Газирана вода и бременност

  • 15 256
  • 38
Откакто съм забременяла се наливам почти само с газирана вода. От негазираната ми ставаше лошо, а ако прекаля с плодовите сокове ми се появяват киселини.
Та въпросът ми е може ли по някакъв начин въглеродният диоксид да ни навреди? До сега не съм срещала подобна статия по въпроса, но все чувам, че "газираното не е полезно". Някой знае ли изобщо какво точно му е вредното? Количествата, които поглъщам не са малки, но е все пак само вода, разни фанти и коли почти не съм близвала.
Виж целия пост
# 1
Няма как да ти навреди. Пий си спокойно. Докато бях бременна колко кола изпих....
Виж целия пост
# 2
Докато бях бременна само газираната вода ме спасяваше от киселините. Няма проблем, лека бременност. Hug
Виж целия пост
# 3
мисля,че не е проблем-пия изключително много газирани напитки всякакви.вода почти не пия
Виж целия пост
# 4
Няма нищо страшно.Пий си газ.вода колкото искаш и колкото можеш.
Газираното не е вредно,а от него на някои хора им става тежко и за това не се препоръчва.
Виж целия пост
# 5
Мен единствено газираната вода ме спасява от киселини.
Виж целия пост
# 6
Като бременна единствено газираната вода утоляваше жаждата ми не виждам нищо притеснително в това да си пиеш газирана вода ,пий спокойно  Peace
Виж целия пост
# 7
   Ако не се прекалява, е чудно средство срещу киселините (както вече споменаха горе) Simple Smile
Виж целия пост
# 8
спокойно можеш да си пиеш газирана вода-няма проблем
Виж целия пост
# 9
Няма нищо страшно.Пий си газ.вода колкото искаш и колкото можеш.
Газираното не е вредно,а от него на някои хора им става тежко и за това не се препоръчва.
Подкрепям.
Виж целия пост
# 10
мисля, че няма да ти навреди. Под газирано аз разбирам всякакви напитки от рода на фанта, кола и т.н., които наистина не са полезни.

Ако искаш, купувай си естествена газирана вода на Михалково, много е хубава Peace
Виж целия пост
# 11
Като бременна единствено газираната вода утоляваше жаждата ми не виждам нищо притеснително в това да си пиеш газирана вода ,пий спокойно  Peace
Peace
Виж целия пост
# 12
Пий си спокойно, Peace не се притеснявай.

Докато бях бременна колко кола изпих....
А аз фанта лимон, която иначе необичах. Laughing
Виж целия пост
# 13
И аз пиех доста безалкохолно през бременността.И на мен ми помагаше при киселини,когато се получеха.Само с тоника внимавах (той ми е любим,но нали съдържа хинин...),но колите не съм си броила Peace
Виж целия пост
# 14
Ако zнае6 само колко гаzирана вода иzпивам на ден, тук в австрия нормална по4ти не пият и ни6то ми няма, а и коли4ка си пийвам, zа6тото от соковете ми става ло6о и полу4авам киселини.Ако има6е повод zа притеснение 6тях да бъда предупредена от моят лекар.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия