Юлски бебета-Тема 36

  • 23 233
  • 736

Колажът на Ели с нашите прекрасни бебета


Не могат да бъдат добавяни снимки в този колаж.



Ако желаете да бъдете добавени в него, моля поискайте потребителско име и парола за сайта ни в темата.


Очакващи
1 2, 3, 4 5 6 7 8, 9 10 11 12,13, 14, 15 16,17,18,19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58,59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73
Родени
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35



Copy въпросите от лексикона,влизате в сайта ни,горе вляво кликвате на Документи,после отивате на create new document,отваря ви се нова страница,където Paste въпросите,попълвате ги и Save.За да качите снимка отивате на Insert и оттам на Image и си я качвате директно от вашата папка.

Важно и полезно:
За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

  За да сложим линк към снимка, усмивка или текст като напр. : цък  и  Mr. Green правим следното: [ url = (слагаме линка към съответната страница, снимка, етс] цък [/url]  т.е. след първото url слагаме знака " = " и след него връзката
Виж целия пост
# 1
Виж целия пост
# 2
Запис от мен и лека нощ. До утре  Tired Tired
Виж целия пост
# 3
И аз безславно да се запиша.
Виж целия пост
# 4
И аз да се запиша а ако имам време утре ще попиша! Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Добро утро!Ние ли сме най-ранобудните?  Laughing
Така и не се научи да спи моят бяс!

Вчера му правих прощъпалник 1-во хвана телефона,2-ро сешоар и 3-то портмоне  Grinning ,а на 15.08. ни предстои и кръщене!
Как си минава времето!Помня безсънните нощи,в които си пишехме за киселини,шаващи и заспали бебета в коремите.....живи и здрави да сме и първолачета и абитуриенти да ги изпратим!Може и тема на бабите да има  Laughing
Виж целия пост
# 6
Рени80, Честит Първи Рожден Ден на Алекс!! Да расте здрав и щастлив! Весел празник!

Взех да се замислям аз за нашата температура и евентуалната връзка с ваксината, почти 10 дни бяха минали откакто ни я биха.. Thinking Миме, какво ще кажеш, дай и да прочета, ако си запазила конкретен линк!? Интересното е, че продължава да е ниска и се затопля чак към обяд около 37, удържаме положението само с Осцилококцинум и сутрин не е топъл.
Не съм викала още педиатърката, защото не е вдигал висока, но днес се замислям..

karelia79, дано наистина не ви излезе солено тази почивка! И аз получих на един имейл, който е нов сравнително и рядко използвам, много хора около мен също..
Миме, и Влади вчера хапна мусака за пръв път, съответно и свинско (каймата е мляна вкъщи), винаги я готвим на сурово.
Чочи, честито ви християнче!
Рал, честити ви обички!
Диди, вече да слизате само заедно с мъжа ти от прекрассни места на още по-прекрасни и по-възможност повече от самолети, отколкото от автобуси! Wink
Деянова,, честит прощъпулник!

Разгледах на бързо снимките и много ви завидях за срещата! Heart Eyes Чакайте ни септември! Сетих се, че май не съм показвала Влади на снимки, нито офъкан, а всъщност е друго момченце вече, ще гледам да се поправя..

Иначе вчера го оставихме на майка за известно време и ходихме в Павел баня в хотела, който работи брат ми, размазах се от процедури, както винаги като отида там.. наплувах се на вола.. пекох се на слънце повече от 5 мин. преди да се наложи да стана за нещо.. Можех да изкарам още толкова, но исках да се връщам да кърмя Влади.
Виж целия пост
# 7
Пльос! Излизаме на разходка, че закъсняхме  Crazy
Виж целия пост
# 8

Пльос! Излизаме на разходка, че закъсняхме  Crazy
Не е ли много рано  Rolling Eyes
Мойти още не са се излюпили  Embarassed

 http://www.facebook.com/photo.php?pid=275155&id=100000368435394&ref=album -аз да си прехвърля снимките и тук  Embarassed
Виж целия пост
# 9
Добро утро и от мен!
Ивинка, ходили ли сте на Барите? На мен ми се видя много подходящо и наистина се надявам за децата ад е весело. Има и басейн, където ще ги заведем след като похапнат...
Аз вече започвам да се подготвям психически за предстоящата ни почивка... Другата неделя заминаваме и засега нямам търпение... Дано да се получи добре. Grinning
Виж целия пост
# 10
Ето ме и мен, Hug

Много благодаря за милите думи. Ама вЕрно ми е хубаво детенцето. Mr. Green Crazy Дали хормоните са виновни за това всяка майка да си намира детето за най-хубаво, а?!  Heart Eyes Mr. Green Party

Инето се събуди рано и съответно заспа преди малко. Добре, че заспива от време на време, че да мога да й сложа капките за уши. Едва, едва успявам да й дам лекарствата. Страшна битка се води. Поне харесва витамин Ц-то и не ми се дърпа, когато давам. Осцилококцинума е мисия невъзможна. Все още поддържа температура, но вече е доста по-ниска - около 37,2 през по-голямата част от времето и само веднъж, два пъти дневно се вдига до 38. Надявам се утре докторката да каже, че оздравява вече.

Аз естествено съм леко претрепана, защото спя на тръни по цяла нощ и си навивам часовника на всеки 2 часа, за следя температурата. В тази връзка, някой има ли термометър за ухо или за челото, от който е доволен, че другото си е мъка голяма?

Сиси, дано не е нищо сериозно и да минава вече и вашата температура.
Сириус, ужас. Жалко, че ви се е провалило излизането и бързо оздравяване на дребосъчко.
Марулка, торта е чудна.
Виж целия пост
# 11
Добро утро в новата темичка! Чочииии   bouquet
Сириус дано бързо се оправяте жалко, че малчо е вдигнал температура. Ееех стига болни дечица.
Сиси и аз бих се замислила в твоя случай дали не е нещо от ваксината, а има ли някакви обриви или червени петънца по тялото? Тези ваксини са си гадна работа и аз сега живея на тръпка откакто я сложихме и все я оглеждам и проверявам за Т, даже вчера много се чудих дали да я пусна в басейнчето но тя така жално скимтеше, че се реших най-накрая, дано не съм сбъркала.
Хайде оставям ви, че имам доста работа днес.
Виж целия пост
# 12
Чочи, не ни е никак рано. До 8.30 макс и сме навън. Но се прибираме най-късно в 10, че му се спи на героя. А и тук по принцип е такава жега, че след 9.30 не се трае...
А и той се буди най-късно в 7 и аз леко излудявам вкъщи с него  Crazy
Джил, окситоцин, окситоцин  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
amanita, за жегата съм напълно съгласна с теб, защото и при нас е така  Peace.
Даниела също се събужда към 6-6.30ч., но като си изпие АМ пак заспива до към 8.30ч. После докато закусим и докато се намотаме да излезем, става 10ч. В 11.30ч. й вземам храната от кухнята и веднага се прибираме /около 11.45ч./.
Деянова, честит ви прощъпулник   bouquet
Виж целия пост
# 14
Привет и от нас,
Нямах грам време да чета тез дни...и срещата изпуснах, но малко ми се обърка програмата и нямаше как да дойда, а толкова исках, но следващия път.
Джил, милото Ине. Дано бързо пребори вируса. Прилича на този, който ние карахме. Един ден беше с 39.6, 2-3 макс с 38 и после поне седмица отвреме навреме качваше по 37.1, 37.2. Относно термометъра – имам такъв за чело. Доволна съм да ти кажа, като изключим, че първия ни се падна бъгнат, но ни го смениха, слава богу. Определено много работа ми свърши като беше болен, защото иначе не знам как се мери Т на бебе с 39 и отгоре, тъкмо заспало...абе мани, по-рядко да се налага да използваме тез термометри.
Сиси, гледам и Влади болничък – да се оправяте. На мен педи също ми каза, че между 7-10 дни след биенен на МРП може да имаме висока Т, обрив...трябва да му я бият във вторник, но ще я отложа, заради гадната задна хрема, която остана от вируса и не минава, и не минава.
Карелия, дано изкарате хубаво и да разкажеш, че и аз мейл имах, но много, много не вярвам на такива неща.

Аз исках да попитам нещичко. Някай има ли идея сега като пуснем декларацията за удължаване на майчинството, за колко време горе долу НОИ я обработват и пускат парите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия