Откъде купувате еко зеленчуци в София

  • 2 679
  • 25
Здравейте

Откъде купувате еко зеленчуци в София

Знаете ли къде се намира  магазинчето до Военна болница  където продават еко зеленчуци
Виж целия пост
# 1
Аз знам за такъв магазин на пазар Ситняково.
Виж целия пост
# 2
същия магазин е преместен  до Военна болница но не знам къде е точно
Виж целия пост
# 3
Къде точно е преместен този магазин до ВМА? Имате ли представа какви зеленчуци се продават?
Виж целия пост
# 4
Преди около месец от една фирма, занимаваща се с еко производство, ми казаха, че ще откриват през февруари такъв щанд в "Пикадили" в Сити центъра до хотел "Хемус". Sunglasses Но все пак ще трябва да се изчака още малко.
Виж целия пост
# 5
В момента няма кой знае какъв избор на пресни био продукти. Но и на мен ще ми е интересно да разбера къде е този магазин и да видим колко са био.
Иначе, Пикадили си зареждат, Елемаг също, но сега е зимния сезон - евентуално праз и зеле да се намери.
Виж целия пост
# 6
Побут на темичката. Струва ми се, че много мами ще имат полза от тази информация.
Виж целия пост
# 7
Интересно ще е, особено ако имаше някаква информация.
Виж целия пост
# 8
Наистина и аз искам да му приготвям пюрета , но не рискувам със зеленчуците от пазара.
Наистина , ако се знае къде има такъв магазин, ще е добре!
Виж целия пост
# 9
Записвам се да следя тази информация.

Иначе в Пикадили в Мола има био домати и краставици почти по всяко време..и рафт с разни био неща - шоколад, мед, чай, захар, разни подправки ( малко са нещата ). Цените са  високи. Купих си тръстикова биозахар за 4 лева ( 0.500 кг.) ..чай за 5 лева        ( малък пакет). 8 лева е малко бурканче сладко ( може би 200 гр. или 300 не знам  със точност). Биодоматите са 3.89 за кило , карставиците - и те там. Това са био нещата , които купувам и ползвам зимата  Peace
Виж целия пост
# 10
запиис Peace
Виж целия пост
# 11
Aneta Hristova а в пикадили в Сити центъра до "Хемус" дали има?
Виж целия пост
# 12
Записвам се да следя тази информация.
. Биодоматите са 3.89 за кило , карставиците - и те там. Това са био нещата , които купувам и ползвам зимата  Peace
поне вкусни ли са и как разбирате ,че се наистина  био,за зеленчуците имампредвид
Виж целия пост
# 13
Точно домати не съм пробвала, но пресните био продукти би трябвало да са вкусни и много дребни и неугледни на външен вид. На самия щанд трябва да има обозначение за био продукти, както и отделен сертификат за пресните плодове и зеленчуци, кой е доставчикът, в кое еко стопанство или ферма са произведени и кои са сертифициращите органи. Ето тук може да видите кои са био знаците на различните организации в Европа.
Виж целия пост
# 14
запис  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия