Крем за около очи - III тема

  • 74 431
  • 726
     

Здравейте дами, тъй като предишната тема е затворена, а не открих сборна тема за околоочните кремове, пускам тази, с идеята да споделяме какво ползваме за тази деликатна област и от какво сме доволни Heart Eyes
Вие сте! Flutter

Виж целия пост
# 1
Ооооо, много се радвам, че има нова тема, мерси   bouquet

В момента ползвам този :

http://www.yvesrocherusa.com/control/skin-care/eye-and-lip-care/ … ;hbxSrc=_Category

Но го използвам от много скоро и не мога да преценя още как е. Не ми люти и не ми дразни очите, на цвят е бледо розовеещ с някакви седефени частички, които предполагам са за да изглежда зоната под очите по-свежа и озарена и да редуцира оптически тъмните кръгове. Май съм избързала малко с кремчето, води се противобръчков, но в последно време кожата около очите ми е малко повяхнала като дехидратирана с фини линии затова го взех.

А преди него ползвах този на Lumene:

http://www.olcombg.com/lumene/news/lumene_Beautifying_Eye_Cream_SPF6_2.php

нищо особено според мен. Да, не ми лютеше и не ми дразнеше, но май само това. Хидратираше докато беше сложен на кожата, в по- дългосрочен план не мисля, че хидратираше добре. Оставяше много фин бял филм, сигурно заради фактора, който съдържа и от там тъмните кръгове ставаха по-незабележими. Едва ли ще го купя отново.
Виж целия пост
# 2
Запис и от мен
Сед като отекох от един околоочен крем, не посмявам да пробвам с друг, а никъде не предлагат мостри, ако някой знае някъде, че предлагат тестери, моля да сподели  
Виж целия пост
# 3
http://us.clarins.com/webapp/wcs/stores/servlet/beauty-products_ … 23604_40068_10315

Аз съм с този вече шест месеца. В интерес на истината виждам някакви резултати-фините линии са се загладили, кожата е добре овлажнена. Тъмни кръгова не съм имала и не зная дали ги премахва. Не люти и не дразни окото, не пречи на спиралата, бързо попива....
Но след тази опаковка ще го сменя вероятно...колкото и да е хубав ми трябва нещо по-силничко за 33 годишната ми възраст Laughing.
Така че очаквам тук да намеря перфектния за възрастта ми и кожата ми околоочен. Peace
Виж целия пост
# 4
В момента ползвам Kibio Intemporel Eye Contour Serum
http://www.kibio.com/uk/products/produit-Intemporel+Eye+Contour+Serum.html
и
Nirvanesque на Nuxe

От Nuxe-a не съм доволна - леко и неефективно в борбата с остаряването кремче. В началото го чувствах добре, но после започна да ми прави кир ефект Confused
Kibio-то го мажа от много скоро. Добър хидратиращ и стягащ ефект. Ако имате торбички, мисля, че ще останете доволни. Не мога да кажа нищо за антиейдж функциите му обаче, трябва ми повече време.

Търся си нещо по-силничко и ефективно като околоочен крем. Много държа да има видим резулат срещу финни линии. На 27 съм, но искам крем за 35+ и нормален контур. Споделете от какво сте доволни Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 5
записвам се и аз да следя темата аз съм ползвала на гарние жълтия и зеления с ролката но не съм впечатлена никакви повлиявания от ползването на тези продукти по принцип нямам бръчици под очите но не съм първа младост и трябва да се вземат мерки на време  love001
Виж целия пост
# 6
И аз се записвам да следя темата. На 35 съм , нямам все още бръчки,но е редно да се вземат превантивни мерки. Иска ми се да е нещо стягащо, а ако може да се поизчистят и тъмните кръгове поне малко ще е чудо.
Виж целия пост
# 7
Hug и аз да се отчета по темата -наложи ми се  преди 2 години

на 34г. съм, кожата ми винаги е била мнооого хубава, гладка, нормална на места към суха, равна...

преди 2 години - след едно повторно кратко море в края на сезона - връщайки се - не си познах зоната около очите - "свлечена, суха, тъмна кожа" - ужас - това не бях аз - веднага купих първия крем на Нивеа, на който попаднах - Nivea Visage anti-wrinkle Q10plus eye cream с UVA/UVB филтри (ок. 20 лв);
след около месец кожата се оправи и го забравих някъде;

миналата година - по същата схема - същия ефект, взех един крем пак на Нивеа - Nivea Visage DNA Age cell renewal и пак за около месец - положението се възстанови

останах с впечатление, че излагането на слънце, вода,вятър и т.н. ми действа така...но ноември бях и бременна ...кожата ми започна да изсъхва ужасно от бременността, годинките са си фактор за превенция и реших да се заема по-сериозно

така, първия по-сериозен продукт, който взех е серума (концентрат) на Geatineau Metalogenine Futur Plus (advanced anti-aging eye concentrate) - изключително съм доволна-през бременността много отслабнах, както и все още съм и ефектът беше поразяващо добър- до колкото си спомням действието е в посока - стимулиране производството на еластан и колаген в собствената кожа, не просто - внос отвън  Peace  ; иначе е във вид на течен крем, много добре се нанася, бързо попива, не оставт следи;не дразни, няма натрапчив аромат, по-скоро леко неутрален  Peace

толкова бях доволна, че си взех и дневния и нощния крем и т.н., макар, че не ги ползвам, бях отворила един на Biotherm,откойто бях също много доволна и ...не стигнах до тези

след това - без да ми е свършил (още го ползвам и е много икономичен, хем съм слагала и на други зони  Peace ) взех капсулите на Elizabeth Arden - Time Complex Capsules - също съм много доволна - ползвах ги вечер - консистенцията е на леко мазна течност, но не тежка, попива бързо - също много икономични...а нали съмпате - си взех даже 2 кутики....

след това - вече малко се поувлякох и си взех на Elizabeth Arden  Eye Renewal Cream Treatment - е няма такава гадост  Sick Sick Sick по-гадно нещо не съм виждала- мирише ужасно на кози - как ще легна с това до мъжа си, като аз не се понасям...а за през деня абсурд  #Crazy , нанася се отвратително - супер гъсто и остават следи - не можеш след това да се покажеш часове..... НЕ НЕ НЕ

после си взех и една серия (пълната) Ingrid Millet - BIO - Elita- exquisite anti-aging program - и не съм я отваряла още Wink))) - и слава богу се спрях малко  Hug (с купуването Wink))) но се мацам - като се сетя, докато бях бременна - сутрин и вече - сега още ми се вие свят от грижите за малкия и не се сещам пографик - но ще вляза в него  Peace
Виж целия пост
# 8
Аз използвам Nuxe creme contour des yeux prodigieux вече 3 месеца .
Доволна съм от кремчето,но не съм и във възторг WhistlingЗа тъмни кръгове не помага,но аз и не съм очаквала да помогне Grinning,добре се разнася,има лека консистенциа.
Тъй като вече е на свършване си взех на Olay total effects eye transforming cream,не съм го пробвала все още,някой да го е ползвал?
Виж целия пост
# 9
Първия по-сериозен продукт, който взех е серума[/b][/color] (концентрат) на Geatineau Metalogenine Futur Plus (advanced anti-aging eye concentrate) - изключително съм доволна-през бременността много отслабнах, както и все още съм и ефектът беше поразяващо добър- до колкото си спомням действието е в посока - стимулиране производството на еластан и колаген в собствената кожа, не просто - внос отвън  Peace  ; иначе е във вид на течен крем, много добре се нанася, бързо попива, не оставт следи;не дразни, няма натрапчив аромат, по-скоро леко неутрален  Peace


a.l.e.n.a, он лайн ли го купи или от БГ?  bouquet Търсих го в Ягодка, но не го откривам! И заглажда ли финните линии?
Виж целия пост
# 10
да, онлайн от ягодка....особено докато бях бременна и само лежах...само се чудех какво още да си купя - защото...."бях заключена в този илюзорен свят" Wink))

може би в момента го няма - аз съм го взела напролет - сигурно го има и в други сайтове за козметика

ето тук - http://www.feelunique.com/p/Gatineau-Melatogenine-Futur-Plus-Ant … -Concentrate-15ml

сега не  е на промоция, но няма разход за транспорт;а аз го взех от ягодката с голяма отстъпка, дори по-скоро затова го взех, но е много добър!

при мен заглади всичко - при положение, че смъкнах 10 кг - от 55 на 45 кг, при ръст 165 - който е свалял кг бързо - знае как е с кожата, при положение, че нормално съм около 50 кг  Peace
Виж целия пост
# 11
И аз цоп в темата - а по въпроса за мостричките на околоочните - да бе нямало - ама за клиентите  Twisted Evil
Виж целия пост
# 12
аз съм на 25 и вече забелязвам гадните линийки...  #Cussing out давайте съвет какво да взема  4470
Виж целия пост
# 13
запис и от мен Peace

аз съм на 18 години, мислите ли по-големите дами, че трябва вече да си взема някакво по-леко гелче или нещо такова? като превантивна мярка newsm78 като за начало бях гледала от по-обикновените - на Билка, ако не ми хареса да не ме е яд, ако съм дала много пари, но пък има лифтинг ефект... не знам, посъветвайте ме какво да си взема newsm78
Виж целия пост
# 14
запис и от мен Peace

аз съм на 18 години, мислите ли по-големите дами, че трябва вече да си взема някакво по-леко гелче или нещо такова? като превантивна мярка newsm78 като за начало бях гледала от по-обикновените - на Билка, ако не ми хареса да не ме е яд, ако съм дала много пари, но пък има лифтинг ефект... не знам, посъветвайте ме какво да си взема newsm78

Според мен от 18 г. нататък е време да се започне с околоочната грижа. Вземи си нещо хидратиращо от медицинската козметика, например - Виши (Акуалиа Термал), Ла Рош Посей, Биодерма или пък фитокозметика, като Nuxe Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия