Заведения с отопляема градина?

  • 5 542
  • 15
Здравейте, в средата на октомври ми предстои да организирам годишнина с повечко гости, затова се интересувам, дали сте виждали или чували в София заведение с отопляема градина? Имам предвид отопление с градински "гъби" или инфрачервени печки, което да позволява ползване на градината и през по-студено време. Така и така почти всички гости са пушачи, поне да не превръщаме празненството в постоянна разходка вътре-вън...
Виж целия пост
# 1
Запис..

П.С - сигурна съм, че ако се договориш със собственика и му затвориш цялото заведение - ще ти разреши да се пуши..Wink
Виж целия пост
# 2
Запис. Мен също ме интересува такова заведение.
Виж целия пост
# 3
Японски ресторант Hamachi в долни Лозенец (в една пряка до Икономиеския техникум).

Eто снимка на градината, отопляват я:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 4
Уникална идея.
Лист със заведения, с отопляема градина, в които ще се пуши.

Barbabeau, благодаря.
Виж целия пост
# 5
хмм, а сигурни ли сте, че ще може да се пуши?

Сещам се за Стария войн на Графа, но "градината" хич не е голяма. Нямам идея дали се пуши там, но нищо открито не виждам в нея....  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Запис..

П.С - сигурна съм, че ако се договориш със собственика и му затвориш цялото заведение - ще ти разреши да се пуши..Wink

Няма такъв филм - ако ще освен ресторанта да наемеш къщата и тъщата, щом е заведение за обществено хранене, пушенето в него е забранено Peace

Градина или не, трябва да отговаря на изискванията, а Хамачи доколкото виждам си има 4 стени, т.е. както и да са го кръстили не е открито пространство и не би трябвало там да се пуши. Ако това се нарушава, съответните органи не спят  Wink
Виж целия пост
# 7
Това са две стени и стъклен покрив, доколкото виждам.
Градинта може да е отоплена. И позатворена с разни средства и пак да е градина.
Виж целия пост
# 8
Това са две стени и стъклен покрив, доколкото виждам.
Градинта може да е отоплена. И позатворена с разни средства и пак да е градина.

Тъй де, за същото се зачудих. Нали не може да се пуши на затворени пространства, дали е градина или музей май- няма особена разлика...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Градина или не, трябва да отговаря на изискванията, а Хамачи доколкото виждам си има 4 стени, т.е. както и да са го кръстили не е открито пространство и не би трябвало там да се пуши. Ако това се нарушава, съответните органи не спят  Wink

Има 4 стени, понеже е вътрешно дворче. Но няма покрив. Simple Smile Направили са нещо като навес, но в средата е открито.
Във всеки случай аз не съм пушач и не съм обърнала внимание точно на пушенето (наблегнах на отоплението във въпроса Simple Smile).
Ако се обадите и попитате, всичко ще се изявсни.
Виж целия пост
# 10
Barbabeau, това е добра идея, а и изглежда чудесно. Благодаря.
Виж целия пост
# 11
Конфети на Граф Игнатиев, градината е от другата страна (май откъм Христо Белчев). Италианска кухня и любимия ми сладолед! Миналата есен колко време утрепах там...

http://www.facebook.com/pages/CONFETTI/159960450193
Виж целия пост
# 12
Да, моля, това ще е актуален въпрос тази зима.
Виж целия пост
# 13
Червило, градината е с гъби, цените вече са по-нормални.
Виж целия пост
# 14
Запис..

П.С - сигурна съм, че ако се договориш със собственика и му затвориш цялото заведение - ще ти разреши да се пуши..Wink

Няма такъв филм - ако ще освен ресторанта да наемеш къщата и тъщата, щом е заведение за обществено хранене, пушенето в него е забранено Peace

Градина или не, трябва да отговаря на изискванията, а Хамачи доколкото виждам си има 4 стени, т.е. както и да са го кръстили не е открито пространство и не би трябвало там да се пуши. Ако това се нарушава, съответните органи не спят  Wink

Мога да поспоря, защото точно в неделя бях на един рожден в заведение, в което заради проливният дъжд бяхме преместени вместо в градината  във вътрешна зала..
Пушихме, танцувахме и извършихме куп безобразия..Wink
да не му казвам името на заведението, че знам ли колко "доброжелатели" има..

Относно "Хамачи" - имам леки съмнения, но са ми на една крачка и ще ги проверя съвсем скоро..
Сядам редовно там, но лятото - отвън на бар-столчетата, че иначе вътрешната градина ми е много задушна..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия