Къде и кога сте учили?

  • 4 440
  • 37
Подсетена от една друга тема, искам да ви попитам къде сте учили?  Grinning
Приятно ми е да си припомня студентските години, а още по-приятно би ми било да открия сред вас някои състудент. Hug
Знам, че няколко от тях са в чужбина.
Аз съм завършила Колежа по телекомуникации в София (бившия ПИС) през 1997.
И завърших висше във Великотърновския Университет- център София през 2001. Икономика на телекомуникациите. Peace
Поздрави.  bouquet
Признавам, особено на ПИС-аджии много се радвам. Hug
Виж целия пост
# 1
пробвала ли си да потърсиш съученици в атол.бг
Виж целия пост
# 2
Пробвала съм.Открих няколко! Peace
Виж целия пост
# 3
И аз в Търново - приложна лингвистика; точно 10 години откакто завършихме  Laughing
Виж целия пост
# 4
Софийски университет "Св.Климент Охридски",биологически факултет.Беше доста отдавна,почти 15 години...Преди това езикова гимназия в Благоевград.
Виж целия пост
# 5
atol.bg   Ще ти каже доста  Wink


По темата, zавьрШила съм Тьрновския университет специалност Музикална педагогика
Виж целия пост
# 6
завърших право през 2001-ВСУ-Черноризец Храбър
Виж целия пост
# 7
Софийски университет - миналия век.
Университет по изкуствата - този век.
Виж целия пост
# 8
и а3 намерих 4ре3 atol.bg приятели и съо4еници.
Ина4е 3авърШила съм икономи4еския унивеситет във Виена (2001), а преди това немската гимна3ия в Софиа (1988), дори правим пре3 май 20-годиШна среЩа.
Виж целия пост
# 9
И аз чрез Атол съм откривала и съм била откривана от най-неочаквани познати  Grinning Тук във форума също  Wink
Иначе съм завършила английската гимназия в Правец 1991 и след това Журналистика в СУ през 1996.
Току виж още с някой сме се открили  Flutter
Виж целия пост
# 10
Едно време, като чуех, че някой си прави 15-20 годишни срещи на випуска, си виках: "Леле, тези колко са древни". Сега, като го смятам, минали са 16 години откак съм завършила СМГ. 11 - един път СУ. 8 - втори път СУ. Отлежавам и аз, тихо и напоително.
Виж целия пост
# 11
Хм, открих няколко съученици с този Атол.бг, но не мога да им пусна съобщение - иска да плащам  #Cussing out

Иначе по темата - не съм завършила висше в България - но средното ми беше в Икономически техникум, понастоящем Търговска Гимназия - гр.Бургас.
Виж целия пост
# 12
Завърших семестриално ТУ-Варна 2004...кога ли ще си направя курсовия проект и да си взема дипломата ..немам идея newsm78..,...покрай тези деца,май няма да е скоро #Cussing out
Виж целия пост
# 13
Аз завърших Техникума по облекло и хранене-град стара загора през 2001г
Още съм студентка в Минно-геоложкия университет в София  Hug
Виж целия пост
# 14
ХТИ-то в София 2000 год, инд. химия
Френския институт по маркетинг и администрация в София 2003
и един тукашен У-т, чов. ресурси
Виж целия пост
# 15
Едно време, като чуех, че някой си прави 15-20 годишни срещи на випуска, си виках: "Леле, тези колко са древни". Сега, като го смятам, минали са 16 години откак съм завършила СМГ. 11 - един път СУ. 8 - втори път СУ. Отлежавам и аз, тихо и напоително.

Точно това си мислех и аз тия дни. Спомням си как майка ми ходи на 15-годишнината от заваршването си и ми се струваше безкрайно стара. А какво стана сега, ние правим 18 години през тази година и ми се струва че е било вчера. Как неусетно минава времето...
Виж целия пост
# 16
Завършила съм гимназия в Ст.Загора
и още съм студентка в БСУ Бургас специалност-специална педагогика-логопедия
Виж целия пост
# 17
Аз правя тази г. 20 г от завършване на гимназията... ooooh! Кога мина това време.
Имам зад гърба си Мед. колеж от преди 15 г. и НАТФИЗ от преди 8 г.
Виж целия пост
# 18
При мен догодина е 20 годишнината от завършването на гимназията. Много звучи само. Зимата се събирахме няколко човека от класа, все сме си същите. Mr. Green
Иначе 1994 завърших ВИАС.
Виж целия пост
# 19
СУ - две магистърски дипломи от миналия век. САЩ - една от този.
Току-що се забавлявах малко с този сайт:

http://www.universiteta.com/
Нещо като американския http://www.ratemyprofessors.com/, където студенти оценяват преподавателите си.
Но само един от моите софийски преподаватели намерих. Писали са му доста високи оценки, и ми стана приятно, защото знам, че ги заслужава.  Simple Smile
Виж целия пост
# 20
Английската в Пловдив-1987, в форума намерих няколко съученички от там; англ.филология в СУ-1993; МИО в УНСС-1997. В момента уча MBA в University of Warwick, но откровено ми писна от учене цял живот. Twisted Evil
Виж целия пост
# 21
Хаиде и аз ще се включа в темата  Simple Smile
Благодаря на тези, които дадоха адреса на саита на Атол, ще отида да надникна там, какво ли ще намеря ?
Аз завърших езиковата гимназиа в Кюстендил с френски през 1995 и ХТИ през 2000. За студенстките години си спомням като за едни от наи-хубавите в живота ми, въпреки че никога не ходех по купони и партита, просто си давам сметка че си бее безгрижно време.
Виж целия пост
# 22
Айде и аз докато ми се зареди Атол- а.
Завършила съм Холандския колеж в Албена през 2005г, преди това Хуманитарна гимназия- Варна през 2001г.  bowuu
Виж целия пост
# 23
Френския институт по маркетинг и администрация в София 2003
Това IFAG ли е?  Wink И аз му точех зъби, но май ще ми се размине  Thinking
Аз имам 1 година Френска филология в СУ, но зарязах...
Завърших Франкофонската програма на бившия колеж в Албена, като "колежката" по-горе  Heart Eyes
Виж целия пост
# 24
22 СОУ "Г.С.Раковски" гр.София- 94г; УНСС- счетоводство и контрол- 99г.
Виж целия пост
# 25
    2004г. ТУ Варна специалност КТТ и през 1998 Икономи4ески Техникум  Варна С4етоводна от4етност.Тази година имаме 10 год. от дипломирането на 17 май но  за съжаление няма да мога да се прибера ако не бе6е големия тумбак досега да бях хванала самолета, имам невероятни спомени от тези години и добри приятели.
А и между другото у4а и в момента но се надявам това да ми е за последно.
Виж целия пост
# 26
8 СОУ " Васил Левски " София 93г. ,НБУ специалност Маркетинг и Реклама 00г. , карах две години Икономика тук в Миланския държавен университет ама неЩо ми писна и зарязах   smile3537
Виж целия пост
# 27
И аз съм завършила миналия век Joy
НАТФИЗ през далечната 1995г.
Вечерница е минала от там след мен
Виж целия пост
# 28
Завършила съм преди точно 10 години Немската гимназия в София и преди 3 университета във Франкфурт/М.
Дори малко си поучих френски в Сорбоната - но то беше курс за 4 месеца Simple Smile
Виж целия пост
# 29
Ле-ле, момичета да не кажете, че съм оставила"каде" в заглавието!!!Срам. Embarassed Embarassed Embarassed
За мое извинение, ползвам online преводач и не винаги е безгрешен. Confused
Ама вие така да си мълчите. Wink
Виж целия пост
# 30
Ле-ле, момичета, да не кажете, че съм оставила"каде" в заглавието!!!Срам. Embarassed Embarassed Embarassed
За мое извинение, ползвам online преводач, и не винаги е безгрешен. Confused
Ама вие така да си мълчите. Wink


Споко Hug и при мен доста често така се получава...и аз съм с кирилизатор... #2gunfire
 Често,някои,които не са запознати,почват да се заяждат за правописа ooooh!...но това е преримно в ДИС hahaha и др подфоруми....тук сме си свикнали на грешките  Laughing
Виж целия пост
# 31
Тeopr,
и аз съм от 22-ро , но 1995. Може да сме се засичали?
 
Виж целия пост
# 32
    2004г. ТУ Варна специалност КТТ и през 1998 Икономи4ески Техникум  Варна С4етоводна от4етност.Тази година имаме 10 год. от дипломирането на 17 май но  за съжаление няма да мога да се прибера ако не бе6е големия тумбак досега да бях хванала самолета, имам невероятни спомени от тези години и добри приятели.
А и между другото у4а и в момента но се надявам това да ми е за последно.
И аз съм учила  в Икономически Техникум  Варна Счетоводна отчетност и завърших 1994. А през 1998 Икономическият университет специалност "Икономика на строителството".
Виж целия пост
# 33
Ле-ле, момичета, да не кажете, че съм оставила"каде" в заглавието!!!Срам. Embarassed Embarassed Embarassed
За мое извинение, ползвам online преводач, и не винаги е безгрешен. Confused
Ама вие така да си мълчите. Wink


Споко Hug и при мен доста често така се получава...и аз съм с кирилизатор... #2gunfire
 Често,някои,които не са запознати,почват да се заяждат за правописа ooooh!...но това е преримно в ДИС hahaha и др подфоруми....тук сме си свикнали на грешките  Laughing

Меган, мерси за успокоението, но поне в заглавията мисля, трябва да се постараем, че иначе съвсем сме я закършили. ConfusedИначе, аз какви постове съм чела тук hahaha- трябва яко въображение за да разбереш смисъла. Mr. Green
Виж целия пост
# 34
Kalinka, класна ми беше Чъкърова по биология. Вероятно по физиономии се знаем Wink.
Виж целия пост
# 35
Подсетена от една друга тема, искам да ви попитам къде сте учили?  Grinning
Приятно ми е да си припомня студентските години, а още по-приятно би ми било да открия сред вас някои състудент. Hug
Знам, че няколко от тях са в чужбина.
Аз съм завършила Колежа по телекомуникации в София (бившия ПИС) през 1997.
И завърших висше във Великотърновския Университет- център София през 2001. Икономика на телекомуникациите. Peace
Поздрави.  bouquet
Признавам, особено на ПИС-аджии много се радвам. Hug


Здравей, tony t,  Щом това те радва- аз пък съм започвала "Колежа по телекомуникации" в София (бившия ПИС) през 1982/3, когато още беше полувисш..., -  Cryдали не беше по-рано - по времето когато всички руски президенти умираха, през 7-8 месеца имаше траур и не се учеше, и аз така и не го завърших, но имам прекрасни спомени от първия си студентски празник, от общежитията  Party и от лятото след първи курс
Виж целия пост
# 36
Аз пък съм завършила през 93 г Математическата в Ямбол, оох 15 годинки правим тази година, а аз не мога да си отида, много ми е мъчно...

И през 99 Икономическия в София, като Теопр  Mr. Green Колжки бяхме  Heart Eyes
А щях да забравя и 1 семестър миналата година с Ивенце в Сорбоната Simple Smile

Иска ми се ощее нещо ама ще виидим  Mr. Green
Виж целия пост
# 37
Аз пък съм завършила през 93 г Математическата в Ямбол, оох 15 годинки правим тази година, а аз не мога да си отида, много ми е мъчно...
Май-май си около набора на мъжа ми...и от Ямбол...ша' земеш да се окажеш някое бившо гадже, та ще трябва да нарамвам пушката и да обикалям булонския лес. Joy
Не знам мъжо  къде е учил newsm78- някакъв техникум май за двигатели...утре ще го питам за то4ното наименование. Grinning

Лули 40, и на започнали-недовършили се радвам.  bouquet
А кои са били общежитията тогава? През 94, бяхме в 30 блок, но той беше съвсем нов newsm78...
Ааааа, другия жълтия сигурно. WinkИ моето лято след първи курс беше чудесно, а и целия курс. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия