КГБ-96 Клуб на готините баби

  • 33 610
  • 710
Заповядайте

стара тема №95  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=484685.0
Виж целия пост
# 1
Светле, благодаря за това, че се погрижи за темичката   bouquet
Аз не съм пробвала, но може някой ден да се наложи  Laughing
Каролин, много големи красоти на снимките в Австрия. Другото не можах да го видя сега, но и утре е ден.
Ние се справяме с нещата, проблем ми са храните - едно е за засилването, друго е да "другото" - взаимно изключващи се, както с много други болести. Чета по нета, но още повече ми се разбърква мозъка.
Лека от мен!
Успешна и позитивна нова тема и мислете за среща! Каролин ще идва и да я посрещнем както трябва  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 2
                      Привет,момичета!
                      Светле,благодаря ,че си пуснала темата и направо ме изненада.Поглеждам два три пъти минавайки покрай компа и все 49 стр и не влизам,а то ти си ни пренесла в нова тема. Laughing
                      Каролинче,няма значение вагона  Laughing ние сме си добра компания и ни е добре навсякъде.Чакаме те с нетърпение и определяйте срещата след 18 юни,че от тогава съм в отпуск. newsm44 newsm44 newsm44
                      Римарче,стискам палци либето ти бързо да се възстановява и да няма повече притеснения,а за храните ще поразпитам тактично колежката.
                      Аз се завърнах от срещата с декупажничките и съм в страхотно настроение.Чудесни момичета са и добре се чувствам с тях.Сега съм се захванала да се отчета и аз,че с тез ръце само чета. Embarassed След като се набъбрихме с девойките ръцете ми май забравиха,че болят и в момента съм обърнала къщата с краката нагоре-бои,салфетки,шишета ,чинийки - ужас. Mr. Green
                      Сега и с плетачките сме решили да се включваме в световния ден за плетене на открито  Laughing дано стане та да се запозная и с тях.
                      Ей,изпусна ме дедито и това си е.Я се заформи среща и съм първа писта. Mr. Green
                      Лека вечер и спокойни сънища.Аз ще пошетам още малко из нета,че сън не ме лови. Laughing
Виж целия пост
# 3
Здравейте Кагебейки!
Честита ни нова тема!
Светле, благодаря ти за темата! Браво на теб, седянката продължава!
Живи-здрави и само хубави неща да си споделяме!
Днес имах температура 37.8, ама със чайчета и гъргари, май съм по-добре!
Дано утре да съм кукуряк, че концерта на група "Бриз", наближава!
Отивам да дочета старата тема!


Л  Е  К  А     Н  О  Щ !


                    Two Hearts Flowers Four Leaf Clover newsm10
Виж целия пост
# 4
Светле, благодаря за новата тема.
Самички сме с Пламен. Ани е при приятелка в Люлин и ще спи там.
Римар, докторите не ви ли казаха какво може да яде?
Ако не са - обади се в понеделник в кабинета да питаш. В интернет съм чела доста меко казани неверни неща понякога.
Сега и аз отивам да дочета старата тема.
Виж целия пост
# 5
Добро утро,момичета!

Честита да ни е новата тема Peace

Светле,благодаря!

Да поднеса кафенцето и закуската.



Приятен ден!
Виж целия пост
# 6
Добро утро.
Виж целия пост
# 7
Виж целия пост
# 8
Здравейте, кокони!
Ама вие наистина сте като кокони, още  не сте станали да се разпишете!
Наде, Шпунц, мерси за закуската, чайчето, сокчето, от вчера не съм хапвала, че нали ме боли гърлото и ушите и не мога да преглъщам.
Ще си хапна макар и за обяд, че на глад не издържам! rotfImao

Нямам температура, но гърлото ме боли и гласа ми е променен.
Току-що се чух с внуците, малък Стефчо и той болен, от вчера е на антибиотик.....гаден грип, измъчи ни!!!
И днес "ще пазим кревата", да видим утре как ще сме, и внука и баба му!

Приятен ден! По късно пак тук, на седянката, я се мобилизирайте, че много е "рехава"!
Joy

Ще извикам хей този/ или тази/, да ви се скара, че не пишете, ама ха!!!

                       
Виж целия пост
# 9
Тук сме, ноголям мързел ме гони.
Ходихме с Пламен малко на зей-пазар до Младост.
В Била като никога тишина и спокойствие. Явно народа масово се е изнесъл към Карфур и промоциите. Прибрахме се с обичайните - кутия бяло вино и ракия. Взехме и някакви  готоиви бутчета за обяд, чушките остават за вечеря.
Ани мина и тя през дома и отиде на семинар на Капанов в Ширатон.
Аз наваксах със сериалите и продължавам с Генджо.
Виж целия пост
# 10
   Здравейте момичета! Тук съм вече.Прибрах се сутринта към 4 ч. и направо си легнах.Сега пия кафе и ще прочета какво сте писали.
   Светле,благодаря за новата темичка!
   Наде,благодаря за закуската и кафето!
   Тази сутрин сънувах,че съм тръгнала на среща на КГБ.Пътьом си купувах кафе/вчера цял ден не съм пила и го сънувам вече/ и там на една масичка две от новите момичета/не помня кои/ си говореха,че не са поканени на срещата и се чудят дали да отидат.Аз веднага ги грабнах и заедно тръгнахме.И в този момент се събудих много щастлива.
   Днес ще се моткам наоколо.Имам да пиша,имам да чистя,да готвя...Утре се връща Вики,свърши и отпуската и пак ще тръгва на ДГ.Цял месец не съм я виждала и я чакам с нетърпение.
   Сега ще дочета старата темичка.
   Приятен ден!
Виж целия пост
# 11
Яге, много "накратко" бе миличка!  Joy
Чакаме по-подробно- как премина екскурзията, какво те впечатли, какво си купи, какви подаръци също, имаше ли готини екскурзианти, турците толкова ли са чаровни и богати, колкото в сериалите, струва ли си да се разходи човек до комшиите.......

Момичета, Каролин писа кога е в България, този месец мина, верно че има месец и половина, но не е лошо да уточним датата и мястото, та през м.Май да се направи резервацията, за да е сигурно.
Според мен до края на м.Юни да спретнем срещата, че все пак летния сезон започва. Трябва да е някъде, където имаме наш човек, за да се внесе капарото, да има време да изпратим пари, ако се налага.
След 15.06 събота и неделя са-  19-20.06,  26-27.06,  и  03-04.07.
Предлагайте, моля!



                       Heart Eyes Hug newsm10 lalalala bg

Виж целия пост
# 12
 както се развиват нещата и поради ред причини, за които няма да пиша във форума аз няма да дойда на срещата.
Виж целия пост
# 13
    Танита,екскурзията мина добре.Пътувахме с автобус,тръгнахме в 6ч сутринта и в 10ч бяхме на границата.Турците ни мотаха 1 час-паспортна проверка,скенер...после около 1 час пътувахме до Одрин.Града е много интересен,като старите наши градове.Къщите залепени една до друга,всяка различно висока и с различна боя боядисана.Магазините-един до друг.Стоките-предимно турски.Видях Кока кола,Туборг,Милка и Линд-но колкото за асортимент.Масово си купуват техни стоки.Големи са националисти,на всяка къща виси турското знаме.Не,че не трябва да е така,но аз се ядосах,че ние не цениме своето като тях.По улиците-много народ.Игла да хвърлиш,няма къде да падне.Турците-като нас,и грозни и симпатични...всякакви.Пият чай,кафе не си намерих.Дори по бензиностанциите продават дозичките на Якобс и Нескафе в пакетчета.Кафе в чашка има само в кафенетата в порцеланова чаша.Нямах време да седна на кафе,а в пластмасови чашки не продават.
   Посетихме най-голямата в Европа джамия. Има вътрешен двор с чешми,където си мият краката преди да влязат в джамията.Събуват се по чорапи,или си слагат найлонови пликове върху чорапите.Влязох вътре/до сега не бях влизала в джамия/Огромн е/няколко декара/,постлана с килими.В средата има чешмичка с шадраванче.Там някои си мият очите,други пият от водата.Целия свод на покрива е изрисуван с надписи на техния език.Има едно огромно пространство,което е заградено и там се молят на колене-в единия край мъжете,в другия-жените.
  След това посетихме черквата св.Георги.Тя е Българска,възстановена със съдействиято на Соломон Паси и Симеон.Автобуса стигна много трудно до нея,защото в тази част на града улиците са наистина сокаци-тесни и стръмни,къщите много бедни,малки,схлупени-все едно минах през Факултето.Хората насядали по улиците,няма тротоари...От години не бях виждала такива съборетини,стогодишни и не подържани/дори имаше и в централната част/Но видях хубави градинки с много черни лалета.
  Пазарувахме на един закрит пазар-нещо като Илиенци.От там си купих къна/поръчка от Еми и Софи/ и Пишмание-един традиционен сладкиш. Друго не си харесах. Има много бутици,които продават маркови стоки,наистина с доста по-ниска цена от колкото тук.Но те са из града,по търговските улици.Купих една рокличка за Вики-розова с волани-дано я харесат. Купих и една кукла с аксесоари.
  Основно пазарувахме в един хипермаркет-Икеа.Купих си Ариел,разновидност,която още я няма у нас-със 7 действия и аромат на лавандула.За 6кг-16лв.Купих омекотител-4л-за 6,60лв-турски,нямаше други освен турски.Купих и една кутия таблетки за съдомиялна-Калгонит-126бр за 28лв. Това е-и дребни неща.Имаше ядки на по-ниски цени,но у нас всички са диетични и никой не яде ядки.Та не купих. Времето беше малко и не успях да разгледам всичко,което би ми било интересно.
  На връщане нашите митничари ни държаха 5 часа на границата.Нямам думи-срамна и глупава ситуация.Наредени коли и автобуси и няма нито един митничар,който да работи или поне да се вестне.По едно време помислих,че са закрили държавата и няма къде да се прибереме.
  
Виж целия пост
# 14
Яжке,поне си се разходила.А пишманието опита ли го?Хареса ли ти ?/аз останах очарована от него./

Ето това преставлява пишманието   поне на мен ми докарва на  захарен памук с вкус на баклава

Продават се и в нашите магазини.Някой ако се интересува ще пиша после къде се продава.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия