Гледах... Хареса ми... Препоръчвам! - VIII. Серия

  • 44 967
  • 636
Втора серия
Трета серия, Първа част
Tрета серия, Втора част
Четвърта серия
Пета серия
Шеста серия
Седма серия

Виж целия пост
# 1
Много интересен актьор! Филмите с негово участие - И твойта майка също, Вавилон (2006), Лошо възпитание (на Педро Алмодовар), Науката за съня, Amores perros (2000) ... Тези съм гледала.

Искам да допълня бележката за Gael García Bernal 
 с още няколко филма с негово участие, които са ми харесали и препоръчвам:
(преглеждайки ги в хронологичен ред, по-новите му ми нопадат повече):

Sin noticias de Dios - "Без новини от Господ" (с известните испански артистки Виктория Абрил - участвала в много от филмите на Алмодовар и Пенелопе Крус, както и с Фани Ардан)
Dot the I
El Crimen del padre Amaro- "Престъплението на отец Амаро", където играе свещеник, който преминава от едната страст в другата
Diarios de motocicleta - тук ролята му е на млад студент по медицина, който със свой приятел тръгва на обиколка из Южна Америка. По-късно този студент става известен като Че Гевара.
Изброих ги напълно умишлено като опит да покажа, че умението му да се превъплъщава в различни образи е невероятно убедително. За мен е един от най-добрите съвременни млади артисти.

Виж целия пост
# 2
Нареждам се на първият ред  Popcorn
Виж целия пост
# 3
ТА КОЙ ФИЛМ ЩЕ ГЛЕДАМЕ?  Party
Виж целия пост
# 4
Гледах Явлението на Шаямалан - не съм впечатлена  Confused
Първите му филми - Шесто чувство, Неуязвимият и Следите /донякъде/ бяха много добри, след това започна спада със Селото, Lady In The Water и сега - Явлението  Tired

Гледах и Pathology, почитател съм на ужасите, но това беше един кървав и безсмислен филм.



Виж целия пост
# 5
ТА КОЙ ФИЛМ ЩЕ ГЛЕДАМЕ?  Party

В момента доглеждам този:

http://www.imdb.com/title/tt0897287/ - "Кървави братя"
Прилича малко на американските гангстерски филми (действието се развива в Шанхай), но е предадена много добре разликата в характера на тримата приятели и особената чувствителност във връзка с това, което им се случва.
Има и още до края...
Виж целия пост
# 6
Запис Heart Eyes.
Виж целия пост
# 7
Аз пък си издирвам семейни комедии. Чакам предложения.
Виж целия пост
# 8
Нямам време за филми, за съжаление, но пък събирам предложения Hug
Виж целия пост
# 9
Tsugumi  е   буквално неизчерпаем извор  на предложения    Mr. Green  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 10
И аз да се запиша в новата темичка...и то на първа страница. Днес не съм гледала нито теглила нищо- все още си избирам какво да е  Laughing
Виж целия пост
# 11
Аз се записвам да следя темата. И да се оплача,че напоследък не съм гледала филми Tired
Виж целия пост
# 12
Аз предложение не мога да дам ,защото гледам филмите, които вие препоръчвате.
Благодаря ви  bouquet
Виж целия пост
# 13
Тук Simple Smile
Виж целия пост
# 14
Да се разпиша с последното, което гледах, френски е филма, не знам как е оригиналното заглавие, имам това на английски " Private fears in public places", бих казала, че го препоръчвам. Много различен от последните филми, които гледах наскоро. Действието обвързва съдбите на няколко човека, който живеят в Париж по интересен начин. Всеки със своята собствена драма, всеки с тайните си , вътрешните си страхове и най-вече с маската, която показва пред обществото.
Интересен е...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия