Изпитаните билкови рецепти на баба Ванга

  • 342 382
  • 271
# 15
Благодаря много! Simple Smile
Виж целия пост
# 16
Записвам се и аз да следя Peace
Виж целия пост
# 17
А някой да е изпробвал рецепта за нощно напишване.
Ще следя темата отдавна търсих нещо  такова.
Благодаря на авторката  bouquet
Виж целия пост
# 18
Цитат
Аз лично съм използвала няколко от тях и съм изумена...
Последното, което пробвах е когато бебчето ми имаше висока температура. Изкъпах го само 1 път с варено сено и повече не вдигна
Цитат
Аз изпробвах да сваля температурата на Ники със отвара от горско сено и проработи безотказно. Simple Smile


Ма от къде намирате сено?!! Кажете, моля.........
Виж целия пост
# 19
Да, и аз се зачуд от къде  Thinking Освен да си събирам докато съм на планина и да си го складирам някъде вкъщи  newsm78

10х за линка  Hug
Виж целия пост
# 20
Страшно съм ви благодарна за темата, ама я кажете наистина от къде се снабдявате с сеното.
Виж целия пост
# 21
Страшно съм ви благодарна за темата, ама я кажете наистина от къде се снабдявате с сеното.

Май не е лошо да попитаме в билковите аптеки. Някой, aко разбере нещо да свирка Whistling
Виж целия пост
# 22
не го продават по аптеките за съжаление, аз съм търсила много пъти, в едно село ми казаха, че това е сено, в което има много горски билки и се събира от поляна в гората ( където има тревичка, като изсъхне).
рецептата и за бучки в тялото и цирей, помага безотказно - два пъти ме спасява от ножа.
Виж целия пост
# 23
Забравих да ви кажа - има и рецепти за отслабване. Например поливане с отвара от омайниче.
НИКАКВИ ДИЕТИ  Joy
ОТСЛАБВАНЕ - В голям съд, след като заври водата се слага 100 гр от изсушената билка омайниче и се вари 5 мин. След като изтине, се прецежда и се облива тялото след добро изкъпване. Обливането се прави 3 поредни дни, а вечер се пие по 1 ч.ч. запарка от маточина.
Ще бъдете удивени от бързия ефект на тези бани! Спрете скъпите и вредни хапчета! (бел. авт.)

E да ама на мен ми трябва по-подробно разяснение? Как да го разбирам "поливайте"?  Един вид сварявам колко литра вода с омайниче? 7л ли примерно? Толкова мисля, че ми побира херметическата! И като се свари вземам и изполивам детето, което примерно е стъпило в леген и после пак вземам от легена и изполивам така няколко пъти ли? Хи4 не са ми ясни тези оскъдни указания! И аз съм гледам рецептите на Ванга. Много ми се ще да ги пробвам, макар все си харесвам от труднонамиращите се растения ама за ей такива дребни неща се чудя как ще стане?
Също и ей това?: ИМУННА ЗАЩИТА - 1 път месечно се поливайте с вода, в която е сварена мащерка.Как бихте го направили това?
Ами тази как сте я направили?  TЕМПЕРАTУРА (висока, детска) – Детето да се изкъпе с вода от сварено горско сено.
Виж целия пост
# 24
Рецептата за кашлица-100 г мед и 100 г прясно масло се смесват с 1 пакетче ванилия. Взема се три пъти по 1 чаена лъжичка  към я пробвала при щерката и действаше безотказно!Мислих я да пробвам и при синът ми , но не съм му давала още мед ! Sad
Виж целия пост
# 25
Записвам се, защото темата много ме интересува.
А, някой пробвал ли е рецептата за отслабване?
Виж целия пост
# 26
   Аз съм разглеждала сайта за баба Ванга,но не откривам нищо за моето заболяване-витилиго.Едно време имаше няколко  книги издадени с нейни рецепти,ако някой има нека да сподели пише ли нещо по въпроса.Много ще съм благодарна Hug
  Умихнат ден на всички Wink
Виж целия пост
# 27
И аз се записвам наистина е интересно.
Виж целия пост
# 28
Забравих да ви кажа - има и рецепти за отслабване. Например поливане с отвара от омайниче.
НИКАКВИ ДИЕТИ  Joy
ОТСЛАБВАНЕ - В голям съд, след като заври водата се слага 100 гр от изсушената билка омайниче и се вари 5 мин. След като изтине, се прецежда и се облива тялото след добро изкъпване. Обливането се прави 3 поредни дни, а вечер се пие по 1 ч.ч. запарка от маточина.
Ще бъдете удивени от бързия ефект на тези бани! Спрете скъпите и вредни хапчета! (бел. авт.)

E да ама на мен ми трябва по-подробно разяснение? Как да го разбирам "поливайте"?  Един вид сварявам колко литра вода с омайниче? 7л ли примерно? Толкова мисля, че ми побира херметическата! И като се свари вземам и изполивам детето, което примерно е стъпило в леген и после пак вземам от легена и изполивам така няколко пъти ли? Хи4 не са ми ясни тези оскъдни указания! И аз съм гледам рецептите на Ванга. Много ми се ще да ги пробвам, макар все си харесвам от труднонамиращите се растения ама за ей такива дребни неща се чудя как ще стане?
Също и ей това?: ИМУННА ЗАЩИТА - 1 път месечно се поливайте с вода, в която е сварена мащерка.Как бихте го направили това?
Ами тази как сте я направили?  TЕМПЕРАTУРА (висока, детска) – Детето да се изкъпе с вода от сварено горско сено.

Сваряваш в една тенджера вода и слагаш от билката повече ,за да стане по-наситена отварата. След като поври 5-10 минти изключваш котлона и изчакваш да изстине.Пресипваш отварата примерно в кофа, стъпваш в нея и започваш да се обливаш. По същия начин е и с горското сено /за висока температура - това съм го ползвала и работи безотказно/. КАто сеното трябва да е събирано от горска поляна,а не купуване от аптеката/незнам дали се продава изобщо/. При рецептите на ванга няма точна дозировка в билките,важен е състава,така че не го месли като мерки и теглилки. УСПЕХ ти желая и пши ,ако има резултат Simple Smile  bouquet
Виж целия пост
# 29
Здравейте пак! Да ме извините, че поизоставих темата  Embarassed

Много се радвам, че темата и сайта са ви полезни за вас и бебчетата Simple Smile Направих сайта най-вече заради рецептите на Ванга, защото наистина помагат и да се опитаме да избягваме отровните лекарства колкото може повече.

Да отговоря на някои въпроси:
Страшно съм ви благодарна за темата, ама я кажете наистина от къде се снабдявате с сеното.
Ами помисли си за някои познат, който живее в планинско село, да ти изпрати 1 торбичка. Всички в такива села имат сено и нищо няма да им струва 1 торбичка. Аз така се снабдявам...

Забравих да ви кажа - има и рецепти за отслабване. Например поливане с отвара от омайниче.
НИКАКВИ ДИЕТИ  Joy
ОТСЛАБВАНЕ - В голям съд, след като заври водата се слага 100 гр от изсушената билка омайниче и се вари 5 мин. След като изтине, се прецежда и се облива тялото след добро изкъпване. Обливането се прави 3 поредни дни, а вечер се пие по 1 ч.ч. запарка от маточина.
Ще бъдете удивени от бързия ефект на тези бани! Спрете скъпите и вредни хапчета! (бел. авт.)

E да ама на мен ми трябва по-подробно разяснение? Как да го разбирам "поливайте"?  Един вид сварявам колко литра вода с омайниче? 7л ли примерно? Толкова мисля, че ми побира херметическата! И като се свари вземам и изполивам детето, което примерно е стъпило в леген и после пак вземам от легена и изполивам така няколко пъти ли? Хи4 не са ми ясни тези оскъдни указания! И аз съм гледам рецептите на Ванга. Много ми се ще да ги пробвам, макар все си харесвам от труднонамиращите се растения ама за ей такива дребни неща се чудя как ще стане?
Също и ей това?: ИМУННА ЗАЩИТА - 1 път месечно се поливайте с вода, в която е сварена мащерка.Как бихте го направили това?
Ами тази как сте я направили?  TЕМПЕРАTУРА (висока, детска) – Детето да се изкъпе с вода от сварено горско сено.

Сваряваш в една тенджера вода и слагаш от билката повече ,за да стане по-наситена отварата. След като поври 5-10 минти изключваш котлона и изчакваш да изстине.Пресипваш отварата примерно в кофа, стъпваш в нея и започваш да се обливаш. По същия начин е и с горското сено /за висока температура - това съм го ползвала и работи безотказно/. КАто сеното трябва да е събирано от горска поляна,а не купуване от аптеката/незнам дали се продава изобщо/. При рецептите на ванга няма точна дозировка в билките,важен е състава,така че не го месли като мерки и теглилки. УСПЕХ ти желая и пши ,ако има резултат Simple Smile  bouquet

Абсолютно правилно, vilistar!

newsm78 И аз току що погледнах, наистина на сайта пише масло, само че в една книжка, която аз имам е прясно мляко???!!! и определено действа!
Ами слагам равни количества мляко и мед- 100-тина грама и една ванилия. три пъти на ден!

Тази рецепта е с масло (ако може прясно - директно от някой, който гледа крави, но не е фатално, ако е от магазина), защото маслото смазва и изчиства налепите по гърлото.

Ако съм пропуснала някои въпроси, пишете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия