И аз търся един магазин в Пловдив

  • 2 577
  • 9
Интересува ме къде се намира един магазин в Пловдив-магазина е на Марияна Андреева-сестрата на Маргините.Имало много готини неща от новите колекции на Кавали-дрехи и аксесоари,магазина е нов,отворен е сравнително скоро newsm78Хайде мамите от Пловдив помагайте ако го знаете PraynigНяма нищо общо обаче с уж "тайните" магазинчета със стоки с рязани етикети,ишлемета и тем подобни Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
На Мария Луиза - някъде до Фешън плейс.  LALTRA MODA се казва. Тениска с късо ръкавче - 560лв. Приятно пазаруване.
Виж целия пост
# 2
На Мария Луиза - някъде до Фешън плейс.  LALTRA MODA се казва. Тениска с късо ръкавче - 560лв. Приятно пазаруване.

  Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha Е РАЗБИ МЕ ТОВА
Виж целия пост
# 3
На Мария Луиза - някъде до Фешън плейс.  LALTRA MODA се казва. Тениска с късо ръкавче - 560лв. Приятно пазаруване.
Мерси HugЦените ги знам в какъв диапазон са ,но не знаех адреса,а ще ходя за малко през деня.Още веднъж много ти благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 4
Тениска с късо ръкавче - 560лв.
  Shocked  уауууу
Сериозно ли, бе?
Виж целия пост
# 5
Магазинът се намира съвсем на друго място, а именно на 6-ти септември под една нова кооперация близо до магазин Лутър за кожени дрехи, ако се сещаш
Виж целия пост
# 6
a niakoi da znae kade se namira magazin MITO v pld?
Виж целия пост
# 7
Магазина на Марияна е на 6-ти септември в пресечката след Лутър
Виж целия пост
# 8
Az sam Mariqna Marinova sobstveni4kata na LALTRA MODA kakto i vie znaete vijdam 4e ima golqm interes za moq butik to4niq adress e:gr.Plovdiv,bul.6 septemvri nomer 58.
   Kakto i vie ste mi pisali drehite ne sa mi MENTE.A vie mislite li,4e butycite prodavat MENTETA.
         Bytik e Laltra Moda,a ne magazin!!!Mislq, 4e razbirate kakvo iskam da vi kaja s tova.   
         LALTRA MODA e napraven kakto v Milano.Byticite v Milano ne sa v centara na Dyomoto.A kakto na Monte Napolione i drygi uli4ki.
Виж целия пост
# 9
iskam da popitam dali znaete kade ima hobi magazin v plovdiv ako ima de
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия