имате ли еротични сънища с бившите си мъже/гаджета/

  • 2 542
  • 60
ми ето това ми е въпроса ,щото на мен ми се случва ,кога по-често,кога не толкова Embarassedбившия все в едни идеалистични отношения и секс пози ми се вясва Laughing,пък настоящия не го сънувам newsm78може би щот си го гушкам почти всяка вечер и не само..... абе странна работа ,аз малко и хахо си падам ,че знам ли, е вие как сте със сънищата на бивши?
Виж целия пост
# 1
Да, разбира се.
Съвсем нормално си е.
Виж целия пост
# 2
  bouquet благодаря "Блонди",аз си мислех, че едва ли сме много такива шантави ,ама ти направо ме успокои като пишеш ,че си е и нормално newsm78
Виж целия пост
# 3
Тц, не ги сънувам.
Виж целия пост
# 4
Уууу, опазил Господ!  ooooh! Нямам с бившите, дано и за в бъдеще да нямам.
Виж целия пост
# 5
"Бивши" не сънувам, само разни "бъдещи" Rolling Eyes Пусти хормони!
Виж целия пост
# 6
Да де, хормоните криви Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Аз сънувам само бъдещето!
Виж целия пост
# 8
Не съм имала от години.
Виж целия пост
# 9
Не съм имала от години.

Време ти е  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Не съм имала от години.

Какво не си имала?
Бивши или сънища?
Виж целия пост
# 11
Да де, хормоните криви Mr. Green
Виж Лиска и тя е хормонална, и тя бъдещето сънува Mr. Green
Виж целия пост
# 12
редовно си се сънуваме с бившите  Embarassed
на мен ми е кеф, все пак нали е само в главата ми  newsm78 А и събуждането ми след такива сънища винаги ми е много приятно - обикновенно се нахвърлям на мъжо за да приложа на практика наученото... Първия път когато му казаха, че го правя защото до сега съм сънувала бившия в тази поза, мъжо се стресна, но после постоянно ме бъзика преди лягане да сънувам ... мерак му е на човека!

но, като се замисля имах една позната, чийто мъж я беше обвинил в изневеря точно защото била сънувала свой бив newsm78 странна работа...
Виж целия пост
# 13
да, сънувам ги, така мозъка ми се освобождава от излишни образи
Виж целия пост
# 14
Не бях сънувала, но откакто съм бременна взе да се случва от време на време newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия