Ленти вместо памперс

  • 1 479
  • 16
Вчера в едно магазинче видях ленти за бебета и деца, представляват нещо като дамска превръзка, но без крилца  Grinning
Някой ползвал ли е ? Аз смятам, че са много подходящи за махане на памперса или пък да се сложат на банския когато детето е на плажа, а когато се влиза във водата да се маха  Grinning

За момченцата са по-дълги, а за момиченцата съответно по-къси. Широки са и мисля, че са по удобни, особенно за деца над 1г.6м. /които акат 1-2 пъти на ден/ и имат някакъв режим, примерно моя малчуган ака сутрин и следобед, горе долу по едно и също време.

Може вече и да е имало такава тема, но не ми се търсеше  Heart Eyes

Ако някой вече ги е пробвал, нека да сподели впечатления, моля  Grinning
Виж целия пост
# 1
Мисля, че ги водят "подложки за памперс". Аз пробвах Васи с тях, но не са удобни - разместват се и изпускат. Карахме 2-3 месеца с памперс-гащи и това е.
Виж целия пост
# 2
Може би пропускат, но идеята е когато детето вече се слага на гърне и се испуска по-рядко. Аз  мисля като за начало да ги ползвам за плажа върху банските  Grinning
Виж целия пост
# 3
само не ми се смейте Embarassed, аз слагах дамска превръзка на голямата дъщеря, когато беше бебе и беше много топло, слагах ги само когато спеше, за да не и запарва памперса и бях доволна, течността става на гел като при памперса
Виж целия пост
# 4
само не ми се смейте Embarassed, аз слагах дамска превръзка на голямата дъщеря, когато беше бебе и беше много топло, слагах ги само когато спеше, за да не и запарва памперса и бях доволна, течността става на гел като при памперса

  А, това е идея!  За лятото в горещите нощи. миналото лято детенцето страшно се запарваше с
 пампер, ще пробвам:-)Е,  ясно е, че ще има и Намокряне, но поне няма да се чувства като кремвирш..Simple Smile)
Виж целия пост
# 5
Не рискувайте с дамски превръзки, особенно ако имате момИченца, не мисля, че се правят в достатъчно хигиенни условия  Wink, не, че мога да гарантирам за тези лентички или за памперсите, но все пак...
Виж целия пост
# 6
Ама как така? Как да не се правят в хигиенни условия? Това е сериозно нещо!!! Naughty
Виж целия пост
# 7
Doni Boni , ако знаеш от кога търся и питам за тези подложки и навсякъде ме гледат  Shocked така . Би ли казала къде точно ги откри  , имат ли някакви размери и т. н. Благодаря !  
Виж целия пост
# 8
Doni Boni , ако знаеш от кога търся и питам за тези подложки и навсякъде ме гледат  Shocked така . Би ли казала къде точно ги откри  , имат ли някакви размери и т. н. Благодаря !  

И аз ще чакам отговор!
Малкия от 7 месяца пика и ака на кукото, но все пак още е на 1г и 4 месеца изпуска се.
Мисля че ще ми свършат добра работа.
Виж целия пост
# 9
само не ми се смейте Embarassed, аз слагах дамска превръзка на голямата дъщеря, когато беше бебе и беше много топло, слагах ги само когато спеше, за да не и запарва памперса и бях доволна, течността става на гел като при памперса

На мен ми изглежда добра идея!
Но все пак ако има нещо специализирано бих предпочела да взема него.
Обаче ако не намеря тези специализираните ще ползвам и дамските
Благодаря за идеята!
Виж целия пост
# 10
Ами ще мина през магазинчето и ще поразпитам подробно, на коя марка са, колко струват, колко са в пакет и имат ли размери и ще докладвам  Grinning

п.п магазинчето е в Пловдив, но не вярвам само тук да ги има  Grinning
Виж целия пост
# 11
Ама как така? Как да не се правят в хигиенни условия? Това е сериозно нещо!!! Naughty


 newsm12


Ами сериозно нещо е, да, ама те и бебешките пюрета са сериозно нещо, ама има доста теми за разни гадости намерени вътре, така, че не си правете експерименти, особенно ако имате момИченца  Wink
Виж целия пост
# 12
DoniBoni, тези "детски превръзки" както аз ги наричам изобщо не са удобни,поне от моят опит, при това са доста дебелички.

Абе, с 2 думи не съм доволна.
Вече няколко месеца караме със памперс гащите на Либеро,и съм много доволна,а и малкият ми харчи 1 - 2 памперса на ден,само когато ака.

П.П - вече 3 ден спестявам и от тях, щото сме с гащи Wink
Правим опити да махнем пампата.
Виж целия пост
# 13
Може би пропускат, но идеята е когато детето вече се слага на гърне и се испуска по-рядко. Аз  мисля като за начало да ги ползвам за плажа върху банските  Grinning

За плажа може и да стават. Аз пробвах да ги слагам на Васи, когато пътуваме и на нея и се доспива. Ако е будна - казваше, но като заспи се изпускаше. Резултатът - пране на дрехи и столче за кола. Отделно са дебели и не и беше удобно.

Има размери - като при памперсите са. 
Виж целия пост
# 14
DoniBoni, тези "детски превръзки" както аз ги наричам изобщо не са удобни,поне от моят опит, при това са доста дебелички.

Абе, с 2 думи не съм доволна.
Вече няколко месеца караме със памперс гащите на Либеро,и съм много доволна,а и малкият ми харчи 1 - 2 памперса на ден,само когато ака.

П.П - вече 3 ден спестявам и от тях, щото сме с гащи Wink
Правим опити да махнем пампата.



Ама вие защото отказвате пампата, а ние още не и гащите няма да са удобни, може би още малко като се постопли и ще започнем с опитите на гърне, тогава ще взема памперс гащи  Grinning

А тези ленти ще ползваме само за морето явно  Grinning


ДЕ ВАня писах ти на лични за това което ме пита  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия