Любители на КОТКИ, тема 4

  • 18 833
  • 474
Имам удоволствието
да направя и четвъртата най-мъркаща и гальовна тема
,
 Hugкакто се изрази една потребителка Hug



Продължавам традицията да слагам снимка на някое от домашните любимци на съфорумките. Да е жива и здрава малката пухкава топчица! Да порасне голяма и да радва стопаните си! Hug

Важна информация за нашите домашни любимци:
Вашата бре … 90;ка
За различн … 90;ук и тук
За породите.
Нима сам по … 2;не.
Котките и о … 0;те.
Как се глед … 2;та.
аксесоари  … 72;та
техники и х … 72;та
А дали котк … 4;ат? и май сънуват
за дресира … 77;то
ВАЖНО! НЕ кm … 2;на!
за отровни … 2;та!

Поздрави на новите попълнения! Приятни мигове в най-мъркащата тема Hug


Тук можете да видите нашите домашни любимци. Който иска логина и паролата - на ЛС, поради съображения за сигурност Hug
Виж целия пост
# 1
На моите им купих за проба една диетична суха храна само със зеленчуци и сега не искат да ядат готвено месо и консерви. ooooh!

Честита ни темичка! Шушулче,   bouquet
Виж целия пост
# 2
Ето ме и мен!
Виж целия пост
# 3
Шушулче, благодаря за темата! Намери време въпреки сесията  Hug
И за снимката на Нефертина  на първа страница  Embarassed макар, че тука вече е с лишеите по муцункта   Confused
Сега я мажа, дано бързо да минат, че така е като крастава.
Диди, много си елегантна  Sunglasses Чакам си метлата, ида в отбора на вещиците. Пък Нефертина можа и черна да я боядисаме, имам приятелка фризьорка  Laughing
Виж целия пост
# 4
Ted_cat , метлите ще се раздават на срещата в Пловдив!  Grinning Като бонус за първите пристигнали ще има котел за отвари и билкова боя за котешка козина!  Joy
Виж целия пост
# 5
Харо дойде да ми мрънка, май прочете, че ще има купон в П-в Simple Smile Даже се покачи да чете от по-близо. Явно някоя пловдивчанка го е хипнотизирала Simple Smile
Дияна обаче не му дава да чете форума, отнесе го.
Моята метла е доста амортизирана, надявам се в скоро време да я подменя Simple Smile
Виж целия пост
# 6
AnMary , за теб ще поръчам специална  -  с реактивен двигател! Joy Така Харо няма и да усети пътя на връщане!  Peace
Виж целия пост
# 7
Уф аз пак докато се намоткам, че една камара постове дето пропуснах да прочета ... че и нова темичка  Crazy
Шушулче , благодарско за труда   bouquet
Виж целия пост
# 8
Джиндж ,къде се изгуби?Вече си помислих ,че Гугумънго най-накрая не е успял да те предпази от връхлитащ гларус и си била отнесена нейде далече на безлюден остров!  Joy
Виж целия пост
# 9
 newsm47  Много съм тлъстичка, ще да трябват 20-тина  гларуса за тая работа, че и   повече, леко се явява мисия невъзможна Crazy   Joy
Ко прави Рети ?
Усвоява ли вече масажите, че нали ще идвам да ми прави антицелулитен и антидебелогъзен масаж  Crazy
Виж целия пост
# 10
Рети откакто е постриган , направо лети !  Joy Като тича и направо задните крака му се качват на врата!  Laughing Усвоява , усвоява - масажи , аеробика , най-вече ВЦ-аромотерапията!  Joy
Виж целия пост
# 11
newsm47  Много съм тлъстичка
А до края още колко ще трупнеш Simple Smile
Мама ми се обади снощи и ме пита "доста ли си едричка?" Simple Smile
Виж целия пост
# 12
AnMary да не се наложи на двете с Джиндж да ви взимам турбо метли? Че като сложите и рошльовците отзад съвсем ще натежите! Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Заедно с Харо 100% имаме 25+ кила Simple Smile Не знам к'о може да ни издържи Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Записвам се и аз в новата тема  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия