помогнете с книга:)

  • 1 174
  • 19
мили мамчета ще ми дадете ли съвет за хубава книга в която да пише как се гледа детето кога се захранва каква гимнастика се прави и т.н. може и да са различни книги де ама да са хубави много мерсииии
Виж целия пост
# 1
Ами моята книжка за захранване на бебета е местна - Super Baby Food (Ruth Yaron). На мене ми свърши прекрасна работа. Когато я купувах преди повече от 5 години, имаше само брилянтни ревюта. Сега виждам, че в Амазон има и отрицателни. Но това е положението - светът се развива. Трябва да го имаме предвид, ако станем баби. Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Препоръчвам ти "Книга за майката" на Христо Михов.
Според мен е много добра.  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз имам 2 книги,но бих ти препоръчала да четеш преди всичко тук и на други места в интернет.Мисля,че можеш да намериш мнения по всички важни въпроси и проблеми, свързани с отглеждането на бебето,а и да видиш нещата от различни гледни точки,което винаги е полезно и ще ти помогне да вземеш най-добрите решения за твоето дете,вместо да разчиташ на някоя готова рецепта...
Виж целия пост
# 4
Аз имам 2 книги,но бих ти препоръчала да четеш преди всичко тук и на други места в интернет.Мисля,че можеш да намериш мнения по всички важни въпроси и проблеми, свързани с отглеждането на бебето,а и да видиш нещата от различни гледни точки,което винаги е полезно и ще ти помогне да вземеш най-добрите решения за твоето дете,вместо да разчиташ на някоя готова рецепта...
newsm10 smile3521 newsm10
Виж целия пост
# 5
"Какво те чака през първата година от живота на детето" - много дебела книга, засяга абсолютно всички неща, за които можеш да се сетиш.
Виж целия пост
# 6
"Книга за майката" на Христо Михов, "Грижи за бебето и детето" на Б. Спок плюс информацията в този форум и подфорумите - кърмене и адаптирано мляко, плюс информация от многобройните сайтове за родители и детско здравеопазване - стига да знаеш поне един чужд език, вкл. руски.
Виж целия пост
# 7
Др.Спок разбира се, ползвала съм последното издание. И много други книжки и сайтове, но в Др. Спок, чиято книжка уж е малка, съм намирала разни подробности до ниво на коментар от едно изречение, които са засягали точно моите случаи. Една приятелка с вече мъже за женене ме беше посъветвала да не минавам без него, колкото и други теории и тухли да има изписани, и бях благодарна за съвета.
Виж целия пост
# 8
"Грижи за малкото дете" на проф. Величко Гатев! Много съм доволна от нея, стара е като издание 1993, но много ми помага и има всичко което ти трябва!
Виж целия пост
# 9
да,Спок(Грижи за бебето и детето) определено е най-пълен и из4ерпателен и за мен,препоръ4вам го гореЩо на вси4ки нео-мами.другите споменати книги съЩо са хубави и може би пове4е отговарят на българските условия
тази на Спок струва 25лв. плътните корици,само това издание можахме да намерим,ина4е с меките корици ти идва по-евтино.
други интересни литератури има тук: http://www.pe-bg.com/categories/?c=51
разбира се и този саит незаменим е като изто4ник за което най-сърде4но благодаря на вси4ки които допринасят за съЩествуването му  Hug
Виж целия пост
# 10
книгата на д-р спок - грижа за бебето и детето е има в нета можеш да я свалиш или направо четеш http://dhv.hit.bg/spok.htm
аз съм много доволна и от 3-те малки книжки по 6 лв ръководство на д-р спок от робърт нийдълман за бременността и бебето
Виж целия пост
# 11
"Какво те чака през първата година от живота на детето" - много дебела книга, засяга абсолютно всички неща, за които можеш да се сетиш.
Тази книга си я купих и аз но по мое мнение не е много приложима за БГ условия. Писана е от три американки и ... доста се различават нещата от моите представи, а също и от това което чета тук.
Виж целия пост
# 12
е да наистина бях забравила,можеШ да си я свалиШ от линка който ти е дала lili77 ,много по удобно е.пък и така Ще реШиШ дали искаШ да имаШ пе4атното издание
Виж целия пост
# 13
много благодаря на всички отговорили  ми.
ако се сетите за още нещо моля пишете.много усмивки от мен
Виж целия пост
# 14
тази книга е много добра...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия