Колан за след раждане!?

  • 1 834
  • 10
Здравейте на вси4ки, имам вапрос към родилите ве4е мами относно носенето на стягащ колан  за след раждане. Казаха ми че е доста ефикасен за прибирането на коремчето, някой от вас носил ли е и има ли ефект?
Аз намерих по магазините един модел за 16 лв. и се чуда дали има смисъл толкова пари за едни "гащи " да давам  Thinking
Виж целия пост
# 1
Аз не съм ползвала, но не съм имала проблем с прибирането на корема след ражданията. От колежки чувам, че са много доволни и една на друга препоръчват ползването му. Ако не помогне, поне няма да навреди. Ако решиш,за собствено успокоение, си вземи.
Виж целия пост
# 2
Аз ползвах и съм доволна.Не само заради корема.След раждането ме наболяваше кръста и колана беше мултифункционален.Мисля,че и моят беше на такава цена.Но не беше тип гащи,ами колан водещ се за след раждане.Купих го от магазина на Пиротска за бременни.За този тип който пишеш пробвах също,но усещането ми беше,че съм затворена в менгеме.
Виж целия пост
# 3
къде на пиротска има магазин за бременни? нещо в софия хич ги няма. сега в бургас за една седмица открих три, тук освен под колоните на графа и срещу НДК не знам друг.
Виж целия пост
# 4
На мене също ми се виждат много неудобни този колан тип гащи, но не знам дали мога да си намера в плевен тип колан за който ми казвате. Confused
Виж целия пост
# 5
Някои отричат този колан, има твърдения, че не е полезно да се носи, защото мускулатурата залинява. Thinking
Виж целия пост
# 6
Някои отричат този колан, има твърдения, че не е полезно да се носи, защото мускулатурата залинява. Thinking
Аз също знам, че не се препоръчват. Аз ползвах дълбоки еластични гащи. Такива каквито носят по-възрастни жени, които имат големи шкембета. Аз си взех по-голям номер за да не ми стяга много. Аз ги използвах тези гащи, защото ми бяха по-удобни заради лохиите и вечните превръзки. И сега от време на време си ги обувам като ме наболява кръста. Можеш да си вземеш обикновенни дълбоки гащи.
Виж целия пост
# 7
Миналата седмица си взех такъв колан, видях го случайно в един магазин за 1лв. - струваше 1 или 2 лв. , не си спомням вече. Вълнен е. Разказвали са ми, че едно време нашите баби са си прибирали корема с вълнени колани.
Има размери, взех си 6-ти.
Съжалявам, че досега не съм си го купила, защото половин година след раждането (секцио) коремът ми е като в 6-ти месец-трагедия, направо...Още след втория ден ефектът беше налице. Правя и коремни преси, за да  не залинява мускулатурата.
Виж целия пост
# 8
Мануела, магазини за бременни има на пиротска до женския пазар под колоните, на ъгъла на Княз Борис и Алабин, зад сидебната палата, на бул. Тодор Александров (Премаман веднага след Булбанк) потърси и във форума в темата На пазар, има много изписано
Виж целия пост
# 9
Такива колани има и във всяка аптека и струват от 3 до 5 лева, има избор - вълнени, памучни, с различни видове закопчаване.
Виж целия пост
# 10
Много го мразех този колан, ама докторицата ме накара да го нося заради хернията Confused Сега пак така се очертава #Crazy
Корема ми се прибра доста бързо, но не знам дали се дължи на колана или на факта, че аз по принцип имам стегната коремна мускулатура.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия