Сполучливи имитации на маркови парфюми -2

  • 280 939
  • 738
 ДОБРЕ ДОШЛИ В НОВАТА ТЕМА!
     


Позволих си да направя нова тема защото старата е почти на края на 49 стр.и да не ни я заключат ,направих тази .


Линк към старата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=491965.0
Виж целия пост
# 1
Аз съм доволна от моето Light blue като трайност, а и като реплика на оригинала!
Очаквам да ми донесат и Ноа - ще споделя.
Виж целия пост
# 2
само аз ли не ги харесвам тези имитации.Аз например дебна в продавалника понеже също не мога да си позволя високи цени за парфюм обаче пък ме и дразнят гадните имитации,а освен рефан и Зиг Заг,и малко ФМ на други с акъла си не съм попаднала.В продавалника за 25-30 до 35 лв можете да си набавите оригинални парфюми,е разбира се по-малки мл в рамките на 35-40 а може и 50мл.
Виж целия пост
# 3
Екатерина, зависи...И аз не съм фен на имитациите, но пък благодарение на тази тема попаднах на Диор Адикт от Муудчетата (21). Е, няма толкова добро копие просто - и като аромат, и като трайност  Peace
Между другото, онзи ден се сдобих с Hot Couture на Givenchy (един от най-любимите ми парфюми в оригинал) от Мууд-версията. Ароматът се доближава съвсем до оригинала, макар че началото му е доста спиртно. Трайността му не е особено добра, според мен. Но пък няколко часа след като се напръсках, близка приятелка ме попита пак ли съм си го купила (щото й се бях оплакала, че  ми свърши наличното количество  Confused). Добър е явно и той  Simple Smile
За Light Blue бих казала, че е добро копие на оригинала, но съвсем нетраен, поне на моята кожа  Peace
Виж целия пост
# 4
При мен Light Blue е доста траен - аз съм с хроничен синузит и почти не усещам миризми след известно време, но тази реплика - http://goldenshop.bg/details.php?id=366&bid= я усещам, а и не съмо аз - следователно е трайна.
Виж целия пост
# 5
Момичета, някоя от вас да знае дали  версията на Роксан - w51 - 212 sexy се доближава до оригинала?
Виж целия пост
# 6
Боби, моето Ligth Blue е от Mood-версията; може и оттам да идват различията  Peace
Виж целия пост
# 7
Аз съм доволна от Christian Dior Jadore на Роксан.
Виж целия пост
# 8
явно просто съм пробвала неподходящи версии,но обезателно ще пробвам това 21 мудче защото обожавам Адикт
Виж целия пост
# 9
Момичета, някоя от вас да знае дали  версията на Роксан - w51 - 212 sexy се доближава до оригинала?

На 20 този месец ще имам ходене до щанд на ГР и ако не ти е отговорил никой ще тествам и пиша. Имам оригинала, имала съм и на Би-ес: оригинала е бели цветя + сапун + мускус (аз това усещам), Би-ес е по-кристален и изчистен - не усещам сапун там.  Crazy
Аз иначе имам Лайт Блу от Мудчетата, но само веднъж съм го пробвала и немога да дам конкретно мнение. Имам и от тези Лайт Блу - http://goldenshop.bg/details.php?id=609&bid=181 - преди 2 дни го изпробвах, около 4-5 часа със сигурност стоя.
По принцип не съм фен на имитациите, но Лайт Блу ми се струва прекалено скъп за такава лека миризма и затова съм се сдобила с тях.  Crazy Разгледах списъка на Мудчетата и мисля да тествам Емпорио Армани, Романс на Ралф Лоран и Миракъл на Ланком.  Laughing
Виж целия пост
# 10
Много се запалих по Womanity - TM от Рефан. Тествах го, много е хубав и според мен е точно като оригинала... не разбирам особено от парфюми, не различавам нотките и затова може би, но факт е, че много ми хареса и е траен, и силен - усещах го от джоба на дънките  Crazy
Едва ли е новост, която не знаете, но все пак - от Рефан ми казаха, че вече няма да продават наливно парфюмите, а ще се готови в шишета, които са много симпатични... това с цел по-добро качество.
Виж целия пост
# 11
аз с нетърпение очаквам отзиви за този сайт http://www.facepazar.com/index.html
Виж целия пост
# 12
Аз също се надявам да има отзиви за този сайт и най-вече за първото предложение: http://www.facepazar.com/104410721084108910821080-10551072108810 … 110210841080.html . Дали е сполучлива репликата на "Alien"?
Виж целия пост
# 13
Екатерина, зависи...И аз не съм фен на имитациите, но пък благодарение на тази тема попаднах на Диор Адикт от Муудчетата (21). Е, няма толкова добро копие просто - и като аромат, и като трайност  Peace
Peace Подкрепям! По-добра имитация не съм пробвала никога. Това ми е един от най-любимите парфюми, но повече едва ли някога ще си го купя в оригинал. Онзи ден си приготвях някои от зимните дрехи за химическо чистене преди да ги прибера. Едното ми палто още миришеше на Адикта и то доста отчетливо при положение, че не е носено от месец.
Много хубави са също така версиите на ГР на Хипноуз, Гучи Ръш и Алюр  Peace
Хот Котюр и Вери Ирезистибъл не ми харесаха - имат известни разлики с оригинала и са доста по-нетрайни.
Виж целия пост
# 14
Момичета, някоя от вас да знае дали  версията на Роксан - w51 - 212 sexy се доближава до оригинала?
На 20 този месец ще имам ходене до щанд на ГР и ако не ти е отговорил никой ще тествам и пиша. Имам оригинала, имала съм и на Би-ес: оригинала е бели цветя + сапун + мускус (аз това усещам), Би-ес е по-кристален и изчистен - не усещам сапун там.  Crazy
Ще ти бъда благодарна ! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия