Любители на котки - тема 36

  • 43 406
  • 731
Любители на котки - тема 36
 

Предишните теми

Любители на котки - тема 1, Любители на котки - тема 2, Любители на котки, тема 3, Любители на котки, тема 4
Любители на котки, тема 5, Любители на котки, тема 6, Любители на котки, тема 7, Любители на котки, тема 8
Любители на котки, тема 9, Любители на котки, тема 10, Любители на котки - тема 11, Любители на котки - тема 12  
Любители на котки - тема 13, Любители на котки - тема 14, Любители на котки - тема 15, Любители на котки - тема 16
Любители на котки, тема 17, Любители на котки, тема 18, Любители на котки, тема 19, Любители на котки, тема 20
Любители на котки, тема 21, Любители на котки, тема 22,Любители на котки, тема 23, Любители на котки, тема 24
Любители на котки, тема 25 , Любители на котки, тема 26   Любители на котки, тема 27   Любители на котки, тема 28      
Любители на котки - тема29   Любители на котки - тема30   Любители на котки - тема31   Любители на котки- тема32   Любители на котки- тема33  
Любители на котки - тема 34

Коте на броя - Лео на Боби






Важна информация за нашите домашни любимци:
Вашата бременност и Вашата котка
Кастрацията при котките
За различните видове храна-тук и тук
За породите.
Нима сам пожелах?ВАЖНО!!! За хапчетата против разгонване.
Котките и отровите.
Как се гледат бебоци, изоставени от майката.
аксесоари и храни за котката
техники и хитрини за даване на противопаразитно хапче на котката
А дали котките сънуват? и май сънуват
за дресирането
ВАЖНО! НЕ купувайте от тази храна!
за отровните растения и котката!
Как да предпазим котките.
НЕ в храненето на котката

Тук можете да видите нашите домашни любимци. Който иска логина и паролата - на ЛС, поради съображения за сигурност Hug
Котешки колаж -



margita- Мери-женско-01.05.2000г.-София, Редута, не е клиника, казва се Румен и gsm му е 0888308371

Месечинка виторога Кетя-женско, не е кастрирано, 31.05.2008, Варна, д-р Венцислав Тодоров, Ветеринарен кабинет Ултра Вет, Варна, ул. П. Славейков 6,тел. 052 635 505
Thomasito Томас Пиксел-мъж- кастриран, 19.04.2009,Варна ВЕТЕРИНАРЕН ЦЕНТЪР ПЕТКОВИ, ул. Никола Козлев №5

ahasver- Арчибалд- Мъж-кастриран, 07.01.2008,Бургас- Д-р Даниела Василева, клиника VIVAVET,Бургас   жк "Бр. Миладинови" 134-А

Ted_cat-   Нико, мъж кастриран,01.05.2008, Бени, мъж, 08.10.2008, София, д-р Стефанова, д-р Якачкова, Люлин, блок 413, София
    
Емел- Дундьо и Кьорчо, Мъже-кастрирани, 1 юни 2000 г, София, клиника Байвет /до Руски паметник/.

Делфина фон Ю.- Сикозу Свала Шанти Сугайси Шану , женско не кастрирано, 15.07.2004 Уискас Джуниър, женско, не кастрирано, 05.09.2004г, Велико Търново, клиника "Еклипс"

Миг незабравим- Писанчо, мъж , пролетта на 2005г, Шуши и Нашко, мъже, през пролетта на 2007г, Панда-Боби-мъж, Мишка - Маша, женско ,пролетта на 2009г, местен ветеринар, не са кастрирани

Айсис и iguanka - Алфредо Мъж кастриран, 02.07.08, Варна ВЕТЕРИНАРЕН ЦЕНТЪР ПЕТКОВИ, ул. Никола Козлев №5

Mims-Mims- Сандрино- мъж- Лятото 2009
Cantariny- Шана, Женска-кастрирана, 28.07.2006г ,вет. клиники "Анимо" (в София има няколко клиники

tania67- Мацо-мъж, кастриран, роден през юли 1997,   Мъро-мъж, кастриран, роден август 1998, София

misleto- Пинко-мъж, кастриран, роден октомври 2007, София

mari45- Мич, мъж кастриран, роден 15.05.1999, Ловеч, д-р Александров.Частен кабинет

wb- Java-не е кастрирана, родена ориентировъчно 20.09.2007,  - д-р Чалманова, гр.Враца, пл. Родина, с/у Ресторант ВИЛИ тел.624 249, 624 043

Martisunny-Мърси,момиченце родена е на 27.01.2009,все още не е кастрирана-мисля другия месец да стане това,че била мъничка.Докторите са като на близначе, Ст.Град клиника"Ветмедикус"

Диди - Джеси, момиченце,взета 18.08.2006г., некастрирана, Зоро, момченце, взет на 11.08.2008г., кастриран

~Sweetheart~ - Мишо - мъжко,-02.03.2008 г.,Пловдив,кастриран,д-р Стефан Димитров,"Кинологс СНД-
Стефан Димитров",ул.Пещерско шосе15,тел.032/640606[/left]

valery2002   Максим,
мъжки сив персиец, полуекстремал, кастриран,  роден на 22 юли 2008 г. В. Търново, зооклиника "Еклипс"

Игуанка  -    Сисьо, мъж, некастриран

ros4enka -  Пуфи, женска

Джинджари - Гугумънго, мъж, персиец, кастриран

Таsha -  Шара, женска, персийка, некастрирана

gerche - - Бекс, мъж, роден юли 2009,некастриран гр.Бургас

naturu - -  Ори,родена 13 май 2006, женска, некастрирана, д-р Несторов, Младост, Сф

qerqna - - Лъки, мъжки, некастриран,

mariola - -  Грейси, женска, некастрирана, родена на 11.09.2008, София

me4opooh -  - Томас мъжки, рожденна дата:02/07/2009г.,ветеринарна к-ника НОВЕТ-Пловдив

viksi -   Мики, род. на 19.10.2006г., кастриран, д-р Жечков, клиника "Сириус", Зона Б5

ganbg - -  Сода, некастрирана, намeрена на 29.09.2007г, Ветеринарен кабинет на д-р Румен Стоянов, София, Редута, тел 0888308371

grigori - -  Григори, родена е на 12 април 1999 год.Ветeринарен лекар д-р Нина Иванова

Анка - Барси,  Анка и Павел, некастрирани

elica676 - Съни, мъж,5.08.2008 г, некастриран

muronka - - Жоро (19.09.2003 г.) и Данчо (декември 2006г),кастрирани, ветеринарна клиника *Avicena*, ул. *Найчо Цанов*, бл. 114,д-р Н. Бенгюзов, www.avicenavet.com

Lady B -  ПРИНЦИ (от Принцеса) ,Дата на раждане - 31.03.2008г , кастирана    ЧЕЙНИ - Дата на раждане - 31.03.2008г , кастрирана
ВЕТ - Д-р Александров - кабинет до ШЕЛ в Х.Димитър
- Малките - родени на 23.07.2009г(приблизително) Търсят си дом!
nellyyy - - Бел, мъж, роден 2009г, некастриран  , -  Луси, женска,родена 2009, некастрирана
alximika - - Томас,роден е на 10.12.2004,кастриран е,доктора ни се казва др.Митков тел.0888952199 кабинета му е в Красна поляна.
dimana27 - -  Маца, с неизвестна дата на раждане / около 3-4 годишна /, некастрирана, ветеринарен лекар - д-р Петков, Варна
Banshee - - Бела,  персийска екзотична късокосместа, червен биколор, родена на 24.08.2009 г., клиника "Свети Антим" д-р Екатерина Нунова, София
Aнн@ - Пурко, мъж , некастриран
elix - Мишел е персийка -полуекстремал, родена на 28,01,2010г.Вет.лекар Явор Георгиев
Дидитка -   Богданка, женска кастрирана, улична превъзходна, родена на 06.09.2007 (по непотвърдени данни)
Виж целия пост
# 1
Опс, веднъж да се намъкна първа newsm68
Виж целия пост
# 2
И ние с Мъро да се запишем  Grinning.



Браво, Теди!   bouquet
Виж целия пост
# 3
 newsm51 Записваме се и ние да ви следим. Не пишем често, но ви четем редовно.
Виж целия пост
# 4
Знаете ли? Моят котарак плаче със сълзи. Първият път си мислех , че са му били навлажнени очите. Но сега имам проблем и докато мяучеше го нахоках и го изхвърих от фотьола
Стоеше и ме гледаше и сълзите му стичаха по козиката около носа.
К'ва съм патка , дожалями - какво ми е виновно животинчето
Виж целия пост
# 5
Оле, милото Sad Нагушка ли го да му мине spoko
Виж целия пост
# 6
И аз да не ви изпусна. Тоалетната най -накрая е готова. Сега още я гледат като някакво извънземно  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
   Тук и аз. Честита ни нова темичка. Благодаря Теди и искам да те помоля да махнеш Спас  Sad Няма го вече.
Анн@, да няма проблем със слъзните канали?
Виж целия пост
# 8
E , сага и това остава. дано да няма
Виж целия пост
# 9
Много чувствително коте, не съм срещала такова.
dessitto, вече честита ви тоалетна, да си я ползват със здраве и по предназначение, а не да се бият вътре  Simple Smile
Ted_cat  би ли ни включила и нас в списъка-Мишел е персийка -полуекстремал, родена на 28,01,2010г.Вет.лекар Явор Георгиев

Чакам още много весели снимки в новата тема  Grinning
Виж целия пост
# 10
Привет и в новата тема  Grinning
Ще може ли и нас да ни добавите? Богданка, женска кастрирана, улична превъзходна, родена на 06.09.2007 (по непотвърдени данни). За снимка може ето тази.
Виж целия пост
# 11
Цоп и ние.
Виж целия пост
# 12
Ето ни и нас ..





лек и успешен ден!
Виж целия пост
# 13
Да ви разправям за нашето улично зверче-навърта се около нас едно много смешно коте-едно такова непохватно, мноооого нахално, личи се, че зряло коте, но едно мъъъъничко.  Heart Eyes
Онази вече излизаме с половинката и то ни преследва по цялата улица, мяука, търка се по ъглите, като фантом изкача отпреде ни. Явно някой го храни. Малко прилича на котето на Близначе.
Чудя се как да го прикоткам, защото хем мяука за хапване, хем се дърпа, като го доближиш. Сега съм намислила да му купувам консерви или суха храна и да му давам, но въпросът е как да го предпазя от кучетата, докато яде.  Thinking
А и онзи ден гледам-разхвърляни гранулки (не знам дали бяха за кучета, или за котки) и между тях изпражнения.  Shocked
Виж целия пост
# 14
Рядко пиша,но ви чета активно,така че и аз да се вмъкна в темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия