Юлски бебета-Тема 29

  • 26 876
  • 737

Колажът на Ели с нашите прекрасни бебета


Не могат да бъдат добавяни снимки в този колаж.



Ако желаете да бъдете добавени в него, моля поискайте потребителско име и парола за сайта ни в темата.


Очакващи
1 2, 3, 4 5 6 7 8, 9 10 11 12,13, 14, 15 16,17,18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58,59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73
Родени
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28


Copy въпросите от лексикона,влизате в сайта ни,горе вляво кликвате на Документи,после отивате на create new document,отваря ви се нова страница,където Paste въпросите,попълвате ги и Save.За да качите снимка отивате на Insert и оттам на Image и си я качвате директно от вашата папка.

Важно и полезно:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

 За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката
Виж целия пост
# 1
Виж целия пост
# 2
Телеграфно:

Днес между  11.00 и 12.00 часа по телевизия Европа ще има репортаж за снимките на Калина, който има възможност да го гледа, бебето от снимките е Санди.

Приятен ден! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 3
Запис в новата тема и излизаме на разходка, че вече не се търпи - по цели дни и нощи е едно мрънкане, не съм виждала такова нещо. Ония ден така се ядосах вече, че си счупих телефона в земята, ама няма начин - ще мине и тоя период
Виж целия пост
# 4
Привет и от нас ох както съм в ПМС дайте ми ги насам тези нахални бабки  Laughing  А такива дето щом работят тук и там значи най-много знаят ми са изключително противни  Sick По същия начин ме напъваха да давам вода със захар - че и трябвало 200 мл на ден да пие - брех че и лимит имаше, защото съседката така казала, а тя била... сега не мога да се сетя май детска учителка или сестра в детско отделение, едно от двете и нейното внуче така правело, значи трябва и ние. Че то и педиатър да си пак има различни течения, а те видиш ли щот са обслужващ персонал значи са най-знаещи, а пък ний майките сме най-прости, няма начин.
Маймунче, по принцип аз затова мразя срещи по паркове със случайни хора и разговорите за децата. Форума ряпа да яде пред заяжданиците в парка и пред това всеки да се направи на най-знаещ  ooooh! А пък тия дето веднага ти смятат парите моя им е намерил майстора - бъзика ги и ги лънготи нарочно, всъщност отдавна не сме виждали такива хора, дали не са отишли в чужбина повечето "смятащи"  Mr. Green Twisted Evil Или пък по другите градове, то Пловдив толкоз нископлатен, че не остана нищо за смятане  Joy
Фелисити, и аз така не съм коментирала наши приятели, обаче моя като ги видеше ги правеше криви Laughing

Честити зъбчета на Преслава и Калина!

Виж целия пост
# 5
Привет и от нас!
Да се запиша поне, че в предишната тема не съм сигурна дали и това успях да направя.
Маймунковците ми са пак с хрема и вече съм на път да изтрещя. Tired Close

Момичета, вчера взех кус кус с идеята да го приготвя за късната закуска днес, но предвид, че не съм въвела още млечни продукти - се отказах, едва ли ще им допадне така постен, без нищо.  Rolling Eyes Как го давате вие? Да попитам и за следобедното хранене - какво е менюто към момента на малчуганите ви? Чудя се и как и кога е момента да съкратя едно хранене. Thinking

П.П. Моля за юзър и пас за Лексикона. Praynig

Хубав ден на всички! Hug
Виж целия пост
# 6
Здрасти Simple Smile Аз две теми изтървах, но поне в тази ще се включа на първа страница Simple Smile Ще пиша по-подробно по-късно.

п.с. и аз Simple Smile : Как мога да вляза в лексикона?
Виж целия пост
# 7
Хайде и аз в новата темичка, Чочиии благодаря! Hug
Стрелче аз съм въвела млечни протеини, но иначе някой пишеше, че кус-куса може и само с рапично олио примерно да подправиш. Няма да е толкова вкусно, но все е нещо. Аз следобяд давам 135г. плодово пюре смесено с 2 с.л. каша (сухо вещество) със 100мл. АМ, като кашата я приготвям с 50 мл. АМ и другото й давам да го изпие. Хайде махайте тези хреми, ако нямат Т излизайте да "печете" нослетата.
 
Виж целия пост
# 8
strelche®,аз в кус-куса слагам малко сиренце!Първият път го дадох постен,ама на Дани не й хареса кой знае колко.Сега като сложа сиренце си го хапва с апетит!
Следобедната закуска я редувам-1 път каша,1 път АМ с бисквити
Виж целия пост
# 9
Стрелче, понеже сега въвеждам сиренето, кус-куса го давам с малко сиренце и малко масло - мислех, че е рано за масло но според схемите там на Косе Босе не било рано, и с малко АМ и го пасирам, понеже иначе не пожела да го яде. Следобедното ни хранене на нас е сукане + плодове + евентуално малко елда вътре в плодовете.

Джил, забравих да кажа, че и аз така мисля за дупченето на уши.
Вчера в един магазин до нас едно момиченце на около 8-10 години пробваше обувки и като каза на майка си - ами не тези се носят само с бяла пола - щях да припадна  Laughing Така че - гответе се мами на момичета  Joy
Виж целия пост
# 10
Здравейте,

Може ли някой да сложи линк в старата тема към новата  Peace

Ние вчера след обяд бяхме при Калина. Запознахме се с Анди и Оля, и Моника и Инкс. При Калина беше лудница. Чудя се как издържа това момиче. Но въпреки това имаме доста сетове. Надявам се да са се получили хубави снимки.

Направо съм учудена от Ния. Нали цяла зима я държах в карантина далеч от много хора, та се опасявах че ще се изнерви и ще плаче. Държа се много добре, закачаше се с другите бебета и си се занимаваше. Е след 4-я час вече се измори и изнерви, но това си е постижение. Още повече, че мрази да се съблича и облича, а вчера се наложи доста ....

Днес ще е супер ден, така че ви пожелавам приятна разходка.
Виж целия пост
# 11
Каката ни обожава кус кус и до ден днешен през два-три дни това закусва. Simple Smile Явно ще трябва да въведа първо сиренцето и тогава кус кус -а  ще е вариант за закуска. Гергана е адски трудна на опитване на нови храни и вероятно по тази причина се страхувам, ако малките не харесат дадена храна от първия път, и по-късно ще я откажат. Rolling Eyes
Цветен прашец, следобедното хранене при моите е 2 лъж. от млечните, плодови каши на Хипп разтворена в 90гр вода + 90гр плодово пюре, смесено. Отначало се притеснявах да не ги помпа допълнително кашата, но след последната консултация се успокоих, че не са наддали твърде много за пръв път. Стигнах до извода, че колкото повече твърда храна приемат, за сметка на кърмата, толкова по-малко наддават.
Чочиии, мерси за темата.
Емили, при нас са налице две заместени хранения - в 13ч и в 17ч. На кърма са останалите 3, а вече се ослушвам как да заместя късното сутрешно. Whistling
Виж целия пост
# 12
Привет!

Записваме се бързо в новата тема и бързаме за разходка. Сега са едни приготовляения с двамата... Whistling
Аааа Емили, не са само момиченцата така, и момченцата и момченцата... Simple Smile

Приятни и слънчеви разходки ви желая!
Виж целия пост
# 13
Хоп троп и ние в новата тема! Чочи   bouquet
Врщаме се от борисовата заведох едни приятели да снимат детенцето си и беше много гот. Не видях никой от нашите съфорумки не че ви познавам всички, но все пак се оглеждах за бебшоци на нашата възраст е не видях  Grinning
Ние имахме за пореден път наак..о произшествие, направо с баща и в чудо се виждаме. Беше се оцветила до шията, сваляме боди ама не през врата за да не омажеме главата  Laughing а на долу и си казвам добре че не го спретна в парка  Mr. Green

Джил честито зъбче!
Бубичка честито зъбче и на вас. Права си за етапите на никнене на зъбки и цветовата гама аз също ги следих с интерес, беше точно като жълта раничка, но при нас бяха двата долни накуп.

Току що щях да остана без саксия ...
Емили честито ви обръщане Simple Smile

Да ви се похваля ние вече стабилно пълзиме на четири крака, само като я подгоня, започва истерично да се смее пльосва се по корем, защото така е по-бърза и се набира с две ръце  Laughing Най любимо и е да излиза вече от обсега на килима и да тръгва към коридора и кухнята  Grinning Ако някой ми каже как се качва клипче, ще кача да я видите.


Виж целия пост
# 14
Чочи,мерси  bouquet.

Момичета,чакам снимките ви с нетърпение Party.

Не знам какво става със Стейси, снощи се буди на 15-30 мин #Crazy .Накрая отидох в нейната стая и я взех при мен.Цяла нощ се кърмихме Tired. Толкова беше неспокойна.Тъкмо беше започнала да се буди веднъж на вечер и пак наново Crossing Arms Tired. Сутринта започна на 5 мин. да се буди и мрънка и накрая не издържах и я разсъних. Как може през деня да е добре, а нощем така newsm78.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия