото така се запознахме- на ски пистата връхлетях върху него и му потроших две ребра. Не вярвам да се е влюбил и в командаджийската ми натура. Всъщност, да му се чуди човек в какво се е влюбил. А аз обожавам това, че той е всичко, което аз не съм и по този начин ме балансира и прави цяла и завършена. Оффф, ама как се изразих само... ooooh!
Виж целия пост
# 4
Обичайните неща ме привлякоха в него началото, най- вече това че имаше такава "недостижима" осанка.
Но се влюбих, защото тези мои навици, които смятах за досадни за мъжеtе, и за такива, които трябва да крия от половинките си, изведнъж не бяха проблем за него. Напротив, той ги смяташе за очарователни. Grinning
Виж целия пост
# 5
Супер темичка,ще я следя с удоволствие  Heart Eyes

Ние в студентските години имахме 2 случайни срещи покрай общи познати,нито аз съм го запомнила,нито той мен.После в зората на компютрите с цел да си подобря уменията на клавиатура проявих желание да си пиша с някого,той също,понеже беше в казарма и така интернет ни отвори очите един за друг  Blush Една приятелка и досега се смее,защото аз не помнех как изглежда той (когато вече си пишехме) и тя изнамери отнякъде снимка от ученическите му години по бермуди,аз отбелязах,че е висок и добре сложен (страхотни крака) и казах,че това ще е мъжът за когото ще се оженя...Така и стана  Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
 ММ беше влюбен в мен години наред, а аз дори не обръщах внимание. Струваше ми се адски тъпо да е влюбен в мен а да има дългогодишна връзка. Не му обръщах внимание цели 4 години. Всеки през това време си е имал връзка или връзки. Докато не се върнах в родното ни градче, докато накрая се получиха нещата. Влюбих се в неговите качества, които са и недостатъци. Дразня се и до сега за някои от тях като това, че е толкова добър с хората и си пати и винаги е готов да помогне на всеки, дори и да не го познава. Но пък съм сигурна в него, че няма човек, който да ме обича така и уважава.
 Но влюбването ми дойде от това, че той се срамуваше от мен и правеше куп нелепи сцени/смешни/ като в комедиен филм а аз си бях дивак по това време и все се хващах с някакви идиоти. Например, при една от срещите ни, толкова се беше притеснил, пред заведението имаше колчета с едни синджири, сложени с цел да не паркира всеки, той вървеше и ме гледаше и се преби, хахахаахха, имаше 3 счупени пръста на ръката. Всеки път като ми звъннеше и се започваше "аааа,ъъъъ" а по принцип си е отракан и не е толкова притеснителен, бяхме в една компания и съм го виждала да се сваля но не чак на земята Grinning ахахах
Виж целия пост
# 7
Историите ви са покъртително забавни Joy Хубаво се събудих! А освен нелепата част, лъха на много обич и зарежда Simple Smile Благодаря!
Виж целия пост
# 8
При мен беше любов от пръв поглед...така че идея нямам в какво точно се влюбих от раз.    Laughing 
Просто, като го видях, някак усетих, че с този мъж ще имаме нещо общо....Вече, като го поопознах, се ДОвлюбих-в добротата му, в отговорността му, в нежността му, във всеотдайността му...той е от хората, които "и на мравката път правят", добър, честен и лоялен до "безобразие".
Преди да го срещна, не съм вярвала, че изобщо съществуват такива хора.....и все още не съм срещала втори като него, нито мъж, нито жена.
Той във мен?    newsm78   Знам ли....казва ми разни работи, заради които ме е заобичал, ама...    Mr. Green    като се знам каква съм, все ми е трудно да повярвам.
Виж целия пост
# 9
Никаква романтика и фатализъм няма при нас. АЗ май поддадох на упоритото му ухажване и някаква представа, че е много добър, пък и той се кълнеше, че ме обича. Набързо се взехме. Него така и не съм итала какво на ефира в мен. След 18 г.  брак, от 3г. сме разведени, така че,чакам нови романтични изживявания.
Виж целия пост
# 10
Преди години го питах - какво най-много хареса в мен - "че миришеш много хубаво - на море" Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 11
Никаква романтика и фатализъм няма при нас. АЗ май поддадох на упоритото му ухажване и някаква представа, че е много добър, пък и той се кълнеше, че ме обича. Набързо се взехме. Него така и не съм итала какво на ефира в мен. След 18 г.  брак, от 3г. сме разведени, така че,чакам нови романтични изживявания.

Ще те чакаме с нетърпение да разказваш за новите любовни трепети Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Той твърди,че се влюбил в упорството и настоятелността ми и с хъса ми да го спечеля.Като се видяхме за първи път се влюбих в очите му-шоколадово кафеви и толкова тъжни от едно предателство и използвачка и манипулаторка,че се беше озлобил към жените и го беше ударил на арогантност и егоизъм.Иначе и външно ме привлече и не спирах да си мисля какво е да се сгушиш в тези огромни и здрави ръце Heart Eyes Някаква тръпка усетих още тогава и затова и бях по настоятелната,не съжалявам че аз го спечелих и му отворих очите Wink
Виж целия пост
# 13
Не сме се влюбили в нещо конкретно, беше любов от пръв поглед, направо като гръм ни тресна.
Всъщност години по-късно се усетихме, че даже не сме се запознали официално, седяхме един с/у друг на пода на един студ. купон и не знаем как, но по едно време се оказа, че се целуваме Grin така и не се разделихме повече, живеем заедно оттогава. Беше 5.11.1997, кога мина това време...
Виж целия пост
# 14
Влюбих се от пръв поглед в моя човек.
Преди това бях общувала с него в ай си кю имаше едно време. Доста време си чатихме, но не го бях виждала, нито на снимка, нито с камера.
Безкрайни забавни разговори (съвсем приятелски в началото) покрай един форум. Всъщност чрез форум се свързахме.
Порази ме с ума си (обривам се от тъпи мъже, органически не ги понасям), изключително остроумен, начетен, с чувство за хумор, сензитивен в същото време. И си казах "този мъж няма как да е крокодил", искам го. И отидох и си го взех.
Срещнахме се на една гара, тогава живеехме в различни градове. Е, разбира се, аз изпуснах уговорената спирка (подминах я) и той дойде да ме вземе с кола.
Влюбих се още като го видях отдалече как идва към мен. Висок, с черни къдри и топли кафяви очи. И прекрасна усмивка. Това като добавка към ума, който харесах преди това, вече ми щракна катинара на влюбването.
И до днес така.
Той е моят човек, винаги съм търсела него.
Ако ни е дадено да сме заедно по-дълго, ще е супер.

Той какво харесва в мен? Не знам, май никога не съм го питала сериозно. Той си знае. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия