Мами в САЩ - гледате ли American Idol?

  • 1 897
  • 46
Търся си дружки да обсъждаме останалите няколко предавания. Аз съм просто в депресия, че Крис отпадна  Cry Кой смятате, че ще победи?

Лелееее, много съм нещастна! Как можа Крис да отпадне? Той беше най-добрия!!!!!!!!!!!! ooooh!
Виж целия пост
# 1
Да започна с това, че не, не гледам АИ, но където и да се обърна днес- все това се говори (ходя на един американски мамешки форум и на два професионални- всички само за това говорят и на трите, а сега и тук  Crazy).
КОЙ Е ТОЯ КРИС, че всички плачете за него???
...и аз ли съм единствената, на която това шоу и е скучно?  Wink
Виж целия пост
# 2
Аз го гледам,но мисля че в Англия е със закъснение ,т.е.ще го гледам в петък.Заради този  Тейлър дано не отпаднат и други,какво му харесват на този лигльо
Виж целия пост
# 3
аз няма да съм със сигруност;това шоу ми се струва особено безсмислено;явно е много популярно защото и колегите ми бая го спрягат,но не е по вкуса ми ..ама ХИЧ!!!
по тв гледам само новини,дора тхе експлорер и музикални канали..
Виж целия пост
# 4

...и аз ли съм единствената, на която това шоу и е скучно?  Wink

 Blush

Много ми хвалеха и едно шоу по FX- Black&White. Изгледах една серия де... Не повторих Grinning
Виж целия пост
# 5
Да започна с това, че не, не гледам АИ, но където и да се обърна днес- все това се говори (ходя на един американски мамешки форум и на два професионални- всички само за това говорят и на трите, а сега и тук  Crazy).
КОЙ Е ТОЯ КРИС, че всички плачете за него???
...и аз ли съм единствената, на която това шоу и е скучно?  Wink
крис е най-готиния и добър певец в състезанието: http://www.americanidol.com/contestants/chris_daughtry/  Наистина е адкси добър и мног свестен...
Виж целия пост
# 6
...и аз ли съм единствената, на която това шоу и е скучно?  Wink

Аз си мислех, 4е съм единствена. Даже се срамувам от незаинтересоваността си  Embarassed . Гледах първият сезон, когато спе4ели Кели. Беше нещо ново, разли4но реалити шоу. От тогава ми е безинтересно. Ина4е съм голям фен на Кели. А защо само на нея направиха кариера? Какво става с останалите спе4елили? Някой да знае?
Виж целия пост
# 7
Търся си дружки да обсъждаме останалите няколко предавания. Аз съм просто в депресия, че Крис отпадна  Cry Кой смятате, че ще победи?

Лелееее, много съм нещастна! Как можа Крис да отпадне? Той беше най-добрия!!!!!!!!!!!! ooooh!
Не го пропускам  Grinning
И на мен ми стана много криво вчера като отпадна Крис  Sad
Честно казано аз мислех,че той ще победи от самото начало и се изненадах доста...
От останалите трима, смятам че Тейлър ще спечели накрая.
Виж целия пост
# 8
И аз го гледам, но не съм от фен-клуба на Крис. Wink Харесвам Елиът, смятам, че само той има характерен, различаващ се глас, който не може да сбъркаш. Grinning
Пък кой ще спечели е съвсем отделен въпрос. Само не искам да е Катрин, че ми е голяма лигла и превземка. Crossing Arms
Виж целия пост
# 9
Радвам се, че намерих съмишленички! И аз Катрин хич не я понасям! Елиът ного го харесвам, Тейлър сущо прави страхотно шоу!
Виж целия пост
# 10
И аз съм тъжна.
Как можа Крис да отпадне?
Тейлър ми е противен. Мисля, че не е нормален. Надявам се да не стане първи. Кой гласува за него, че даже и в ботом 3 никога не е бил.
Толкова исках Крис и Елиът да са на финал...
Виж целия пост
# 11
И аз съм тъжна.
Как можа Крис да отпадне?
Тейлър ми е противен. Мисля, че не е нормален. Надявам се да не стане първи. Кой гласува за него, че даже и в ботом 3 никога не е бил.
Толкова исках Крис и Елиът да са на финал...

Елиът има невероятен глас! Много бях учудена като разбрах, че никога не е ходил на солфеж, самоук е по отношение на пеенето и най-важното, е глух с едното ухо!
Виж целия пост
# 12
И аз гледам предаването, всъщност нямам пропуснат сезон - това е май единственото нещо което гледам по TV в последно време. Много ме е яд за Крис, надявах се да остане на финала с Катрин. Тя наистина е малко лигава, но има много хубав глас и визия, а ако иска може да прави и шоу. Елиът за първи път ми хареса тази седмица - най-добре се представи от всички. Надявам се Тейлър да си тръгне другата седмица.
Виж целия пост
# 13
Егати шока ,не можах да повярвам че махнаха Chris,Другите 2ма които останаха не мога да понасям,тоя белокосят е егати надyвката а другият с тези криви зъби трябва да си затварям очите когато пее.Катрин е жестока ,страхотен талант и визия,никога не съм гласувала но другата седмица ще гласувам за нея защото ако останат тея двамата направо ще ми се повдигне. Sick
Виж целия пост
# 14
И аз си мисля, че Катрин има шансове /нищо, че тази седмица не се представи кой знае колко добре/. Определено има визия, а и гласовите й данни не са зле. Не че бих гласувала за нея. Аз си бях харесала Ейс и откакто отпадна ми е малко безразлично. Обаче гледам шоуто единствено заради Саймън  Laughing. Е, как не му омръзна да им се надсмива в очите /поне на повечето/. Само че този сезон като че не му се връзват толкова, колкото миналия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия