kak da si spra kyrmata

  • 423
  • 2
iskam da popitam kyrmata 6te si spre li ot samo sebe si ili e neobhodimo da ya spiram s medikamenti ili da se styagam.Mom4enceto mi ve4e e na 7 meseca kyrmata mi zna4itelno e namalyala i vyob6te ne go nahranva no otvreme na vreme mu davam da su4e kogato ne iska da spi taka se udryamva.No mi se struva 4e tryabva ve4e da si ya spra no neznam kak ne sym se pristyagala ne sym vzemala hap4eta iska mi se ot samo sebe si da spre da ne go predizvikvam.Za6toto kakto kazvat drugite mai4eta malko mi e my4no da se razdelya s tova 4ustvo.Ako nyakoi znae neka mi pi6e.Blagodarya predvaritelno Wink
Виж целия пост
# 1
Кърмата ще спре и сама, след като бебето престане да суче. Няма нужда да правиш нищо специално - просто да спреш предлагането (макар че може да решиш да задържите така още известно време - освен удобството за приспиване и успокоение, дори и съвсем малко количество кърма е от полза за имунната система на бебето). Ако гърдите ти не се напрягат, не се прави нищо - останалото мляко ще се резорбира от организма. Ако се напрегнат, може да изцедиш малко - но само до облекчение, не до празно. Оставащото в гърдите мляко дава сигнал производството да намалее и съответно да спре.
Някои естествеи методи, които помагат да се спре бързо дори голямо количество кърма, има описани тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=83674.0
Виж целия пост
# 2
Цитат
No mi se struva 4e tryabva ve4e da si ya spra

А би ли споделила защо така ти се струва?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия