летен грип?!

  • 1 333
  • 5
Здравейте! Опасявам се, че върлува някакъв летен грип - разстройство, болно гърло, хрема .... Май съм станала  негова жертва  Close  Sad
Има ли някой с такива оплаквания, какво пиете ?
 Страхувам се, защото съм в края на 7 месец, а знам, че в този период плацентата изтънява и пропуска много по-лесно бактериите  Weary
Ще се радвам, ако някой сподели нещо по този въпрос!!!!
Виж целия пост
# 1
И аз имам силно главоболие и хрема.Много ми е отпаднало....пия чай с мед, много течности и плодове.
Виж целия пост
# 2
Аз го изкарах вече този грип. Много е гаден. Гледай да пиеш много течности, за да не се обезводниш. Яж по-малко. наблягай на диня примерно. За разстройството доктора ми каза, че можеш да взимаш Имодиум, но в ограничени количества. Аз пих чай от шипка. Също така ако си намериш в аптеките едни соли казват се Рехидрин. Това са калиеви соли и помагат на организма да не се обезводни и действат добре срещу растройство. И.......почивка. Това е.
Дано съм ти била полезна! Пожелавам ти бързо оздравяване!
Виж целия пост
# 3
и мен в момента ме боли страшно много гърло и цялата съм схваната даже се мазах с "виетнамско чудо" гадно е но друго не знам а за пиене и аз не знам какво да пия и продължава да си ме боли. По добре се консултирай с доктор ако не ми мине и на мен уре и аз ще се консултирам Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4
Моето сладкишче в момента е с този грип,засега протича с висока температура.Пазете се,успокояващото е,че трае само два-три дни!
Виж целия пост
# 5
Привет отново от мен!
За всички, които са изправени пред този проблем - ЛИМОНИ, МЕД  И ЛАЙКА - по много, по цял ден .....  Grinning Освен това - всичко хомеопатично, за гърло - Хомеожен; за хрема - Коризалия, за самият грип - Осцилококцинум.
Това мен ме излекува за 2-3 дни, а действително бях доста зле ......
Желая ви много здраве и хубави бебенца!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия