ЮЛСКИ бебоци - тема 15 :)

  • 17 157
  • 742






Списъкът се намира ТУК

Ако искате да бъдете добавени в него пишете лично съобщение на amanita


Очакващи -
1 2, 3, 4 5 6 7 8, 9 10 11 12,13, 14, 15 16,17,18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58,59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73
Родени - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14
Виж целия пост
# 1
Нека един път да съм първа...
Виж целия пост
# 2
Ееее, за една бройка ме изпревари Simple Smile
Миме, много е сладка с това шише Joy
Цветен прашец - много ми харесват декорациите и на мен, аз много си падам по цветя, особено такива, да изпъква контура.
Явно снощи съм изпуснала забавата със снимковия материал.
Емили, пропуснах да те питам - понеже аз също не съм доволна от Мустелата, а също ми я препоръча една мама на две-три годишно момченце - твоите познати с момченце ли са или с момиченце - да не би да оставаме доволни от различни неща при момиченцата и при момченцата newsm78 или просто преди 3год. е била по-добра....
А за пъпчето - мисля лично да хвърлим на някое хубаво  място. Чудя се дали се събират някакви почивни дни през май и дали ще можем вече да я оставим за няколко дни и да заминем за някое такова...
Виж целия пост
# 3
Цветен прашец, и аз много трудно го отворих форума тази сутрин. Кати много е наддала за една седмица, пу-пу! Да ти е жива и здрава! Може да има криза на растежа детето, щом е порастнала толкова за седмица! Heart Eyes
Хайде пак ме викат! Hug
Виж целия пост
# 4
Добро утро и от мен!

Малко ви поизпуснах, но два дена бяхме в сестра ми, защото най-после дойдоха да ни сложат парното. Съпругът ми беше изчистил навсякъде преди да ни вземе, но има тук таме за подреждане, но още не ми се пипа нищо. Моят разбойник стана в 6 да си изпие млякото и не заспа до 8,30, та ми е едно шантаво сега...

Аманита - мерси за темата. Не се притеснявай за зеленото ако. Виж другото какво ще е, не е задължително да има проблем. И при нас отвреме навреме е такова, а когато бяхме на Хипоалергенно мляко акаше само зелено.
Lusito - добре дошла. При нас на първия беше нервен и поплака след няколко часа, а на втория нямаше никакви реакции. Консултирай се с педи, но можеш да сложиш реванол върху мястото, след като я биете.
Цветен прашец - много е ефектно, това което си щракнала

Пъпчето не съм хвърляла и не мисля да го хвърлям
Пишлето   ни не е забелено, бях писала преди, че на мама момчето си я крие като започна да пиполча и нищо не можем да свършим. Верджи - ще пробвам твоя метод
Виж целия пост
# 5
 Hug Здравейте мами!Честити месечинки и вече и зъбки на някои! Wink
Аз пак да питам - Сменихте ли залъгалките с нови от 3-6 месеца?
и Имате ли грапави бузки без да са зачервени или видимо да има екземи?
Пъпчето още го пазя.....не съм сигурна дали ще го хвърля......Пожелавам на ревящите бебета да се успокояват и да не тормозят маминките......При нас понякога помага давам й бибата гушкам я все едно ще я кърмя и започвам да я целувам по бузките....помага успокоява се и заспива, но ако и аз си дам вид че се нервя и съм неспокойна няма шанс да я успокоя....в акака влиза таткото  Laughing.    Hug
Ееееееееееееее -  Tired Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.
Виж целия пост
# 6
Добро утро .
amanita   bouquet
Ох дано не съм първа в новата тема , защото ще трябва да я почна с оплакване.
Бебчо от вчера е със страхотна хрема и много сълзички , почти цяла нощ не сме спали измъчи се горкото не може да диша да яде да спи нищо само пищи , в момента съм на тръни защото сега спинка и незнам какво да очаквам като се събуди. Ох стомаха ми е на топка от притеснение , дано ни се размине защото вече ме е обзела една паника  Sad Cry Sad
Виж целия пост
# 7
Благодаря за новата темичка  bouquet
Скарабей, ние имаме грапаво по бузките, но доколкото знам се дължи на АД. Мажа я с линола фед и Мустела стелатрия. Имат ефект, но това чудо е упорито и не изчезва туко-така.
За акито какво се притеснявате - ние си акаме зелено още от първия ден, но се дължи на АМ с ХА формула. Аманита, да не си яла спанак Mr. Green
Ани, консултирай се с педка, но на мен ми казахала профилактично да давам Осцилококцинум, по 1 л. на седмица. Някой друг ще дава ли нещо профилактично за грипа newsm78
Виж целия пост
# 8
Здравейте, юлски мами и бебоци!
Ние малко се позагубихме, но сега се врънахме. Малчо имаше разстройство, но слава Богу мина за два дена с цица в уста

ckarabei, и двете ми деца са с грапави бузи, а Ники има екземи на горните клепачи, а кожата и по крачетеа му е груба. Когато го мия с хума всичко изчезва дори и екземките, но започна ли със сапун и да мажа и се появаяват.
 
Да питам има ли мами които не забелват изобщо чурки? С баткото имахме нещастни опити, накрая се стигна до уролог, който се изгаври с инстументчето му, а накря сам си я забели като стана на три. Сега се чудя как да постъпя...

И едно питане към мамите с предпочитание към хомеопатия знаете ли нещо за Калкарея фосфорика за зъбки?
Виж целия пост
# 9
Дремя си аз в другата темичка и викам брей никой не пише и какво да видя, нова, ей кога я почнахме, кога я изписахме! Аманитка  bouquet
А, за декорацията не знаех, че толкова ще ви впечатли. Радвам се, че ви харесва, дано и на Драга й свърши работа.
Сега говорих с педито и тя каза, че много сме наддали да почваме с пюре от моркови от днес, та стискайте палци да нямаме реакции, че от днес ще почваме да ядем "твърда" храна.
Все да ви питам и забравям, някой има ли отзиви за пюретата Bebivita май тях на сме ги коментирали, а ми изпратиха един катало от един магазин, но вътре нищо не пише за произхода на плодовете и зеленчуците и всъщност нищо не пише само има таблица как да се дават по месеци.
Залъгалки не ползваме, а по бузките имаме грапавичко, мажа с крем срещу лошо време на бюбхен (имам една мостра и я пускам в употреба), но не ми прилича на екзема, а по-скоро на много суха кожичка, каквато всъщност е и моята (как ми се бели кожата на краката сега да не ви казвам и все да се намажа и хайде отхвърчам за нещо друго).
Свети по твоите въпроси не мога да взема отношение. Момиченце сме Grinning и не съм ползвала хомеопатия.
Виж целия пост
# 10

Аз пак да питам - Сменихте ли залъгалките с нови от 3-6 месеца?

Ами аз смених даже преди да навърши 3месеца, че старата му беше малка.Взех такава от 3 до 12 месеца на Бейби нова, която се оказа доста големичка.По-голяма от тези, които са от 6 месеца на Нук примерно...Това го бях споделила в предишната темичка, но явно тогава още никой не се е вълнувал от въпроса Simple SmileСега мисля да му взема друга 4+ или някаква пак до 12 месеца.
Виж целия пост
# 11
Аз залъгалките не съм сменяла, нито бибите. Тъй като сме с шишета на Чико, следващият техен размер е 4+, пробвах веднъж с този размер, но като се разтече, половината шише се изля върху нея, та все още сме си на първи размер.
Виж целия пост
# 12
Не съм сменила биберона, а като се има предвид, че все още е на този от 0-2 месеца  Simple Smile
Бузите му все още не са грапави, но мисля да купя кремче, за вятър и студ  Peace
Виж целия пост
# 13
Сменихте ли залъгалките с нови от 3-6 месеца?-не съм я сменяла,защото Дани много рядко я иска.Давам й я само през ноща,ако евентуално нещо се разбуди.През деня я плюе и не я иска много много  Peace
Имате ли грапави бузки без да са зачервени или видимо да има екземи?-от няколко дни Дани има леко грапави бузки.Това го отдавам на вятъра,понеже нямам навик да я увивам прекалено много или да й слагам дъждобран,ако вятъра е малко по-силен  Peace. Вечер,като й мажа тялото с лосиана за тяло,й слагам от него и на лицето!
Виж целия пост
# 14
Цветен прашец, много хубави декорации, има ли плътни, че то е яко опръскано, понеже се разрони тапата и се наложи да се натика навътре и опръска с вино почти до тавана. Я, кажи за гъбката, която чисти, че и аз имам такива гадни петна по стените от подпиращи се мърльовци, за сега с чиста вода и обикновена гъбка карам, но това ми звучи по- добре.
Люси , добре дошла Simple Smile.
Аманита , какво стана на зъболекаря, поне няма шанс да му открие кариес Laughing?
Скарабей, смених я, не толкова защото вече е на три месеца, ами защото я ползва почти от раждането и реших, че вече й е време да отиде в боклука. Не че я и ползва де, хич не я ще, но реших за по- сигурно да я подменя.
Нели, нашето шише на Чико е уж с най- малката биба, а така тече и така си стои шишето, не ще да пие от него, все се дави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия