Uraaa! Плуване за бебета!!!!! - 4-та част

  • 83 557
  • 496
Старите теми:
1. Uraaa! Плуване за бебета!!!!!
2. Uraaa! Плуване за бебета!!!!! - 2-ра част
3. Uraaa! Плуване за бебета!!!!! - 3-та част

София, Инструктор Александра Николова, email: al.nikolova@mail.ru; басейн (Специализирани болници за рехабилитация)

Варна, морето, синият басейн...

Ако имате информация за други градове, може да се допълва в 1вият пост на темата.
Виж целия пост
# 1
Александра наистина е бременна и вече не ходи редовно на басейна (по разбираема причина Simple Smile). Ще поднови редовните си занятия следващия март, но това не пречи на плувците да ходят и да се наслаждават на водата:)
Виж целия пост
# 2
а къде в Пловдив има плуване за бебета  newsm78
Виж целия пост
# 3
Не знам дали има в Пловдив.
Виж целия пост
# 4
Браво на Александра!!! Кога й е термина?
Твърдо съм решила, живот и здраве, от септември да я водя на басейн в съботите.
Виж целия пост
# 5
Честно си признавам, че не изчетох темите Embarassed, обаче имам въпроси:

1. Водата в този басейн доказано чиста ли е за бебета, и само бебета ли плуват там?

2. Ако Александра я няма, има ли друг инструктор, който да учи бебетата - то моето не е бебе вече, но пак не знае да плува. Grinning
  bouquet
Виж целия пост
# 6
Eliona, тябва да е някъде през август, т.е. много скоро:)
Olive, бебетата плуват, когато водата е сменена, но в басейна влизат и майките, т.е. не е само за бебета. За доказано - предполагам, че имат разните сертификати и разрешитени, но няма как да си сигурна за точно тази вода.
Тук могат да помогнат и майките, ходили по-дълго - ако, не дай боже, са имали отплаквания.
Не знам да има друг инструктор освен нея.
Виж целия пост
# 7
Имам голямо желание да заведа мъника на плуване, до колкото успях да видя в предишните теми има на Банкя, но съм чувала и за плувния комплекс Спартак. Някой ходил ли е там?
Обадих се в болницата по рехабилитация Ясен и ми обясниха, че заниманията са в Понеделник и Четвъртък след 16,30 часа. Попитах за телефон на инструкторката, казаха ми че не знаят.
Моля ви помогнете ми.
Виж целия пост
# 8
Имам голямо желание да заведа мъника на плуване, до колкото успях да видя в предишните теми има на Банкя, но съм чувала и за плувния комплекс Спартак. Някой ходил ли е там?
Обадих се в болницата по рехабилитация Ясен и ми обясниха, че заниманията са в Понеделник и Четвъртък след 16,30 часа. Попитах за телефон на инструкторката, казаха ми че не знаят.
Моля ви помогнете ми.
Инструкторката вече много рядко ще идва и няма да влиза във водата. Иначе мога да ти дам телефон.
Аз водя моята госпожица от няколко месеца, не сме съвсем редовни, но пък малката обожава да ходи на плуване. За водата - слагат й химикали някакви, но понякога е такава навалица от майки с бебета, че се съмнявам да остава чиста след едночасовото плуване на толкова народ вътре.
За сега обаче нямаме оплаквания и се надявам и занапред да е така. Peace
Виж целия пост
# 9
vbanowa, може би е най-добре да й пишеш на мейла, виж първия пост. Ако няма възможност да дойде, поне може да ти даде насоки какво да правите.
Виж целия пост
# 10
Нямам оплаквания от водата засега, обаче всеки път изтръпвам, като видя някоя бабка да излиза от басейна преди нас. Пълнят го към 16ч., а бебетата идват към 17-18ч. Въпрос на организация на комплекса е да забранят подобни посещения с мотив, че има група по това време, но явно не им се занимава Tired
Два пъти сме ходили много рано сутрин във вторник и петък, но ме предупреждават, че има разни групи от 10.30 и трябва да си ходим...
Виж целия пост
# 11
Преди не се ли ходеше на басейна и  в събота сутринта? newsm78
Виж целия пост
# 12
Аз първите няколко пъти ходих в съботите, обаче нямаше други желаещи, а и реших, че през седмицата ми е по-удобно и с Александра се разбрахме да не идваме в събота.
Виж целия пост
# 13
Добре де, само тя ли е инструктор? Няма ли кой да я замести? Следващия март синът ми вече ще е на годинка и кусур, исках да започне към деветия месец с плуването а сега... Cry
Виж целия пост
# 14
Здравейте,

Ние от края на 1 месец плуваме с Александра, но във вана. Тя ми беше обяснила, че след 6-7 месец можем вече и в басейн. За съжаление тя ще се върне на активна работа едва, когато сме на близо годинка.

Наистина няма ли друг инструктор, който да води заниманията в Банка за бебета? Аз не бих посмяла сама да я пускам да плува без някой професионалист да ни наглежда поне.

Имам ли мами на нашето дередже?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия