класация на най-скъпите кремове у нас

  • 3 512
  • 37
класация на най-скъпите кремове у нас над 500 лв.

1 Re-Nutriv Re-Creation Day Creme SPF 15&Night Creme на Estee Lauder - комплект дневен и нощен крем срещу стареене - 1850 лв.

2 Cellular Radiance Creme на La Prairie - подмладяващ крем - 1000 лв.

3 Skin Caviar Intesive Аmpoule Treatment на La Prairie - програма за стягане и изпъване на кожата Intensive - 1000 лв.

4 Issima Beautyssime A на Guerlain - 3-етапна програма за възстановяване на кожата - 728 лв.

5 Cellular Microdermabrasion на La Prairie - система за микродермабразио - 678 лв.

6 Sisleya Elixir на Sisley - цялостна подмладяваща терапия - 600 лв.

7 Dior Prestige Outstanding Skin Perfection на Christian Dior - дуо избелващ серум и ревитализиращ крем - 587 лв.

8 Skin Caviar Luxe Body Cream на La Prairie - крем за тяло със стягащ подхранващ ефект - 580 лв.

9 Sisleya Daily Line Reducer на Sisley - редуктор на бръчки - 554 лв.

10 Cellular Cycle Ampouless for the face на La Prairie - подхранващи и възстановяващи ампули - 550 лв.

11 Skin Caviar Luxe Cream на La Prairie - ревитализиращ и стягащ крем за лице - 530 лв.

12 Stimulskin Plus на Darphin - интензивен изглаждащ комплекс - 519 лв.

13 Temps Majeur Serum на Yvеs Saint Laurent - анти-ейдж серум - 517 лв.

14 Sisleya на Sisley - цялостна подхранваща анти-ейдж грижа - 500 лв.


Виж целия пост
# 1
Някой виждал ли ги е "на живо"?... newsm78
Виж целия пост
# 2
Още утре се нареждам на опашката, че като гледам как се грабят няма да остане за мен! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 3
По-евтино ще излезе пластична операция май.
Виж целия пост
# 4
ЕФтинки Joy Joy Joy
Интересно ми е някой дали ги е ползвал?
За тия пари колко неща могат да се купят! Mr. Green
Виж целия пост
# 5
По-евтино ще излезе пластична операция май.
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 6
О-о-о, аз си ги ползвам най-редовно! Я вижте резултата:


Младолика съм, нали?   Sunglasses
 Обаче трябва много внимателно да се спазват инструкциите, че една приятелка се разсеяла и... вижте как се подреди:
Виж целия пост
# 7
не само у нас! Grinning
и за посвета са си скъпи. тези само паралиите ги ползват.
Виж целия пост
# 8
Баш толкова скъпи не, но познавам жени, които дават по 500 лева за кремче и то редовно. Да не ти казвам пък колко пръскат в козметичния салон за най-различни подмладяващи процедури.
Та мисълта ми е, че има хора за всичко. Има сигурно и такива, на които тези цени и впечетления няма да направят.
Виж целия пост
# 9
Добре де, някой познава ли жени, които ползват от тези кремове? Дали наистина имат чудодеен ефект? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
Аз познавам една 47 годишна, коята след употребата на кремче за около очите за 1600лв. и още 2 от същата цена , в момента изглежда на не повече от 30-33г.
Виж целия пост
# 11
Аз познавам една 47 годишна, коята след употребата на кремче за около очите за 1600лв. и още 2 от същата цена , в момента изглежда на не повече от 30-33г.


вярвам, че имат ефект. но на тази възраст, ако и е влезнала в критическата, когато хормоните са  #Crazy само кремове не вярвам да имат този ефект.
но това е друга тема.
Виж целия пост
# 12
Аз познавам една 47 годишна, коята след употребата на кремче за около очите за 1600лв. и още 2 от същата цена , в момента изглежда на не повече от 30-33г.


вярвам, че имат ефект. но на тази възраст, ако и е влезнала в критическата, когато хормоните са  #Crazy само кремове не вярвам да имат този ефект.
но това е друга тема.

гарантирам че няма пластики, яд ме е че нямам качени снимки да я видите
Виж целия пост
# 13
Добре де, някой познава ли жени, които ползват от тези кремове? Дали наистина имат чудодеен ефект? Rolling Eyes
В клуб Козметика на dir-a останах с впечатлението, че ги ползват и то доста хора. Ама те там какво ли не си купуват. Абе, за всеки влак си има пътници Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Добре де, някой познава ли жени, които ползват от тези кремове? Дали наистина имат чудодеен ефект? Rolling Eyes


да, аз познавам една жена.
не виждам чак такъв ефект да ви кажа.
само маниащината й се засилва за още и още продукти.
това е като болест.

моята асистентка в България пък си направила някакви билкови лифтинги за по 200 - 300 лева ( момичето е на 20 г) - лицето й прилича на пица в момента - кожа не й е останала просто.
лечението ще й струва над 1000 лева.

луди хора всякакви.
затва - Синята Нивеа. Joy
шегата на страна-винаги се връщам към него , след като премина през кремчета от най-различен тип ( последния на Клиник беше супер, но след като свърши нямам пари за следващ).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия