Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 28 (17.09-24.09)

  • 32 581
  • 761
Какво е La Redoute, как става поръчването оттам, с кои карти, размери, описания, кога пристига поръчката и как и всичко, свързано с пазаруването от там:

http://www.pazaruvane.com/2007/07/la-redoute.html



Предни теми:

Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 2
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 3
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 4
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 5
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 6
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 7
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 8
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 9
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 10
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 11
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 12
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 14
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 15
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 16
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 17
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 18
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 19
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 20
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 21
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 22
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 23
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 24
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 25
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 26
Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 27
Виж целия пост
# 1
Някой знае ли дали има ограничение на поръчваните артикули ( 3 бр,.) за офертата с одеалцето и безплатната доставка? Защото след като потвърдя начина на плащане, ми излизат описани само първите три артикула. А ми фактурират всичките, но не ги изписват, защо така? Притеснявам се да я пусна.  Embarassed И как мога да разбера дали пътуват нещата? Oт къде се следи статуса и какво да гледам?

Виж целия пост
# 2
в предишната тема ти отговориха
Виж целия пост
# 3
Цитат
Някой знае ли дали има ограничение на поръчваните артикули ( 3 бр,.) за офертата с одеалцето и безплатната доставка? Защото след като потвърдя начина на плащане, ми излизат описани само първите три артикула. А ми фактурират всичките, но не ги изписват, защо така? Притеснявам се да я пусна. 


Така е, подаръците не излизат във фактурите, само в Suivi de commande.
Провери там дали го има
Виж целия пост
# 4
Като влезеш после в Сюиви ла команде ще се появи подаръка  Laughing

От дрешките Окаоu и аз съм много доволна като качество  Peace
Виж целия пост
# 5
Merci, за бързите отговори. Но аз питам за продуктите от поръчката ми защо не ми излизат. Не ме притеснява подаръка. Имам 6 артикула, а изписва само първите 3. newsm78 На първата ми поръчка от 10.09 в Suivi de commande ми пише A domicile...
Виж целия пост
# 6
Merci, за бързите отговори. Но аз питам за продуктите от поръчката ми защо не ми излизат. Не ме притеснява подаръка. Имам 6 артикула, а изписва само първите 3. newsm78 На първата ми поръчка от 10.09 в Suivi de commande ми пише A domicile...

Между другото, Додо79, аз наблюдавам цял следобед как ЛаРедутският сайт се е бъгнал зловещо и непрекъснато дава грешки, изпразва ми кошницата, не смята правилно намаленията от офертите. Може би нещо правят по него или просто сме го претоварили Mr. Green, опитай след известно време Peace
Виж целия пост
# 7
Merci, за бързите отговори. Но аз питам за продуктите от поръчката ми защо не ми излизат. Не ме притеснява подаръка. Имам 6 артикула, а изписва само първите 3. newsm78 На първата ми поръчка от 10.09 в Suivi de commande ми пише A domicile...

Между другото, Додо79, аз наблюдавам цял следобед как ЛаРедутският сайт се е бъгнал зловещо и непрекъснато дава грешки, изпразва ми кошницата, не смята правилно намаленията от офертите. Може би нещо правят по него или просто сме го претоварили Mr. Green, опитай след известно време Peace

Да и на мен ми е празна кошницата- пише 0, а като кликна си стоят нещата вътре.  newsm78


Евтинко, за татковци: http://laredoute.fr/vente-le-pull-capuche.aspx?categoryid=235473 … documentid=207607
http://laredoute.fr/vente-le-gilet-zippe.aspx?categoryid=2290524 … documentid=207607
Виж целия пост
# 8
Днес си получих поръчката от 06.09. на митницата
Доволна съм от нещата. Най-готина е пухенката за детето
Виж целия пост
# 9
Аз си направих нова регистрация и при опит да се логна ми дава това - Certains champs du formulaire posent un problème: Votre identifiant est incorrect
Виж целия пост
# 10
Мдааа, сайта нещо се е бъгнал - аз вече не мога да го отворя.
Виж целия пост
# 11
аз влизам
Виж целия пост
# 12
И аз.Някой има ли нова оферта?А успяхте ли да поръчате от каталога?
Виж целия пост
# 13
евтинко, обаче материята е много кофти  newsm78
Виж целия пост
# 14
Има ли акрил-мАни!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия