СМГ "Паисий Хилендарски" - похвали и оплаквания

  • 109 270
  • 735
# 345
То реално май няма как да се разбере колко са кандидатите за директор. Или поне аз не мога да разбера. Заповедта за обявяване на конкурс е за двадесет и няколко училища едновременно, а в списъка на РИО - София са около петдесет и няколко човека. Предполагам, че за СМГ ще са най-много кандидати, защото е най-"апетитно" училище. Реално като изключим тези, които познаваме, като г-жа Шаркова, за всички останали само може да гадаем кои са.
Виж целия пост
# 346
А кога трябва да стане ясно кой е избран? Някой знае ли?
Виж целия пост
# 347
Успях да различа три имена от СМГ.Иначе на 23.07.2012г.е писмената част от конкурса.Допуснатите кандидати отиват на интервю,но кога е то,нямам представа.
Виж целия пост
# 348
inglorious,
много благодаря!

http://btvnews.bg/video/news/kak-se-postiga-plna-shestitsa-po-bl … i-matematika.html

Да онагледим информацията.
Виж целия пост
# 349
Отборът на СМГ отново донесе ШАМПИОНСКАТА КУПА на Po Leung Kuk и 8 златни медала от международно състезание по математика в Хонг Конг, Китай

От 16 до 20 юли 2012 година в Хонг Конг, Китай, се проведе 15-тото международно състезание за ученици до 14-годишна възраст Primary Mathematics World Contest (PMWC 2012).

В състезанието тази година взеха участие 40 отбора от 15 държави, сред които традиционно силни от Тайланд, Тайван, Филипини, Китай, Корея, Сингапур, Русия, САЩ, Австралия и др.

Отборът на СМГ отбеляза поредно достойно представяне. Четиримата участници се завърнаха с множество дипломи, купи и златни медали.

В индивидуалното състезание всички ученици завоюваха диплом:

Димитър Здравков Ружев – второ място (преподавател Красимира Петрова),
Георги Ганелинов Русинов – второ място (преподавател Красимира Петрова),
Петър Петков Христов – второ място (преподавател Румяна Караджова),
Иван Даниелов Иванов – трето място (преподавател Румяна Караджова).

В отборното класиране в групата си отборът на СМГ зае ПЪРВО място и получи купа и 4 златни медала.

В общото класиране на извъназиатските държави отборът на СМГ завоюва ШАМПИОНСКАТА КУПА на състезанието Po Leung Kuk и получи 4 златни медала.

Ръководители на отбора бяха Линка Минчева и Красимира Петрова.

PS: Горното е от сайта на СМГ
Виж целия пост
# 350
Интересува ме по кой учебник , на кое издателство, се учи в 8 кл. в СМГ?
Виж целия пост
# 351
Моля за инфо! Някой може ли да каже нещо за Мария Томова,  Стойчо Стоев, Зоя Савова, Дима Слабакова? Приятелка иска да запише детето на курсове за след 4-ти клас. Кого да избере? Питах дъщерята (8-ми клас), но тя е чувала само за Стойчо Стоев. Мерси!
Виж целия пост
# 352
Интересува ме по кой учебник , на кое издателство, се учи в 8 кл. в СМГ?

Това е учебникът http://www.book.store.bg/p44912/matematika-za-8-klas-ivan-tonov- … a-karadzhova.html

Това е сборникът http://www.book.store.bg/p61236/kniga-za-uchenika-po-matematika- … ajna-alashka.html
Виж целия пост
# 353
А кога трябва да стане ясно кой е избран? Някой знае ли?
Антони Стоянов е новият директор на СМГ. Трябва да встъпи в длъжност на 6 август.
Виж целия пост
# 354
Антони Стоянов е новият директор на СМГ. Трябва да встъпи в длъжност на 6 август.

Дано бъде добър директор  Praynig

И дано Шаркова не се почувства обидена от избора на друг човек за директор. Тя е уникална и дано продължи със същата стръв да работи с децата ни.
Виж целия пост
# 355
А кога трябва да стане ясно кой е избран? Някой знае ли?
Антони Стоянов е новият директор на СМГ. Трябва да встъпи в длъжност на 6 август.

Това е добре, нали така?Страховете бяха да не е някой външен?
Като цяло жена директор ми се вижда по-добре като идея, някак си ми се струват по-оправни, но така или иначе наблюденията ми за СМГ и новия директор ще почнат от 15-ти септември, така че да видим.
Виж целия пост
# 356
А кога трябва да стане ясно кой е избран? Някой знае ли?
Антони Стоянов е новият директор на СМГ. Трябва да встъпи в длъжност на 6 август.

Браво! Страховете от парашутист бяха напразни. Дано продължи традициите на училището!
Виж целия пост
# 357
Благодаря vanda75!  А за новия директор на училището ще разберем след 15 септември, но не вярвам, че ще има някакви съществени промени.
Виж целия пост
# 358
Дано бъде добър директор  Praynig

И дано Шаркова не се почувства обидена от избора на друг човек за директор. Тя е уникална и дано продължи със същата стръв да работи с децата ни.

Дано!

Дали ще води подготвителните курсове за тази година?
Виж целия пост
# 359
Нека някой, който има преки впечатления от новия директор да ги сподели тук, моля.

Така може повече хора да добият представа за него и да предположат как би могло да се развива училището по негово време.

Аз не го познавам, но искрено му желая успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия