Юлски бебета-Тема 34

  • 24 095
  • 738


Колажът на Ели с нашите прекрасни бебета


Не могат да бъдат добавяни снимки в този колаж.



Ако желаете да бъдете добавени в него, моля поискайте потребителско име и парола за сайта ни в темата.


Очакващи
1 2, 3, 4 5 6 7 8, 9 10 11 12,13, 14, 15 16,17,18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58,59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73
Родени
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33



Copy въпросите от лексикона,влизате в сайта ни,горе вляво кликвате на Документи,после отивате на create new document,отваря ви се нова страница,където Paste въпросите,попълвате ги и Save.За да качите снимка отивате на Insert и оттам на Image и си я качвате директно от вашата папка.

Важно и полезно:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

  За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката
Виж целия пост
# 1
Айде да се разпиша първа ...
Чочи, мерси за новата темичка! Дано да е само с честитки, хубави новини и да няма болни дечица! Praynig

Petia.Nikova честит рожден ден на твоя сладур! Да е много здравичък и мноооооооогго да го слушате!

Честита 11 месечинка и на Нико на karelia79 и на моя малък Марти! След само месец идва първия ни рожден ден - не мога да повярвам, колко бързо мина времето!

Ние до сега нямахме ток, та ми се объркаха плановете за сутринта... Исках да ви питам: вие стоите ли с бебчовците на климатик, щото аз не издържах вече и пуснах климатика в съседната стая и охлажда малко и насам. Против съм да се спи на климатик ли да стои Марти в стаята с климатика, ама ако продължи тази неистова жега, май май няма да съм много против вече....

Виж целия пост
# 2
Хоп и аз втора в новата тема! От кога не ми се е случвало да съм на първата страница, ехеее... Laughing
Чочии благодаря за новата тема...  bouquet
В тази тема пожелавам да НЯМА болни и да има много честитки на пораснали дечица! Hug Peace
Виж целия пост
# 3
Честито на Нико, Марти и Гоги   bouquet
Евита, не ти се вярва, че след месец ви е годинката, а аз не схващам, че ни е след по-малко от седмица  Rolling Eyes  Laughing Много бързо растат, не искам толкова бързо. Докато се усетя и месеца се изтърколил, после и другия, и другия.
Сега в жегите как спите през нощта? Аз обличам София само по боди с къс ръкав, но не я завивам. Дори и само с чаршафче, косата и е мокра. А ако не е завита си е добре.Не че го търпи този чаршаф, но вече не си правя и труда да и го мятам. Сега си спи спокойно в нейното си легло без проблем. Противно на всички, които ми казваха, че до сватбата си ще спи между нас на спалната. Заспива сама, без цица, абе, дневната умора си казва думата  Laughing През деня обаче не мога да я сложа, само в количките спи и я местя по стаите, на хлад. Вече твърдо се убедих, че навън спи по половин, до 1 час. А в къщи между 2 и 3 часа. И без това е жега и ще излизаме след 6 ч днес. Whistling
Джил, как е сестричето и Мина? Кърмят ли се, разкажи нещо  Praynig
Виж целия пост
# 4
Честит първи рожден ден на Гого!   bouquet

Евита, стоим си на климатика, пускам го по няколко часа да охлади, просто го държа на слаб вентилатор за да не духа много из стаята и след това го спирам.
Мами вечер излизате ли с бебетата? Ние сме единствената количка по тъмно в квартал, дето по принцип е пъъъълно с майки, окъсняваме доста, и се чуствам като някоя луда, от друга страна, ние сме нощни птици и не мога да си представя да си легна в 10 и да стана в 6 да ходя да си пазя пейка в градинката  Crossing Arms Излизаме преди обед, после спи, и след това чак надвечер.
Виж целия пост
# 5
Емили, бележката за ваксините трябва ли за продължаване на майчинството?
Сиско, дано сте краят на юли, ние ще сме на Китен тогава, предлагам после една морска среща на Аркутино за всички мами, а мен по бански по- добре да не ме виждате, ама няма как ще се видим Laughing.
Фелисити, ако се окомплектоват Мимето с Джил ви поемам със зетя Peace.
За среща съм супер навита, разбира се тайничко се надявам да е в Борисовата, някак си хич не съм фен на Южният парк, но където се организираме.
Виж целия пост
# 6
Драга, мисля, че за детските трябва  newsm78
А къде се подава този документ за продължаване на майчинството, че и аз затъпях покрай жегите  newsm78
Виж целия пост
# 7
Здравейте и от нас.
Най-после има някакъв интернет тука, та викам да се разпиша малко
Честита племеница на Джил, да ти е жива и здрава.
Честита първа годинка на Ния на Рал  bouquet, Честито и на Гого на Петя
Ние още сме в тоя забутан град Петрич, малката е много добре тука, но майка й умира от скука и жега най-вече ( вчера беше 44 градуса Shocked). Купихме и басейн на малката, много се радва, но тя си обича водата. Другото при нас е че вече имаме билети за Щатите - ще летим на 27-ми август, връщане 22-ри февруари. Мимето беше права за количката, само лятна мога да взема с мен на борда, така че другият месец ще се оглеждам за такава в Тойса.
Ами това е засега, ще кача и малко снимки в снимката. Peace
Драга, само за детските, пред социално подпомагане
Емили, от счетоводството трябва да ти го пратят и работотдателя го подава по принцип
ето ни и нас
http://julskimami.snimka.bg/baby/bebencata-ni-na-11-meseca.502617.19228400
Виж целия пост
# 8
Мерси, Нели.
Забравих да поздравя рожденият ден на Гого, Петя да е жив и здрав, да расте щастлив и здрав Hug.
Виж целия пост
# 9
Миме, точно днес си мислех, че утре рожденничка е мъничката Прашинка и тя ще открие активния сезон на празнуващите първа рожден ден юлчета... А за спането Марти по цял ден, а също и през нощта си е по боди потник - така спи, така си играе. Нощем отварям врата и прозорец, че е ужасно топло, пък той милият въобще не обича жегата.

Емили, ние сме навън от към 17,30 до 20,30. После Марти огладнява, прибираме се, хапва, къпем се и заспива.

Забравих да пиша преди, че съм навитак за срещата в Самоков. Тук не можах да сколасам да дойда, но там ще се постаря Laughing И нашата вила е в едно село близо до Самоков и най-вероятно около 02.07 ще сме там, та ще направя всичко възможно да се организирам. Само дано уредя и интернета, че там това е трудна работа.

Нели, как издържате на тая жега .... Аз се оплаквам тук на 30 градуса в София, а вие - 44 Shocked И хайде ходи прекопай "острова", че ще те мина вече  Wink
Виж целия пост
# 10
Честит първи рожден ден на Гого!!!

Момичета, много сте мили, благодаря ви за милите и успокоителни думи. От снощи не е вдигал Т, дано да не вдига повече.
Виж целия пост
# 11
Честит рожден ден на Гого и Ния! Да растат здрави и весели!
Такъв бъркоч е с това майчинство,много ми е объркано,дано поне счетоводителката е в час,да не се налага да проверявам и аз..
Нали щяхме да се виждаме във Военната академия  Flutter   Нещо май няма желаещи?  Whistling  Там е по-хладно,наистина,само дето няма кафенце и бира  Whistling
Варненки,много моля за помощ-мъжа ми вчера се е контузил на плажа,една лебедка го е фраснала по лицето и сега е с избит зъб и един наполовина счупен  Confused   Tired  ,къде ще препоръчате да отиде на зъболекар? Като го знам сам няма да отиде,някой трябва за ръчичка да го заведе,та поне адрес да му кажа някакъв.Ще съм много благодарна,ако някой отговори  Praynig
Виж целия пост
# 12
Тази жега не ми влияе добре, забравих да поздравя последните месечинки на Евита и забравих на кой още Blush.
Миме, спи по боди, развива се за отрицателно време, та и аз не си правя труда да я завивам с чаршафа вече. Като я пипна, цялата е гореща, значи не й е студено.
О, Кукумявче, много гадно, бързо да се оправя и да блесне с нова фасада  Laughing Hug. погледни го от добрата страна, няма да го открадне някоя гларуска Laughing (надявам се, че не се сърдиш, опит за разведряване беше това).
Виж целия пост
# 13
Хехе Гери Joy
Тоя остров ми стана безинтересен като му свършиха картите hahaha. Сега гледам има нови ама нещо не ми се копа повече.
Честита ви последна месечинка и на вас  bouquet
Виж целия пост
# 14
Сега се свързах с Човешки ресурси. Трябвало да взема някаква декларация за продължаването на майчинството и да им я върна попълнена.
Хайде, понеже Джилката не отговаря, предлагам Алфа 156, с климатик, кожен салон, без шофер, за съвместно прекарване до Самоков с 2 броя бебета  Joy hahaha Mr. Green.
Куки, аз съм навита за военната градинка, с метрото ми е екстра до там. Други желаещи за утре?
А в петък ако искате в Борисовата? А? А?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия