Възможно ли е някой да пусне документите за детските вместо мен?

  • 1 095
  • 22
Този месец трябва да пускам пак документи за детски, но се водя че живея в Бургас. До сега се прибирах за 3-4 дена и успявах да я свърша тая работа, но този път няма как. Възможно ли е друг да го направи и как може да стане?
Виж целия пост
# 1
До колкото знам трябва лично да отидеш. Най - добре е да се попита на място.
Виж целия пост
# 2
Черпи едно кафе патката на гишето от социалните и копие от лична карта и стискаме палци да ти приеме документите или направи нотариално пълномощно около 3лв е
Виж целия пост
# 3
Ами приятелката ми направо се представи за сестра си,изобщо не си приличат,ама и лелката даже не погледна снимката.
Виж целия пост
# 4
Само с нотариално заверено пълномощно Thinking
Виж целия пост
# 5
Майка ми винаги подава документите за детските на снаха ми.
Проблем няма, но винаги носи личните карти, а не копия.
Виж целия пост
# 6
Щом трябва да ги подаваш в Бургас няма проблеми, този който ги подава носи всичко декларация за доходите на родителите,акт за раждане  и двете лични карти това е лично на мен са ми казвали че не е проблем друго лице да ги подава
Успех  bouquet
А и тази декларация която те ти дават да попълниш.
Виж целия пост
# 7
Stun, аз съм питала точно това в Бургас. Казаха ми че вариантите са 2 - или друг да ти ги подаде, но с твоята ОРИГИНАЛНА лична карта или да ги изпратиш по пощата до Социално подпомагане, но това което е срещу Механотехникума... не се сещам как се водеше Областна или общинска дирекция май?..нещо такова. Утре ако искаш ще ти напиша точно адреса, който ми дадоха, че ще събудя детето ако се разровя сега.
На мен ми отговориха че с пълномощно не може.
За по-сигурно обаче ти препоръчвам да се обадиш по телефона до твоята районна дирекция Соц.подпомагане и да питаш. Аз лично съм към "Зора" и  там ми отговориха това което ти писах по-горе.
Виж целия пост
# 8
Ami az kogato rodq tatito 6te otide doRuse sas akta za rajdane,li4nite karti i deklaraciite i dohodite i 6te gi pusne o6te dokato sam v bolnicata,poneje nqma az da moga da otida,a sam v Plovdiv.  Peace
Виж целия пост
# 9
Само с нотариално заверено пълномощно Thinking

 Naughty мъжът ми ги пусна без, само с моята лична карта и акта на детето
Виж целия пост
# 10
за да си сигурна се обади на социалните по телефона и попитай
Виж целия пост
# 11
A nali ve4e se davat dohodite za 1 godina?  newsm78
Виж целия пост
# 12
Аз съм пращала документите два пъти по пощата, но за съжаление съм загубила адреса. Нямаше проблеми.
Виж целия пост
# 13
да,вече се дават документи за една година назат за дохот и на двамата. Laughing
Виж целия пост
# 14
Пусни ги по пощата     с обратна разписка. Ако не знаеш точния адрес се обади на услуги и ще ти го кажат. Важно е молбата - декларация да е попълнена правилно /пиши телефон за връзка/и наборът документи да ти е пълен -. копие от  личните карти на теб и съпруга, копие от акта за раждане и т.н. Но дори и да не е, в двуседмичен срок можеш да го допълниш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия