След термина

  • 1 618
  • 33
Здравейте,
терминът ми беше на 11 май, а бебо още го няма,
при вас как беше?
Колко време е нормално да закъснее?
Виж целия пост
# 1
Термина не може да се определи точно.В понеделник отиди там където ти водят консултациите и те при нужда ще те изпратят до болницата,за да проследят тоновете на бебо.Леко раждане  bouquet
Виж целия пост
# 2
Ами много е относителна датата на термина.Тя е ориентировъчна и може и 2 седмици след нея да стане.Ако очакваш момченце е нормално малко да позакъснее.Аз родих 1 ден след термина.Важното е,че си на финала и скоро ще си гушкаш сладко бебче.
Успех ти желая и леко раждане.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 3
Обикновенно, ако до 8 дни след термина не родиш те приемат в полница и предизвикват раждане. Но трябва да ходиш всеки ден на прегледи до раждането Peace
Виж целия пост
# 4
Чувала съм до седмица.
Дияна се роди 20 дена по-рано. Мъж ми пък не искал да се ражда Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Голямата си дъщеря родих 7 дни след термина, а малката 5. Ходих няколко пъти да ми правят записи на тоновете.
Задължително трябва да се следи състоянието от лекар.
Виж целия пост
# 6
Термина ми беше на 12.05,аз на 25.04 бях на 3D  да видим плода,и  дали всичко си е наред.Казаха ми че е още високо но уви след 2 часа ми падна тапата и почнаха контракциите.Бебо се роди на 25.04 в 23.00ч. (18 дена по-рано)
Виж целия пост
# 7
Аз родих 3 дни след термина.
Казаха, че при 7 дни преносване, ще ме приемат в болницата, но във всяка е различно.
След датата на термина ме викаха всеки ден за тонове  Peace

Леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 8
Аз преносих 5 дни, но е хубаво всеки ден да ходиш на запис на тоновете Simple Smile
Не се шашкай, от лекарите знам, че до 2 седмици преносване не е страшно, но въпреки това е хубаво да си под наблюдение
Хайде, дано скоро да се похвалиш с едно прекрасно бебче. Hug
Виж целия пост
# 9
при мен беше 2 дни. по принцип би трябвало да ходиш на запис на тоновете всеки ден. обикновенно ако всичко е ок това родължава 7 дни, после предизвикват раждането. Wink
Виж целия пост
# 10
Моя термин беше за 17,тогава ходих за запис на тоновете.След 2дни пак.Тогава ми казаха,че ако не започна да раждам сама Simple Smileна 26 ще ми сложат системата.После доктора се разколеба и ме извика на 23.Та тогава си ми пуснаха системата и най накрая родих.Тъй че вероятно до 7-10дни и ти ще си имаш бебче.Успех и леко раждане!  bouquet
Виж целия пост
# 11
Изчакаха ме точно седмица след термина.След като мина,ми предизвикаха раждането.
Виж целия пост
# 12
   И аз преносих 1 седмица, но не са предизвиквали раждане, защото раждането започна само, точно на деня ,за който бях определена за предизвикване на раждането! И аз ходих често на запис и ми бяха казали, че не е хубаво да чакат повече от седмица! Доколкото знам обаче на запад не предизвикват раждане, ако няма индикации, че нещо не е наред с бебето и го оставят да се роди когато то реши!
   Не се шашкай! Скоро ще се роди   bouquet
Виж целия пост
# 13
На 8-я ден влизаш в родилното и волю-неволю ти го предизвикват раждането.
Виж целия пост
# 14
Аз преносих 3 дена- терминът ми беше на 05.12, а родих на 08.12. Гинеколожката ми ме накара на 06.12 да отида на запис в болницата, приеха ме уж с разкритие, уж до вечерта щях да родя, а родих 2 дена по-късно и то предизвикано. Crazy
Не се шашкай, в повечето от случаите преносването е, защото е трудно да се определи точно терминът, а и всяко дете само си избира рожденния ден.
Чак сега виждам, че темата е била пусната на 11 май.  Embarassed Какво става, роди ли вече?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия