Преди и след (home makeovers)

  • 121 799
  • 761
# 540
Да, подобно, но нейното сякаш беше гипсокартон
Виж целия пост
# 541
едва ли ще е гипсокартон, навярно гипс
Виж целия пост
# 542

Снимки от преди нямам, беше открита тераса, сега е тоалетна.
Виж целия пост
# 543
Скрит текст:
Снимки от преди нямам, беше открита тераса, сега е тоалетна.
Поздравления, чудесно се е получило!
Виж целия пост
# 544
Чудесно. Много ми харесват плочките на пода.
Виж целия пост
# 545
И на мен ми харесва много! Предполагам сте изолирали добре пода и тавана, за да не се получава конденз по студените части.
Виж целия пост
# 546
Браво! Имате златни ръце!
Виж целия пост
# 547
Много е красиво. А разрешено ли е да се мести санитарно помещение на тераса?
Виж целия пост
# 548
Ако е в Бг, несъмнено всичко е разрешено. Т.е. никой никого не пита.
Виж целия пост
# 549
Струва ми се, че на снимката се вижда двор и ограда. Това ми говори, че може би става дума за къща. Ако е така не виждам проблем да местиш каквото искаш където искаш. Идеята за забраната е да не застрашаваш с течове съседи, ама ако няма такива, тогава къде е проблемът?
Виж целия пост
# 550
Бях тръгнала да пиша същото. На отражението в огледалото се вижда двор, та най-вероятно става въпрос за къща
Виж целия пост
# 551
Аз чак толкова не виждам Simple Smile
Супер, щом е в къща.
Виж целия пост
# 552
По спомен (което означава, че не съм проверявала наскоро и не мога да съм 100% сигурна), не може да има санитарно помещение (баня и/или тоалетна) над жилищно помещение (стая, хол) или кухня. Не мисля, че балконът влиза в някоя от тези категории.
Виж целия пост
# 553
Санитарно помещение не може да се изгражда над жилищно помещение, кухня или килер, освен ако не е към жилището, което обслужва. Това е къща, не е апартамент. В цялата къща нямаше направена баня и тоалетна, въпреки че планът предвижда. Не мисля, че е незаконно. Толкова хора усвоиха терасите си, разбиха комини( говоря за апартаменти)... та аз една тоалетна да не мога да направя в собствената си къща.
Виж целия пост
# 554
Тея-мея, хубава ви е банята. Всичко е наред. Хората , които коментират законноста не са разбрали ,че това не е в апартамент.  Със здраве да си я ползвате! : )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия