Хъркащо носле

  • 900
  • 3
Здравейте!Бебчето ми е на месец.Преди близо две седмици ходихме на разходка,но задуха вятър и от тогава му хърка носленцето.Педиатърката ниизписа капки Коларгол и почиствам с физиологичен разтвор.Но така и не минава поне малко,дори като бръкна по-навътре вадя прозрачно секретче.Вчера бяхме на консултация и лекарката каза,че май било вътреболнична инфекция която можела да мине чак към шестия месец.Сега му капя Виброцил,но засега няма още облекчение.Много се притеснявам дали ще се оправи и да не остане хронично.Ако някой е имал подобен проблем ще съм благодарна ако отговори.
Виж целия пост
# 1
Probvai s TobraDex
Виж целия пост
# 2
Моето беб4е на 8 ще стане на 3 месеца, а още от болницата му хърка нослето.Докторката казва ,4е няма стра6но-6те и мине,но физиологи4ния разтвор не ни помага а тя не иска да ни изпи6е нищо друго.Какво да правя? newsm78
Виж целия пост
# 3
Има много теми за хъркащото носле, ако искаш се порови и може да откриеш нещо, което да ти помогне.
Коларголовите капки много изсушават нослето, а проблемът може и да е от топлото и сухия въздух.
Поискай да вземат секрет от нослето!
Повдигни нивото на креватчето в часта при главичката. Не висока възглавница, защото е много малко бебчето, а самият ъгъл да се пормени. Аз правех наклона с хавлиени кърпи.
При нас не е имало сериозен проблем с хъркащото носле, най-често се случва точно при сух въздух. Още от раждането всяка вечер почиствах нослето  и капех физ. разтвор.
stani88, може би наистина ще й мине! Ако нямаш доверие на докторката, потърси друг специалист.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия