Какво бельо предпочитате?

  • 13 057
  • 29
# 15
1. Какво бельо предпочитате да носите? секси и удобно
2. Какво бельо носите? Mr. Green виж по-горе

3. С какво бельо предпочитате да е жена Ви? харесва ме с едни дантелени сини прашки

Виж целия пост
# 16
Вие  и бельо ли носите  Mr. Green Laughing Mr. Green

Сега сериозно....обичам спортното облекло от - до, в това число и бельото.Нося само прашки(с изключение на няколко дни в месеца Wink, което не означава, че не са секси Heart Eyes
Виж целия пост
# 17
Що бе Стрелче, нали има и такива за прашки. Wink Какво те спира?

Всъщност има ли вариянт спортно-секси? При това задължително памучно, за да не дразни кожата
Виж целия пост
# 18
памучно.
много тривиално... ама и моя ме предпочита без
Виж целия пост
# 19
Прашки...лятото- с блузата отгоре, зимата- някакъв корсаж. Никой не е имал оплаквания. Мразя дантели.

Въпросът е обсъждан- да се брои като отговор на мъжа ми (аман от тези мачове бееееееее)
Виж целия пост
# 20
1. Какво бельо предпочитате да носите? - Качествено и удобно.

2. Какво бельо носите? Семпло и качествено. Предимно черно: сутиен + прашка или бикини. През зината - отгоре с прилепнало потниче от микрофибър с тънки презрамки  (имам няколко такива на Palmers, супер са!)

3. С какво бельо предпочитате да е жена Ви?  - (от негово име) Семпло и секси. Не харесва прашки, нито боксерки. Мрази дантелите. Но и на мен изчистените линии ми отиват и също ги харесвам. Много си пада по жартиери, корсети и т.н., но, разбира се, ги слагам само в специални случаи, защото са неудобни.

4. Какво бельо носи жена Ви? - вече споделих по-горе. Като марка - предимно Wolford.
Виж целия пост
# 21
Що бе Стрелче, нали има и такива за прашки. Wink Какво те спира?

Всъщност има ли вариянт спортно-секси? При това задължително памучно, за да не дразни кожата
Е, защо пък да няма Flutter, памучно при това, защото и аз не си падам много много фен на дантелите Wink
Виж целия пост
# 22
бе то ако питате мъжете - хич не забелязват бельото - предпочитат натюр Mr. Green
А за мен иначе:
1-секси
2-секси
и 3 пак секси  Mr. Green
Виж целия пост
# 23
Бре, как пък ще да не забелязваме с какво бельо сте облечени... Забелязваме и още как... Че не само на вас а и на знаете ли още колко жени... Хи-хи-хи-хи-хи... Grinning

Конкретно по въпросите...
Предпочитам памучното и никакво друго бельо... Боксерки... Колкото по-широки и свободни, толкова по-удобно за мен... И никакъв еластан... Та и такива си нося...
Що се отнася до това, какво предпочитам да носи съпругата ми... За това аз нямам думата... Тя носи това, което предпочита сама... Но и тя е привърженик на памука... И колкото по-изчистено, толкова по-удобно... Без разни дантелки, връзки и лентички... Ама ме изненадва понякога доста приятно... С нещо ефирно и секси... И нещо, което аз мога лесно да сваля... luvbed
Виж целия пост
# 24
памучни боксери
Виж целия пост
# 25
Мъжът ми носи само боксерки по тялото. Не от онези широките. А мене ме харесва без бельо.
Виж целия пост
# 26
Ами скъпо.
Виж целия пост
# 27
Обичам по- сексапилното бельо Heart Eyes, спортно по- рядко нося. Зависи с какво съм облечена отгоре.


 newsm10 тОЧНО!

 newsm53и аз така
Виж целия пост
# 28
Чисто Mr. Green
Виж целия пост
# 29
Според настроението: имам какво ли не: и по-секси дантелено, и шарено и весело Wink
Нося само прашки, защото са ми най-удобни. Сега си купих и боксерки, защото ми се карат как може бременна да ходи с две каишки Mr. Green. Макар, че още не личи коремче. Бикини не понасям Naughty, а и нямам и един чифт дори, не стоят хубаво на дупето. Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия